Şimdi Ara

En Son Bitirdiğiniz Anime-Manga (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
5.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     En Son Bitirdiğiniz Anime-Manga

puanım: 9/10(malda 10 verdim )

yorumum:kendine özgü konu kendine özgü akıllı ama basit düşünceler bambaşka bir dünya geniş kapsamlı gelecek kavramı geçen güzel bir anime duygusal değil ama nedense cenazede ağlamayan(ağlıyamıyan) beni ağlatmışdır güzel seridir tavsiye ederim
  •  En Son Bitirdiğiniz Anime-Manga

10/8

Seride büyücülerin karanlık kişilere verdiği savaş anlatılıyor.
    Türü:Dram , Komedi , Fantastik

Ben en çok lucy'nin büyülerini seviyorum :D bunu söylemeden edemiyeceğim:D Seri güzelde karakterler biraz çocukca çizilmiş ve bir dram olduğunda üstünde durulmuyor.
  • Kore wa zombie desu ka

Bir gece seri katil tarafından öldürülen bir gencin , yer altından gelen bir necromancer tarafından canlandırılıp zombie'ye dönüştürülmesi , ve necromancer in başına gelenleri anlatıyor.

10/8

Son bölümlere doğru gittikçe güzelleşiyor bağlıyor kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 1 Ağustos 2011; 14:09:30 >
  • @Alkolog

Hocam seri adını alsaydık.
  • ben söyliyim kore wa zombie desuka 10/10 benim puanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

@Alkolog

Hocam seri adını alsaydık.

adını yazmayı unutmuşum yahu kore wa zombie desu ka arkadaş yazmış üstte gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 1 Ağustos 2011; 14:09:56 >
  • DEADMAN WONDERLAND

Animenin Türü: Aksiyon,Korku,Bilim Kurgu

Puanlama: 8/10

Yorumum: İnsanlığın ne kadar acımasız olabileceğini gösteren bir anime.Özellikle animelerde kan görmeyi seven insanların kaçırmaması gerekir.
    Müzikleriyle beni bende alan bir animedir.Ayrıca sonu enterasan bitmiş olup,2 sezonun sinyallerini veriyordu.Bekliyoruz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperion1905 -- 1 Ağustos 2011; 14:45:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperion1905

Yorumum: İnsanlığın ne kadar acımasız olabileceğini gösteren bir anime.Özellikle animelerde kan görmeyi seven insanların kaçırmaması gerekir.
    Müzikleriyle beni bende alan bir animedir.Ayrıca sonu enterasan bitmiş olup,2 sezonun sinyallerini veriyordu.Bekliyoruz inşallah.

hoca sende adını yazmamışsın yalnız deadmen wonderland bu arada animenin adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 1 Ağustos 2011; 14:42:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperion1905

hoca sende adını yazmamışsın yalnız deadmen wonderland bu arada animenin adı

DEADMAN WONDERLAND
    Teşekkür ederim unutmuşum
  • School Days

Animenin Türü: Dram, Romantizm, Komedi
    Yorum: Garip birşey, izlerken pembe diziye benzettim ama kafam güzel midir nedir anlamadım oldukça beğendim ve etkisinde bile kaldım diyebilirim. Sonu biraz garipti ve sadece bir karakter tüm animeyi drama çevirmeye yetti diyebilirim...
  • Konuyu upladığın iyi olmuş.
    Aslında isteyen Sinema bölümündeki gibi anime hakkında yorum yazmasa da olur. Animenin adı,türü,puanı yazarsanız yeterli olur.Yine de yorum olarak bir kaç cümle yazmak iyi olur.Size kalmış.

-------------------------------------

ANGEL BEATS!

Tür: Aksiyon, Komedi, Doğaüstü

Geçen sene çıkacak olan animelere baktığımda sırf posteri yüzünden kâle bile almamıştım.Kız başkarakter, arkaplanda sönük oğlan, bildiğin okulda harem tarzı sıkıcı slapstick* komedi ve aksiyonun olduğu bir anime diyip geçivermiştim.Haftalık olarak yayınlanırken de bayağı sevildiğini biliyordum.Yine de başlamamıştım.
    Neyse geçen Bakabt'de gezinirken BD olarak gördüm. İlk bölümü indirdim. Bölümü izleyince direk ''Oha!'' dedim. Ne bekliyordum ne çıktı! Sonra hemencecik bitiriverdim. Komedi ve dramı çok iyi dengede tutmuşlar. İkisinde de zorlama yoktu. Aksiyon olması gerektiği gibi hatta daha fazla var.
    Senaryo o kadar iyi ki, bildiğimiz evreni bambaşka bir evren yapıyor. Yani sürekli okuldalar ama sanki başka bir dünyadaki okul olduğu hissini çok çok iyi veriyor. Bir süre sonra kendi kendime, öldükten sonra bir alana sıkışıp kalsak heralde böyle bir yer olur dedim. Etrafta NPCler falan. Çok iyiydi ya. Sonunu da çok beğendim. Olması gerektiği gibi olmuş.

Endingde bu resimle çalan şarkı

Not: O 2dklık Another Epilouge seri bittikten sonrasını anlatmıyor. Alternatif son o ve bu sonla resmen 2. sezon gelecek diye bağırmışlar.

*= Abartılı hareketlerle yapılan komedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 2 Ağustos 2011; 2:48:39 >
  • bence en son bitirdiğimiz kısmını değiştirip izlediğiniz animeler yapalım zira hem kişi sayısı az hemde bazı kişilerden bazı animelerin yorumlarını duymak istiyorum (ayrıcada herkes angel beats yazmış benim ne eksiğim var yazarım bende )

edit:Hell Girl

puanım:9/10

yorumum:çok farklı bir bakış açısı dramatik desen değil sadist desen değil gothic desen olabilir bilemiyorum ama çok farklı bir anime sadece izleyerek anlayabiliyorsuunuz 3 sezonu var bir zamanlar çıktığında japonyada yeni bir akım dahi yaratmıştı bir süre bazı bölümler kişiden kişiye değişerek durgun gelsede beni hiç baymamış her sonraki bölümü iple çekmiş olduğum bir anime tavsiye ederim ayrıca opening animeyi biraz anlamanıza yardımcı olur diye koyuyorum

not:seriyi 3.cü izleyişim demin bitirdim yazı veriyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 2 Ağustos 2011; 14:50:07 >

İsim : Detroit Metal City

Bölüm : 12 bölüm

Tür : Müzik , Komedi (Death Metal)

Konu : Soichi Negishi köyünden kalkıp Tokyo'ya pop müzik sanatçısı olmak için gelmiştir. Fakat kendisini bir anda Detroit Metal City (DMC) grubunun vokalisti olarak bulur.

Evet konu bundan ibaret dün başladım bugün bitirdim çok hoşuma gitti. Fakat bölümler 13 dakika. Neden bu kadar kısa yapmışlar bilmiyorum Ayrıca görüntüler genelde kare ve dikdörtgen şekilde. Bu da çok garip (izleyince anlayacaksınız) Krauser-san şuana kadar gördüğüm en karizma karakter İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz. Live-Action'u varmış ona bakacağım birazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 2 Ağustos 2011; 16:22:17 >

İsim: Berserk

Bölüm: 25

Tür: Fantastik Macera

Konu:

Berserk ilk bölümünde dev gibi bir adamın (Guts) boyundan büyük bir kılıçla bir kasabadaki şeytanı öldürmesiyle başlıyor. Canavarı öldürüp canavardan bir kolye alıyor ve gidiyor. Bu adam kim niye, noldu şimdi diye merak ede duralım ikinci bölümde Guts'ın geçmişine gidiyoruz. Bu girişin şöyle bir sakıncası var, demek ki karakterimiz asla ölmeyecek anime boyunca. Böyle olması Guts'ın girdiği onlarca savaşı daha heyecansız kılıyor açıkçası.

Guts geçmişinde sorunları olan, bir gencimiz. Bir paralı asker tarafından büyütülmüş, biraz da hor görülmüş. Anası babası yok. Haliyle kendisi de bir paralı asker olmuş. Günün birinde ülkede ün salmış Band of Hawk (Şahin ve Çetesi diyorum ben) üyeleri tarafından etrafı sarılıyor. Ama Guts askerlere direniyor ve Band of Hawk'ın başı olan Griffith, Guts'ın karşısına çıkıyor. Guts ağır bir şekilde yeniliyor. Bu olaya alışık olmadığı için tam kavrayamıyor yenildiğini tekrar deniyor. Yine sonuç yok. Griffith ile anlaşma yapıyor, eğer yenersen benimle istediğini yaparsın diye. Griffith ise Guts'ın Band of Hawk'a katılmasını istiyor ve animenin ilerleyen bölümünde Guts maceralarına Band of Hawk üyeleri ile birlikte devam ediyor.

Yorum:

Animeleri teknik açıdan değerlendirmeyi pek sevmem, bana bir sonraki bölümü merak ettiriyorsa o anime benim için güzeldir. Berserk de bu açıdan harika bir anime. 2-3 yıldır oturup saatlerce anime izlememiştim hiç. Bir günde 25 bölümü peş peşe izlettirdi bana. Sürekleyicilik konusunda çok başarılı.

İkinci beğendiğim yönü ise karakterler. Göze çarpan 10 tane filan karakter var ve hepsi de gayet düzgün bir şekilde animeye yerleştirilmiş. Hiç birisi sırıtmıyor.

Müziklerine pek dikkat etmedim. Sadece giriş müziği dikkatimi çekti. Giriş müziği iyi.

Animenin tek kusuru, bazı savaş sahneleri baştan savma yapılmış, eski bir anime olduğunu göze alırsak bu görmezden gelinebilir ancak uğraşsalar çok güzel görüntüler ortaya çıkabilirmiş.

Naruto, Bleach, Fairy Tail tarzı değil de, daha gerçekçi ve kanlı bir aksiyon arayanlara önerebilirim.

Tür: Kan,aksiyon,dram,komedi hepsi var hangisinin daha baskın olduğunu bilemiyorum

Konu:Özel yetenekleri olan çift kişilikli bir kızın esir tutulduğu yerden kaçması ve sonrasında gelişen olaylar.

Yorum: Güldüren sahnelerinin yanında insanların paramparça olduğu insanın kana doyduğu sahneler de var.Bu animede bol bol meme görebilirsiniz bir süre sonra sık sık göreceğiniz için erotik çağrışımı kaybediyor.İzlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  • Şeytanın oglunun babasına karsı verdigi savaşı anlatıyor halen devam eden bir seri ben beğendim dahada uzayabilir bence gider yani var gideri
    8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatavans -- 2 Ağustos 2011; 23:14:44 >
  • @tatsumaki ben bu animeyi izlemiyor olsam bu yorumdan snra bu ne derim bi kendi kendime hocam biraz daha detaylı anlatırsan baştan savma olmuş hatta yazmış oluyim gibisinden kusura bakma ama millet burdan serilere bakıcak yorumları inceliycek lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

Tür: Kan,aksiyon,dram,komedi hepsi var hangisinin daha baskın olduğunu bilemiyorum

Konu:Özel yetenekleri olan çift kişilikli bir kızın esir tutulduğu yerden kaçması ve sonrasında gelişen olaylar.

Yorum: Güldüren sahnelerinin yanında insanların paramparça olduğu insanın kana doyduğu sahneler de var.Bu animede bol bol meme görebilirsiniz bir süre sonra sık sık göreceğiniz için erotik çağrışımı kaybediyor.İzlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ah neydi o "Elfen Lied".Etkisinden kurtulamamıştım bir kaç gün
  • Darker than Black - Ryusei no Gemini

Tür:Doğaüstü Güçler, Drama, Aksiyon

Konu: Tokyo'daki Hell's Gate ile ilgili geçen olaydan 2 yıl sonrasını anlatıyor.

Yorum: Güzeldi ama düşük vermemim sebebi olaylar 10 bölüm yavaş gidiyor sonra 2 bölümde coşuyor anime bitiyor. Son anda o kadar hızlı işleyeceğine tüm bölümlere yaysa o tempoyu daha güzel olurdu. Bir de sonu bence biraz kapalı kaldı tam anlamadım.
  • vampire knight
    türü : vampire-romantiym-dram
    yorumum : nerden bakilirsa bakilsin sürükleyici bi animeydi. biraz kan görmeye tahammülü olanlarin göz atmasini öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.