Şimdi Ara

..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATANIST -- 7 Haziran 2019; 3:26:41 >

• Bir komedi dizisi olduğundan ve eski de olduğundan pekte bir mantık aramamak lazım, çok severim tekrar izlemeyi düşünüyorum ama bunlara takılırsak zevkte alamayız. Hem belki yeni bir model ve onun fiyatını öğrenmek istiyor :D bende sandım zamanlama da bir hata oldu gündüzken bir anda gece oldu ya da orda olmayan adam bir anda çıkıverdi falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senator Ranger

Bir komedi dizisi olduğundan ve eski de olduğundan pekte bir mantık aramamak lazım, çok severim tekrar izlemeyi düşünüyorum ama bunlara takılırsak zevkte alamayız. Hem belki yeni bir model ve onun fiyatını öğrenmek istiyor :D bende sandım zamanlama da bir hata oldu gündüzken bir anda gece oldu ya da orda olmayan adam bir anda çıkıverdi falan :D

hocam çok detaya inersek zaten çoğu sahnede üstten mikrofon gözüküyor :D ama güzel dizi gerçekten de
  • O hatayı günümüzdeki dizilerde bile yapabiliyorlar :D tekrar izlerim inşallah fırsatım olunca, toplu halde olduğunu bildiğiniz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senator Ranger

O hatayı günümüzdeki dizilerde bile yapabiliyorlar :D tekrar izlerim inşallah fırsatım olunca, toplu halde olduğunu bildiğiniz bir yer var mı?

youtubedan izliyorum hocam. kulaklıkla izliyorsanız ilk 40-50 bölümde ses sorunu var o yüzden hoparlörle izliyorum ben

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNGnFgl9mcfuLFq9tRAUtRAQPk7yoJDuP
  • Tamam çok teşekkür ederim :)
  • Trt bölümleri iyiydi bu dizinin bir de senaristi vefat etti bozuldu dizi. efsane kadro da dağıldı. Gerçi Mint özensiz basit sığ komedi dizileri yapar Üstelemeyin bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.