Şimdi Ara

EN UZUN İLİŞKİNİZ..??? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

EN UZUN İLİŞKİNİZ..???

(En Son Oy Tarihi: 16.11.2005)
Giriş
  • uzun ilişkiler artık eskisi kadar sık denk gelmioo valla 5 yıldır 3 ayı gecen olmadı bi 5 yıl önce 1 senelik olmuştuu :(:(
  • normalde 5 dk ama duruma göre 15 dk olabiliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: atom hallo

en uzunu bi hafta bana ŞIPSEVDİ diolar hergün biriyle dolaşmak bence daha güsel

kusura bakma arkadaşta seningibileri hiç sevmemnapayım abi sinir oluyorum öyle her hafta biriyle.vall benimki 10 ay oldu dahada olacak inşallah
  • Ankete katılamamın vermiş olduğu üzüntüyle ağlıyorum..
    çünkü benimkisi 45 dk sürdü ..
    Bunu gerçekten diyorum.

Haaa bunun ilişki olduğuda tartışılır .........
  • evlatlarım 88 yaşındayım 71 yıldır hanımla en yfak kavga bile yapmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: XzibiT

Ankete katılamamın vermiş olduğu üzüntüyle ağlıyorum..
    çünkü benimkisi 45 dk sürdü ..
    Bunu gerçekten diyorum.

Haaa bunun ilişki olduğuda tartışılır .........

dostum aynen valla en fazla 1 saat tanıdım onu sadece 15-20 dk bi yerde oturduk sonra ayrılmak zorunda kaldık ve aradan şimdi 1.5 yıl geçti ve hala onu seviyom ve ondan sonra kimseye bakmadım

• quote:

Orjinalden alıntı: GORGEOUS

evlatlarım 88 yaşındayım 71 yıldır hanımla en yfak kavga bile yapmadım

DEDE Bu KAÇ
    quote:

2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usta_AsH -- 26 Eylül 2005, 2:10:51 >
  • 3 Seneden 4 'e dogru devam ediyor .....
  • Benimkiler hiç o kadar uzun sürmedi çünkü her gördüğüm daha güzel kıza aşı oluryorum huuyum kurusun ne yapayım ben!
  • Seçenekler sizcede biraz kısıtlı degil mi? 3 yıl sürdü ilişkim.. Sonra benim aldattıgımı düsündü (aldatmıştım zaten) ve ayrıldık.. Ama bayag uzun bir süre etkisinden çıkamadım...
  • benım 15 gün ancak olurdu ama anlaşıcağım insanı bulduğumda bu böyle olmaz elbette!ne bu ya gömlek değil ya
  • 18 dakika.
  • su anki iliskim, 2 yili doldurdu ve hala cicim aylarindayiz.
    Allah Kimsenin Birlikteligini Guzel Bozmasin.

sunu ogrendimki iliskinin uzun omurlu olmasinin bir tek yolu var : "KARSILIKLI ANLAYIS, HOSGORU"
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jerry Seinfeld

18 dakika.

• quote:

Orjinalden alıntı: korncu21

normalde 5 dk ama duruma göre 15 dk olabiliyo

benden fazla yaşıyacaksın
  • yaawwww böle aylarca birlikte olan var yaaaa!Nasıl oluyor anlamadım!Benim o kadar uzun bir ilişki sahibi olmam mümkün değil olsa bile belli noltdan sonra monotonlaşcağı için karsı cinsden yeni atraksiyonlar beklerim ki buda ancak türkye şartlarında olamaz bizede ahh çeke çeke American Pie ları izlemek kalır!
  • quote:

Orjinalden alıntı: CasLatency

yaawwww böle aylarca birlikte olan var yaaaa!Nasıl oluyor anlamadım!Benim o kadar uzun bir ilişki sahibi olmam mümkün değil olsa bile belli noltdan sonra monotonlaşcağı için karsı cinsden yeni atraksiyonlar beklerim ki buda ancak türkye şartlarında olamaz bizede ahh çeke çeke American Pie ları izlemek kalır!

hehe..american pie...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CasLatency

Benimkiler hiç o kadar uzun sürmedi çünkü her gördüğüm daha güzel kıza aşı oluryorum huuyum kurusun ne yapayım ben!

Bence de senin huyun köktn kurumalı

En uzun ilişkim 2 sene sürdü.
  • en fazla 7 ay sürdü - ilk defa aşık olmuştum ama bitirmem gerekti..

bugüne kadar abartmıyorum 50den daha fazla kızla çıktım ama hepsi günübirlik tarzdı..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.