Şimdi Ara

En sevdiğiniz değer verdiğiniz insan size (sen bir hiçsin) dese neyapardınız?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer ben hiçsem , sen de bir hiçsin .Çünkü şu anda bir hiçle konuşuyorsun.
    Fakat seni hayatımdan çıkararak ben bu hiçlikten kurtuluyorum......
    Ne yazık senin hayatından çıkaracak kimsen kalmadı artık, ilelebet bir hiçlikte tek başına yaşayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: psiko büşra

bana ölee dediine göre elbet benimle bi sorunu war demektir boşu boşuna böle bişey diemez
    İmzana baksana demekki sorunu varmış
  • bakın onu hayatımdan cıkarmam imkansız çünkü amcamın kızı ve aynı apartmanda oturuyoruz. malesef
  • niye öyle düşündüğünü sorarım? Depresyondadır belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: yami-yugi!!!

bakın onu hayatımdan cıkarmam imkansız çünkü amcamın kızı ve aynı apartmanda oturuyoruz. malesef
    Benim fikrimce hiç değişmez.. İsterse kral ı olsun yinede dedigim şeyi söyler arkamı döner işime bakarım
  • yok ne depresyonu ezelden belli öyle onunla cocukluğumdan belli beraberiz anyı sınıfta okuduk şu an da aynı bölümde okuyoruz..
  • bunu bana 1 gün önce söyledi akşamleyin 10 dakka sonra hiç birşey olmamış gibi davrandı
  • quote:

bunu bana 1 gün önce söyledi akşamleyin 10 dakka sonra hiç birşey olmamış gibi davrandı

o zaman senden vazgeçemiyo çektir biraz süründür :)
  • quote:

bunu bana 1 gün önce söyledi akşamleyin 10 dakka sonra hiç birşey olmamış gibi davrandı

eski sevgilim bir kere bana " benim aşkım bi hevesmiş, sen benim için bi hevesmişsin." demişti. hayatımda aldığım ender yaralardan biriydi bu benim için... hiç bir şey diyemedim. zaten 2 gün sonra onun yüzünden ayrıldık. ayrıldıktan 2 hafta sonra da geldi ve af diledi, özür dilerim dedi, ben seni unutamamışım dedi, seni her gördüğümde yaptığım şey için çok büyük pişmanlık duyuyorum dedi... ben de belki değişmiştir artık diye kabul ettim (değişmiştir derken kendisi biraz paronayaktı sürekli olmayan bi kişiden dolayı beni kıskanıyodu ve hep bana çatıyodu) meğerse herşey aynıymış. ben onun için gerçekten bir hevesmişim. bunu anlamam fazla sürmedi ve hayatında aldığı en hakaret dolu en bozucu mesajı benim tarafımdan aldı. cevap bile veremedi ve ayrıldım...

yani dostum, kadınların bazılarını anlamak oldukça güç...

ama şunu unutma 3 kuruşluk birine 5 kuruş değer verirsen 2 kuruşu senden gider...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.