Şimdi Ara

En Sevdiğiniz Kartlar ? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
0
Favori
357.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar sabahtan beri bakan var hesapladım 1 kişi bile oyuncularım hakkıında iyi-kötü yorum bile yapmadı utanıyorum arkadaşlar keşke yu-gi-oh a bu kadar ilgi duymasaydım yaa

quote:

Orjinalden alıntı: VARON

Bende epeydiriçimde vardı ve biraz da bir yerden başlamak istedim bu konularla ilgili ilk mesajım nasıl oynanacağı hakkında fazla fikrim yok ama az bucuk biliyor gibiyim sizlerin desteği ile iyice öğrenicem dimi beyler

neyse en sevdiğim kartlar

Alevli Üç Baş
    ATK:2900 DEF:1456

Kaplumbağa Ada
    ATK:1100 DEF:2000

Kıvılcım Asker
    ATK:2900 DEF:2400

Elektrikli Balık
    ATK:2500 DEF:1250 (Bu kartı hiç bir büyü etkilemez)

Donanımlı Asker
    ATK:1800 DEF:2000

Beş Başlı EJDER
    ATK:5900 DEF:3500 (favorim)

Ek kartlardan da "Sahte Tuzak" benim kartlarım bunlar araların da daha sevdiklerim var ama bunlar en en favorilerim

nasıl buldunuz?? beyendinizmi

bu arada bana bilgi verebilecek arkadaş arıyorum beyler ben bulamadım

online nasıl oynanır oyun nasıl oynanır kartlar nasıl yerleştirilir nasıl kapalı konur açık konur tuzak felan benim bunlara ihtiyacım var

• destemdki en sevdiklerim:Cyber End Dragon(cyber dragon yok ama en sevdiğim o),neo ve neo parlat yossun birleşimi parlak neo,cambo master.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightGame

quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

benim ise vazgeçilen kartı bilirsiniz o binbirgözle birleştimi yenilmez gibi bi güce sahip olur ve bunların ikiside ver arkadaşla duello yapıodum o exsodyayı çağırdı bende vazgeçilen ve binbirgözü birleştirdim sonra sıra bendeydi bir büyü kartı vardı adını hatırlamıom ama oyundaki tüm canavarların atağı ve defansı sıfırlanıodu vazgeçilenin zate atak ve defansı sıfırdı exodyanın ise sonsuz ben bu yüzen büyü çemberii ile exsodyayı sıkıştırdım sonra oda mavi gözlü 3 tane ejderi birleştirip efsanevi ejder yaptı sonra pas geçti bende kart kopyalama sayasinde yine o defans ve atağı sıfırlayan kartı kopyaladım sonra efsanevi mavi gözün atağını sıfırladım ve sonra mavi gözü ateşli kılıçlı adam sayesinde yok ettim ve sahada tarihi eser gibi 5 el önceden bir kartı kaldı adı spriet knighttu ama güçlendirilmişti golden armor ile onu vazgeçilen ile aldım sonra vazgeçilene saldırdı onun kartı öldü 500 can puanı kaldı onu da sonradan oynadığı bone dog adlı kartı yok ederk kullandım ve yenildi exsodyanın etkisiz hale gelmesi uygunmuydu bilmiom ama inş öledir:D

duelloyu yazdığım için üzgünüm nedeninide açıklamak istedim

bişi sorcam spellbinding circle exodia yı etkiliyormu ?

siz oyunu yanlış biliyonuz o exodia kartlarını birleştirip exodia canavarını çağırdığı zaman exodianın özel yeteneği sayesinde o oyun anında biter ve sen kaybedersin sen yani kendi oynayışınla kazanmadın o oyunu hile yaparak kazanmış oldun anlatabildimmi?

• Tabikide Exodia
  • Burda exodia aleyhine cevap yazan herkesi kınıyorum ne derseniz deyin şu kadar etki yürütmez üstümde cümleleriniz ben yugioh'u çoculuğumdan beri gerçekmişcesine oynarım hakkında bilmediğim şey yok diyemem tabiki vardır fakat bilinmesi gereknden daha fazlasını bildiğim kesin ... Şöyle başliğim Gerçek hayatta oynadığımız kartlarla çizgi filmideki kartların çok farklı olduğunu zaten biliyorsunuz oyun la çizgi film arasında çok fark var bunlardan biri şu EXODİA bilindiği üzere yenilmez kart olarak anılır ve yine bilmeniz gerekiorki EXODİA'dan başka hiç bir kart sonsuz atack ve defance gücüne sahip değildir fakat EXODİA'nın öldüğünü görenler EXODİA'yı bianlığına devri bitmiş bir canavar gibi gördüler çizgi filmde izledğiniz olayı şu şekilde değerlendiriyorum horakthy denen canavarın'ın özelliklerini atackını hepsinden önce ismini bile tam olarak bilmiyorsunuz,bilmiyoruz aynı şey zork içinde geçerli peki nasıl ÖNÜNÜZDE AÇIK VE NET ŞEKİLDE KOSKOCA EXODİA VARKEN bu 2 yaratığın exodiayı yenebiileceğini düşündünüz Çok ince bi ayrıntıya giriceğim Bilmiorm dikkat ettinizmi EXODİA'nın card larının birleştii andaki arkada oluşan SPELL kard'ın resmine hiç dikkat ettinizmi ? evet bakın yanlış görmediniz o kart SPELLPAİDİNG CİRCLE o speel card'dan trap card' dan etkilenmez dediğiniz canavarların kolpa olduğunu bu ince ayrıntı gsterio SPELPAİDİNG CİRCLE bilindiği üzere sahadaki kartlardan birini kendisi yok olana kadar durdurmak (haps)etmekdedir BU KART EXODİAYI HAPİS ETTİYSE O HORAKTHY DENEN CARDI NAPAR SİZ TAHMİN EDİN ben bu derin mevzunun şu şekilde olduğunu düşünüyorum sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum ama okuyunca hak vericeksiniz exodia ilk meydana getirildiğinde duello kartı şekilde getirilmedi die düşünüorm ki bunun ne anlama geldiğini bilenler vardır eski mısırda yapılan maçlar gerçek canavarlarla yapılmaktaydı (YUGİ'nin pegasusla kapıştığı bi kaç bölümde bunu gösterior) exodia burda sahibine ithaatsizliğinden dolayı hapsedilmiş olabilir bunun içinde insanlar bir araya gelip bu kartı bir exodiayı bir dahaki çağrılışına kadar durdurmak istemiş olabilir (aynı şey YUGİ'yede olmuştu fakat yugi DARK MAGİCAN'ı control etmey başarmıştı) buda o araya karışıp destenize bile eklemidiğiniz hafif görülen spell kartlarından birinin birinin bile nasıl bir güce sahip olduğunu gösterior Filmde gördüklerinize kart elinize geçene kadar inanmayın bende o kart ki eğer öle bi kart varsa elime geçene kadar Exodianın yenilebiliceine inanmıcam yukardada bi arakdas şöle bişi demiş ''exodia sahaya koyulduğu an oyun biter'' bunu exodia aleyhine konuşanlarda bilio peki exodia meydana geldii an neden exodia zorku deviremedi yani çizgi filme bakıp cevap verirseniz çok çlişkili cevaplar meydana gelir Konu çok önceden kapanmış olmasına rağmen bu kadar uzn bi cevap yazdığım için üzgünüm ayrıca kelime bozukluğu falan varsa affedin gider ayak yazdım :D:D Ayrıca En sevdiğim kart ''3 BAŞLI EJDERİN EĞİTİCİSİDİR'' atağını unuttum fakat inanılmaz bi kart olduğunu söyleyebilirim ... ii akşamlar

• Ayrıca arakdas sormuş bin gözlü vazgeçilen ne işe yara diye 1. onun adı 1000 gözlü tehditçi 2. soruna verilen cvp doru fakat tam değil

1000gözlü tehditçi sahaya sürüldüğü zaman rakibinin herhangi bir kartının seçebilir ve onun atack ve defance puanlarını canavarla birlikte içine çekebilirsin dahası bu işlem gerçeklikten sonra rakibin tehditkara saldırırsa tehditkar içine çektiği canavarı atack modunda kendini defance etmesi için önüne koyar bu durumda kendi canavarını yok etmiş ve kendi can puanlarını götürmüş olursun ayrıca bu canavarı sadece trap ve spell kartının yok etmesi gibi bi kural yok akıllı ve taktiği kuvvetli bir duellocuysan çok basit bir şekilde onu halt edebilirsin...

Ayrıca 3 başlı ejderin eğiticisi kartının oluşumu şöyledir

Ain kartı koyulur ve 2 kart feda edilir ardındankara kaos savaçısı çağrılır bu işlem bittikten sonra 3 mavi göz toplayıp 3 başlı mavi gözü çıkarmanız gerekmektedir ardından bi toz etme kartı daha kullanıp kara kaos savaşcısıyla 3 başlıyı birleştirmeniz yeterli olucaktır canaarın atağı büyük ihtmalle 7000 üzeriy olması gerekio belki dahada fazla ... saygılar SreX* ...

• quote:

Orjinalden alıntı: shadowz61

quote:

Orjinalden alıntı: safak10

buradaki tüm konuşmaları okudum ve durumunuzun ağlanılcak durumda herkes bilmeden konuşuyor 3 tanrının birleşimi ve divine serpent diye bir kart yoktur bunlar sadece çizgi filmde görülmüştür. tanrılar düellolarda kullanamaz sadece kolleksiyon için basılmıştır ve EXODIA İLE EXXOD'un hiçbir alakası yoktur sadece isim benzerliği vardır lütfen yugiohla ilgili konuşmadan önce yugioh forumlarını biraz dolaşın

bak bakam ya al sana slifer , obelisk , ra'nın birleşimi + çizgi filmde gördümmilenium eşyasıyla birleşiolar
    exodia konusunda haklı olabiilirsin

En Sevdiğiniz Kartlar ?

Gösterdiğin kart tamamıyla sahte ve horakti diye bir kart yok sadece çizgi filmde var safak10 doğru söylüyo

• watapon

dark magican girl

ve kuriboh
  • -- Magician Of Black Chaos

En Sevdiğiniz Kartlar ?

Ayrıca Bingözlü Vazgeçileni de seviyorum.

Not: Konu tarihi eski olabilir, biliyorum ama genede yazmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 13 Haziran 2009; 13:32:35 >
  • Konumu uplamışın teşekkürler Vazgeçilenin ne olduğunu hatırlayamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 13 Haziran 2009; 22:01:47 >
  • Vazgeçilen dediğim kart şuydu da oraya vazgeçilen yazmışım aslında bingözlü vazgeçilen diyecektim

En Sevdiğiniz Kartlar ?

Relinquished + Thousand Eyes Idol = Thousand Eyes Restrict

En Sevdiğiniz Kartlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 13 Haziran 2009; 21:17:35 >

• Magician Of Black Chaos'u yani Kara Kaos Büyücüsü'nü hiç görmeyenler veya görmek isteyenler için bir video. Yugi ile Pegasus duello yapıyor. Magician Of Black Chaos'u 4:52'den itibaren saldırısıyla beraber görebilirsiniz.

YouTube Link: http://www. youtube.com/watch?v=3zpFgXc5HhE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 13 Haziran 2009; 21:18:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: WizzY_WizarD

Vazgeçilen dediğim kart şuydu da oraya vazgeçilen yazmışım aslında bingözlü vazgeçilen diyecektim

En Sevdiğiniz Kartlar ?

Relinquished + Thousand Eyes Idol = Thousand Eyes Restrict

En Sevdiğiniz Kartlar ?

Hatırladım tmm

• Beast Kıng Barbaros nedeni 2 feda gerekmesine rağmen fedasız çağrılabiliyor
  • ne kadar fazla okunmuş ya eygidi ne günlerdi
  • en sewgigim kart e-hero neptune vanıty ruler
  • aslın da onalar kara buyucu ve mavi gozlu
  • 3 mısır tanrı kartı megamorph dna değişimi ve böcek kalkanı
  • en güçlü kart göklerin ejderi sliferdir
  • kaos büyücüsü

En Sevdiğiniz Kartlar ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.