Şimdi Ara

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
19
Favori
25.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • originden indirim kodu aldım onu nereye yazıyoruz
  • daho kullanıcısına yanıt
    bi bana vermediler heralde şu kodu
  • istemedim bende bf ve premium zaten var ama delux editiyon olmadı neden dedim kampanya içerisinde almadıgın için dedi bende keşke ilk alanlardan olmasaydım boşuna almışım bak kampanyadakiler daha şanslı falan filan ilk %10 verdi sonra %20 ben istemem diye tutturdum %30 verdi indirimde var dedi delux update yapabilirsin dedi de bu codu nereye giricem arkadaş biride yazsın şuraya diye oyun aktif edilen bölüme olmuyor code
  • daho kullanıcısına yanıt
    deluxe'te birşey yok güzel. kod ne kodu? indirim koduysa satın alırken gireceksin, redeem etmelik kod ise de origin uygulamasında redeem code var oradan gireceksin.
  • Düzgün bir vpn var mı beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayva kullanıcısına yanıt
    Dun 16.00 da basvurmustum sabah 10.30 da geldi 24 saatden daha az bir surede, kartin uzerinde isim yazmiyor sizindemi oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba arkadaşlar;

Elimize sınırlı sayıda indirimli Premium Pass geldi,

149 TL şuan ürünün satış fiyatı, ürün çok yüklü gelmediği için reklamını yapmak istemedik.

Ama ihtiyacı olan arkadaşlara da habersiz bırakmak istemedik.

Bu akşama doğru stok bitmiş olur sanıyoruz elinizi çabuk tutmanız dileği ile, iyi oyunlar.
    https://www.droyun.com/battlefield-1-origin-cd-key
  • 2 farklı kartla denedim yapı kredi ve en para bu hatayı veriyor sebebi nedir ?
    (En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL
  • patren kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartı olacak benim enparayida kabul etmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    en para ile alan var ama ?
    Bilmiyorum şansımıza olabilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    resimle aynı hatayımı aldınız
    Evet
  • beyler toplaşın kara geçtim :D

önce bf1 'i bu konuyu görmeden önce avrupa marketinden almıştım 30 euroya 117.2 tl olarak ekstreme yanmıştı.

sonra bu konuyu gördüm ve kora marketin ucuz olduğunu görünce hemen avrupa marketten aldığım oyunu iade ettim. ve kore marketten aldım 87 tl falan yansıdı ekstreme.

bugun avrupa marketten iade ettiğim oyun tutarı geri ödendi. ve 117.87 tl olarak :D

60 kuruş kara geçtim durduk yere kafayı yiyorum neler alsam :D:D:D:D
  • quu kullanıcısına yanıt
    60 kuruş vay vay o değil de, 30 euro'ya aldığın kodu redeem etmiş miydin? Ettiysen nasıl oldu da refund aldılar?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    :D

yok hocam kod almadım origin üzerinden aldım oyunu steam gibi iade işlemleri için şartları var

atıyorum

1 hafta içinde max 1veya 2 saat oynama gibi

ben aldım 30 dk falan oynadım zaten bu konuyu gördüm hemen iade ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

2 farklı kartla denedim yapı kredi ve en para bu hatayı veriyor sebebi nedir ?

enpara ve teb banka kartları ile denedim aynı hatayı alıyorum yokmu bir çözüm bulan bu gün yada yarın son bitiyor olması lazım
    19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    kart internet alışverişlerine açık mı? uluslararası alışverişe açık mı? bankayı arayıp teyit ettir, kapalıysa açtırt.

edit: bunları yaptın ve yine olmuyorsa, tanıdığın birinin kartıyla dene. ben işbankası ile almıştım bu arada, farketmemesi lazım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 13 Mart 2017; 19:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

2 farklı kartla denedim yapı kredi ve en para bu hatayı veriyor sebebi nedir ?

gün boyu denedim bu hatayı veriyor nedir son durum sen nasıl aldın hocam? bu saatte bile alamadım 4 tane kart denedim yine olmadı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.