Şimdi Ara

En Son Ne Zaman Niçin Ağladınız (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JuliA, Musty17, DesertFox Sizlerde sağolun arkadaşlar, teşekkür ederim hepinize.
  • eywallah, lafımı olur gün olup bize de sıra gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertFox -- 15 Ağustos 2005, 11:39:50 >
  • ağlamayım, ağlama,ağlamasın, ağlamayalım, ağlamayın, ağlamasınlar...
    OFF YAA KİMŞE AĞLAMASIN HERKEŞŞ GÜLSÜNNNNN
  • gül demekle olmuyo işte bu dünyadaki sorunlar bitmeeez
  • olsn yine de gülmeye çalışınnnn! hep birlikte gülsek güşel olmas mıı
  • ağlatanlar utansın, ondan sonra boy boy topic açılır burlarda; sigara içmeyin-içki içmeyin nası dğıtcaz kafayı, bi de onun topiciğini açsalar diyom
  • iyiii gülelim bari
  • herşeyin bi yolunu bulmaya çlşn yaa. sigaryal içkiyle nie kendinize zarar veriosunuz kii! ben sefkilime söledm o sigarayı bıraktı. sinirlendikçe bana bağır öle geçir sinirini dedm tamam dedi. Sizde bulun böle bişiler işte. azıcık mutlu olun yaa....
  • bizde sinirlenince sana baarabilirmiyiz
  • nie sisin sefkilinis yoq mu?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: hande_nev

herşeyin bi yolunu bulmaya çlşn yaa. sigaryal içkiyle nie kendinize zarar veriosunuz kii! ben sefkilime söledm o sigarayı bıraktı. sinirlendikçe bana bağır öle geçir sinirini dedm tamam dedi. Sizde bulun böle bişiler işte. azıcık mutlu olun yaa....

LAAAAYN, LAAAAAAAAAAAAAYN, IIIIEEEEEEEYYYYTT LAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYNN!

oldu bağırdık ama değişen bişey yok, aha yaktım bi tane daha
  • yak yak aferin sana içine doldur zehirli dumanları! hangi akla hizmet kendinizi böyle zehrliosunuzz ya!
  • maalesef ama konu sevgili deil hoşgörü ve anlayış olayı(bu kadar anlayışlı kız bulduğu için sefkilini tebrik ederim)
  • quote:

yak yak aferin sana içine doldur zehirli dumanları! hangi akla hizmet kendinizi böyle zehrliosunuzz ya!

niye mi zehirliyorum? aklına ilk ne geliyo?
  • ( )kimden bekliosn bu anlayış ve hoşgörüyü?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: DesertFox

quote:

yak yak aferin sana içine doldur zehirli dumanları! hangi akla hizmet kendinizi böyle zehrliosunuzz ya!

niye mi zehirliyorum? aklına ilk ne geliyo?

aklım ermio valla benim. bi insan göz göre göre nasıl zehirler kendisini anlayamıoum!
  • ben sinirli olduğumda sinirsiz olmayı başarabilicek herhangi birinden
  • o zmn öyle birini bulacaksn sende!
  • sigarayı aslen bırakmış bi insandım, ama eski hatunun derdi tasası bitirdi beni, bu topicteki diğer msjlarıma bakıverseydin keşke bi zahmet, çekti-gitti n'palım, sayesinde yeniden başladığım sigara baki kaldı, karşımıza aklı başında, güzel, kadir kıymet bilen bi hatun çıkıp ta "hayatım, şu sigarayı bırakıversen" dedi de bırakmadık mı sigarayı.

DERT ÇEKTİRİR, AŞK SÜRÜNDÜRÜR....
  • quote:

Orijinalinden alıntı: DesertFox

sigarayı aslen bırakmış bi insandım, ama eski hatunun derdi tasası bitirdi beni, bu topicteki diğer msjlarıma bakıverseydin keşke bi zahmet, çekti-gitti n'palım, sayesinde yeniden başladığım sigara baki kaldı, karşımıza aklı başında, güzel, kadir kıymet bilen bi hatun çıkıp ta "hayatım, şu sigarayı bırakıversen" dedi de bırakmadık mı sigarayı.

DERT ÇEKTİRİR, AŞK SÜRÜNDÜRÜR....

ya illaa sevgilinin mi sana bırak demesi gerekiyor! hele hele bi kız yüzünden yeniden başlamak daha da kötü! sana değmeyecek biri için kendini zehirliosn ya!ne kadar kötü bişe! bak bende iyiliğinizi istediim için dil döküoum yarm saattir! bırakın şu sigarayı bırakınnnn!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.