Şimdi Ara

En ucuz rp satışı gelin 45 liraya 5200 rp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mobil ödeme yoluyla satıcam elimde 80 tane faturalı hat var hepsinde 250 lira mobil ödeme var loldede 85 liraya 5k rp var en ucuz 53 liraya 3.6k rp geliyoken ben 45 liraya 5k rp satıyorum diğer rp fiyatlarındada bişeyler olur telefon hattıyla çekicem yani sağlam refi olanlara ilk çeker parayı nakit olarak alırım olmayanlar ilkiçilikle gelmesin iyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 80 tane faturali hat nerden geliyor, bunlara 250 lira nerden geliyor? aciklarsaniz iyi olur yoksa bu paralar az paralar degil sizi ihbar edecegim supheli durum oldugu icin. sevgiler
  • İlk rp sonra para şeklinde yaparım işine gelirse
  • E Devlet üzerinden 80 tane faturalı hattın da sana ait olduğunu kanıtlayabilecek misin ?
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    BTK, Ön Ödemeli (Hazırkart) Bireysel Hat Sayısının Türk Vatandaşları İçin On Beş Adet, Yabancı Uyruklular İçin Üç Adet Ve Abonelik Tesis Etmeye Yetkili Bir Bayi Tarafından Aynı Ay İçerisinde Bir Kişi Adına Açılabilecek Hat Sayısının İse Dört Adet İle Sınırlıdır.

Nasıl kanıtlanabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın, milleti hakkına geçiyorlar beyler.
  • İhbar edin
  • Paranin hattin veya vs. onemli degil ben bu forum da 5 yillik uyeyim ikinci el alim satimim da oldu eger bana guven verirsen anlasabilirsak 200tl lik alisveris yapicam benimle iletisime gec.Burda sikayet pesinde kosan arkadaslar memleketin adalet dagiticisi saniyorlar kendilerini sanki kendileri tum kurallara uyuyorlar kirmizi isikta yaya olara hic gecmediler sanki.
    Oyundaki nickin eTibolt ekle konusalim skype veririm ordan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLooregard Q.Kazoo -- 18 Aralık 2016; 19:03:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

arkadaşlar mobil ödeme yoluyla satıcam elimde 80 tane faturalı hat var hepsinde 250 lira mobil ödeme var loldede 85 liraya 5k rp var en ucuz 53 liraya 3.6k rp geliyoken ben 45 liraya 5k rp satıyorum diğer rp fiyatlarındada bişeyler olur telefon hattıyla çekicem yani sağlam refi olanlara ilk çeker parayı nakit olarak alırım olmayanlar ilkiçilikle gelmesin iyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Ref sistemini bilmediğim için refim yok fakat 10 a yakın alışverişim oldu önce kodlu. Önce verirsen alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooregard Q.Kazoo

Paranin hattin veya vs. onemli degil ben bu forum da 5 yillik uyeyim ikinci el alim satimim da oldu eger bana guven verirsen anlasabilirsak 200tl lik alisveris yapicam benimle iletisime gec.Burda sikayet pesinde kosan arkadaslar memleketin adalet dagiticisi saniyorlar kendilerini sanki kendileri tum kurallara uyuyorlar kirmizi isikta yaya olara hic gecmediler sanki.

Parasını yediğiniz adamlara karşı vicdanın nasıl rahat edecek? konunun sslerini çektim ihbar ediyorum. İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Slayer Cat

quote:

Paranin hattin veya vs. onemli degil ben bu forum da 5 yillik uyeyim ikinci el alim satimim da oldu eger bana guven verirsen anlasabilirsak 200tl lik alisveris yapicam benimle iletisime gec.Burda sikayet pesinde kosan arkadaslar memleketin adalet dagiticisi saniyorlar kendilerini sanki kendileri tum kurallara uyuyorlar kirmizi isikta yaya olara hic gecmediler sanki.

Parasını yediğiniz adamlara karşı vicdanın nasıl rahat edecek? konunun sslerini çektim ihbar ediyorum. İyi günler

Yasa disi bi is yapmiyorumki hatlarin hepsi bizim sirketteki isimiz zaten istedigin yere ihbar edebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: martı jonathan liv.

80 tane faturali hat nerden geliyor, bunlara 250 lira nerden geliyor? aciklarsaniz iyi olur yoksa bu paralar az paralar degil sizi ihbar edecegim supheli durum oldugu icin. sevgiler

Hepsi kurumsal hat her ay sinirsiz kurumsal hat geliyo zaten

• okey dostum sadece bi açıklama koysan iyi olurdu yapmışsın onu da çünkü pek normal gözükmedi. teşekkürler
  • silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 26 Aralık 2016; 2:50:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer Cat

quote:

Hangi tarafa dogru sikayet ettiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.