Şimdi Ara

En ucuz ps3 Oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ankarada bir ps3 sahibiyim ankarada en ucuz ps3 oyunu nerede bulabilirimyani avm olabilir güvenilir internet siteleri olabilir genellikle ben avmlerden kampanya zamanı aldım oyunlarımı ama Fifa 11 - MMA - COD BLACK OPS gibi oyunlar kaliteli olduğu ve çok satıldığı için pek kampanyaya düşmüyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

• internet diyorsan shopto dan alıveriş yapabilirsin forumdan araştırma yaparsan bu konu ile ilgili pek çok şeye ulaşabilirsin
  • Öncelikle teşekkür ederim arkadaşım ama bu shopto dediğin site yabancı galiba türkiyeye kargo ücreti vs. fazla tutmazmı..Yoksa kargo ücretsizmi.. Birde garantili oyun almayı düşünüyorum oyun geldiğinde çalışmazsa vs. sorun çıkarsa değiştirme şansım olsun istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuMMpeR

Öncelikle teşekkür ederim arkadaşım ama bu shopto dediğin site yabancı galiba türkiyeye kargo ücreti vs. fazla tutmazmı..Yoksa kargo ücretsizmi.. Birde garantili oyun almayı düşünüyorum oyun geldiğinde çalışmazsa vs. sorun çıkarsa değiştirme şansım olsun istiyorum

Dostum 2 yıldır yabancı sitelerden oyun alıyorum suana kadar hiç bir sorun yaşamadım garantili oyun demişsin türkiyeden garantili oyun bile alsan biraz değişimi zor olur kaldıkı çalısmayan oyun suana kadar hiç duymadım shoptonun fiyatları cok makul düzeyde türkiyede 150 liraya satılan bir oyunu ordan yarı fiyatına bazen yarı fiyatından aşağı almanda mümkün shopto nun kargo olayı 7 pounda cıktı önceden 4.5 2.5 pound düzeyindeydi ama zavvi the hut gibi siteler var diyor arkadaşlar oyun basına 2.5 pound kargo ücreti alıyor

• Ya hiç sorma ben o hatayı yaşadım bir kere electro worldden bir oyun aldım almaz olsaydım (MMA)kutuyu açtım cdyi taktım ps hiç tepki vermedi götürdüm mağazada denendi ve aynı hatayı verdi. Üretim hatasıymış oyunu aldılar değişim için 12 gün bekledim.

İlk defa yabancı siteden alacağım için sordum bunları hatamız varsa affola 7 pound hiç birşey fiyatına baktım oyunun tl bazında 60 tl oynuyor(mağaza fiyatlarına göre 75 tl) gerçekten yardımınız için çok teşekkür ederim hemen sipariş ediyorum.
  • shopto veya gitti gidiyor dan alabilirsin
  • quote:

Ya hiç sorma ben o hatayı yaşadım bir kere electro worldden bir oyun aldım almaz olsaydım (MMA)kutuyu açtım cdyi taktım ps hiç tepki vermedi götürdüm mağazada denendi ve aynı hatayı verdi. Üretim hatasıymış oyunu aldılar değişim için 12 gün bekledim.

İlk defa yabancı siteden alacağım için sordum bunları hatamız varsa affola 7 pound hiç birşey fiyatına baktım oyunun tl bazında 60 tl oynuyor(mağaza fiyatlarına göre 75 tl) gerçekten yardımınız için çok teşekkür ederim hemen sipariş ediyorum.

Rica ederim dostum yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.. Buarada Pound üzerinden alman daha avantajlı euro ile alınca kur farkı koyuyolar önce dolara filan ceviriyo bankalar
  • Hımm.. Teşekkürler arkadaşım bunu öğrendiğim ço iyi oldu çünkü euroya çevirdim pahalıya geliyordu. Pound daha ucuza geliyor gerçekten sağolun
  • quote:

Hımm.. Teşekkürler arkadaşım bunu öğrendiğim ço iyi oldu çünkü euroya çevirdim pahalıya geliyordu. Pound daha ucuza geliyor gerçekten sağolun

Rica ederim dostum aklına takılan bişey olursa sorabilirsin tekrar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.