Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
102
Favori
143.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sitenizden alışverişlerde yüzde 12 havale indirimi alıyoruz. Yüzde 10 da donanimhaber kodu veriyorsunuz. Peki bu sadece şu artırmalarda mi yoksa filtre setlerinde de geçerli mi hocam? Ihtiyacim olan 8 li filtre setini almayı düşünüyordum. Hani bir kaç farklı firmanın da setleri var ama ürünüm royal green filtrelerimi de sizden almak istedim aslında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcd_1234

Hocam sitenizden alışverişlerde yüzde 12 havale indirimi alıyoruz. Yüzde 10 da donanimhaber kodu veriyorsunuz. Peki bu sadece şu artırmalarda mi yoksa filtre setlerinde de geçerli mi hocam? Ihtiyacim olan 8 li filtre setini almayı düşünüyordum. Hani bir kaç farklı firmanın da setleri var ama ürünüm royal green filtrelerimi de sizden almak istedim aslında.
    Dh indirimi sadece su aritma cihazlarında geçerlidir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: glrahmet

2017 yılında yaşlı annem ve babam için forumdan da faydalanarak Gittigidiyor’dan Royal Green aldım. Alırken de özellikle sormuştum düzenli olarak filtre değişimi için servis hizmeti verecekmisiniz diye. Olumlu yanıt geldiği için sipariş verdim. Ancak filtre değiltirmeye ne gelen oldu ne giden. Her filtre değişiminde adam aramaktan yıldım. İhlas almadığıma bin pişman oldum. Filtreleri ben değilştiremitorum farklı şehirdeyim.

Bu arada annemler Kırşehir’de oturuyor. Araştırın soruşturun ona göre alın derim.
    merhaba hocam yapilan araştırmada kayıtlı telefonunuz kullanim dışı olarak görünüyor pm olarak güncel telefon numaranızı atabilirmisiniz.

• Royal Green Lux Plus İndirimli Fiyatı (2200 TL %12 + %10) = 1740 TL
    Extra Filtre Almak İstenirse Royal Green Lux Plus Tüm Filtreleri Ne Kadar (700TL %12 + %8 (M. Kendi Değiştirirse) + %10) = 510 TL
    Fiyatlar Bu Şekilde Mi
    Ankarada Bayisi Var Mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 26 Aralık 2019; 14:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Royal Green Lux Plus İndirimli Fiyatı (2200 TL %12 + %10) = 1740 TL
    Extra Filtre Almak İstenirse Royal Green Lux Plus Tüm Filtreleri Ne Kadar (700TL %12 + %8 (M. Kendi Değiştirirse) + %10) = 510 TL
    Fiyatlar Bu Şekilde Mi
    Ankarada Bayisi Var Mı
    Luxplus 2200 lira du indirimi ile size 1980 lira 12 ay taksitli fiyatıdir. Nakitte 1724.40 TL

Komple filtre fiyatı 700 lira 12 ay taksitli nakitte 616TL servis dahil fiyattir.
    Satis işlemi sadece web sitemizden yapiliyirwww.rosuaritma.com Ankarada ucretsiz servis hizmeti veriliyor servis mevcuttur.

• Yaklaşık 3 haftadır Royal Green VİP modelini kullanıyorum. 1 hafta deneme süresi sonunda memnun kalarak ödememi yaptım. En çok tereddüt ettiğim malzeme kalitesi konusunda tatmin oldum. Önceliğim cihazın tüm parçalarının sağlığa zararsız olmasıydı. Kargo 1 günde, montaj 1 saatte tamamlandı. Suyun tadı çok güzel. Akış miktarı yeterli. Fiyat kalite performans olarak mükemmel ürün, mükemmel hizmet. Ümit Bey'e çok sabırlı, samimi ve dürüst olduğu için çok teşekkür ederim.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar
    Genel olarak arıtma cihazlarına güvenmediğim için şu ana kadar taşıma suyu kullanıyordum.
    Royal green lüx plus modelini uzun inceleme sonucunda aldım ve çok memnunum. Herkesede tavsiye ederim.
    Firma personeline, profesyonel, ahlaki ve etkin yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Luxplus 2200 lira du indirimi ile size 1980 lira 12 ay taksitli fiyatıdir. Nakitte 1724.40 TL

Komple filtre fiyatı 700 lira 12 ay taksitli nakitte 616TL servis dahil fiyattir.
    Satis işlemi sadece web sitemizden yapiliyirwww.rosuaritma.com Ankarada ucretsiz servis hizmeti veriliyor servis mevcuttur.

Alıntıları Göster
    Batarya Geldi Şimdi Arıtmada

Puretron veya Royal Green Lux Plus almayı düşünüyorum

Royal Green Lux Plusı Geçen Ay ki Fiyattan Verirseniz (Nakitte 1725 TL ) Sipariş Vereceğim Memmun Olursam Yazın 1 Tane Daha Alacağım (Yazın aldığımda da bu fiyattan isterim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 31 Ocak 2020; 13:23:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heminler

Herkese selamlar
    Genel olarak arıtma cihazlarına güvenmediğim için şu ana kadar taşıma suyu kullanıyordum.
    Royal green lüx plus modelini uzun inceleme sonucunda aldım ve çok memnunum. Herkesede tavsiye ederim.
    Firma personeline, profesyonel, ahlaki ve etkin yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.
    Ph ın 8-9,5 ve filtrenin kaliteli olmasından dolayı siparişi verdim Bakalım kalite gerçekte nasıl olacak 3-5 ay sonra sonucu yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Ph ın 8-9,5 ve filtrenin kaliteli olmasından dolayı siparişi verdim Bakalım kalite gerçekte nasıl olacak 3-5 ay sonra sonucu yazarım

Alıntıları Göster
    Royal green luxplus modeli aritma cihazi modelleri ve markaları arasında en iyi cihaz ph seviyesini ve mineral oranlarını uzun zaman korumaktadir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol iller için en ideal modeldir.

• 1 - Ürünün Eski Kasasını Göndermeniz İyi Olmadı İnternette Sattığınız Kasa Daha Kibar ve Daha Sağlam Görünüyordu (Renk Olarak da Güneşte Sararmış Krem Rengi)

2 - 1 er Saat Aralıklarla 8 Defa Depoyu Boşaltım Hala Az Bir şey Siyah Karbon Geliyor

3 - Royal Green Lux Plus ürün Royal Green Organik Kutusundan Çıkıyor

İnşallah filtrelerde sorun çıkmaz dediğim gibi 3-5 ay sonra sonucu buraya yazarım 2 yıllık filtrenin gerçek ömrünü zamanla test ederek sonuçları buraya yazarım (3-5 aylık periyotlarla) Şuan İlk İzlenimde Verdiğiniz Güven Olumlu Değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 4 Şubat 2020; 14:22:53 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    merhabalar;

sorularınızı ve endişelerinizi yanıtlamak isteriz;

1 - Ürünün Eski Kasasını Göndermeniz İyi Olmadı İnternette Sattığınız Kasa Daha Kibar ve Daha Sağlam Görünüyordu (Renk Olarak da Güneşte Sararmış Krem Rengi)
    soldaki resim 3D çizim sağdaki resim ise gerçek fotoğraf öte yandan biri eski kasa yada biri yeni kasa diye bir durum yok efendim

2 - 1 er Saat Aralıklarla 8 Defa Depoyu Boşaltım Hala Az Bir şey Siyah Karbon Geliyor
    ürünlerimizde omnipure K5628 carbon filtreden 2 adet olarak kullanmaktayız ilk kullanımda bazen carbon filtreler biraz fazla carbon salınımı yapabilmekte ancak devamında bu tamamen kesilecektir.

3 - Royal Green Lux Plus ürün Royal Green Organik Kutusundan Çıkıyor
    ürün kolisi doğru yan yüzünde ürün modelleri vardır ve orada model adı işaretlenmiştir bu konuda tamamen bir yanlış anlaşılma sözkonusu ben aşağıda kolinin yan yüzünüde fotoğraflandırıyorum incelemenizi rica ederim

not:en ufak bir şekilde aldatılmış hissi size verildiyse eğer emin olunki 3 ay sonra dahi olsa iade hakkınız bakidir bu şekilde bir yanlış anlaşılma tamamen talihsizlik olmuş

Selamlar.

• Hocam rica etsem indirim kodu alabilir miyim ?@tersosmos
  • Selamlar,
    arçelik arıtma sistemine üye oldum fakat suyun tadı bana çok acı geldi. 1 haftadır kullanıyorum alışamadım bir türlü. alışmak için de inat ediyorum ama olmuyor, damak tadıma uymadı.

cihazı iade ederek yeni bir cihaz alacağım ve royal green dikkatimi çekti.

sormak istediğim royal green vip ile Royal Green Lux Pump arasında kasa harici bir fark yok sanırım?

bir de Royal Green Lux Plus PUMP modelini gördüm. omnipure filtrelerin diğer filtrelere oranla ne gibi artıları var?

her üç cihaz için de dh indirimli fiyatlarını alabilir miyim?

izmir torbalıda ikamet ediyorum. dilediğim an servis hizmeti alabilmek benim için önemli. 1 ay filtre değişimi için bekleyen başka marka kullanıcı yorumları okudum, böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum açıkçası.

teşekkürler
  • hekimoglu08 kullanıcısına yanıt
    Lux serileri kapalı kasa model olarak geçiyor vip modeli ise açık kasa özellikleri aynıdır görüntü farkliliklari mevcuttur lux modeli su tankı filtreler hepsi bir kutu içindedir zaten urunlere baktıysanız sekilde resimde göründükleri gibidir efendim.

Luxplus pump modeli ise luxpump modelin bir üst seviyesidir arasında filtre farkları vardir plus serisinde daha kaliteli ve uzun ömürlü omnipure marka filtre kullanilmistir.

Dh üyelerine %10 indirim yapıyoruz satis fiyati üzerinden nakit alımlarda ise ekstra %12 indirim yapılıyor bulunduğunuz yerde ücretsiz servis hizmeti vardir filtre takiplerini firmamiz kendisi takip ediyor düzenli olarak ındirim kodunu pm olarak atıyorum size efendim.

• quote:

Lux serileri kapalı kasa model olarak geçiyor vip modeli ise açık kasa özellikleri aynıdır görüntü farkliliklari mevcuttur lux modeli su tankı filtreler hepsi bir kutu içindedir zaten urunlere baktıysanız sekilde resimde göründükleri gibidir efendim.

Luxplus pump modeli ise luxpump modelin bir üst seviyesidir arasında filtre farkları vardir plus serisinde daha kaliteli ve uzun ömürlü omnipure marka filtre kullanilmistir.

Dh üyelerine %10 indirim yapıyoruz satis fiyati üzerinden nakit alımlarda ise ekstra %12 indirim yapılıyor bulunduğunuz yerde ücretsiz servis hizmeti vardir filtre takiplerini firmamiz kendisi takip ediyor düzenli olarak ındirim kodunu pm olarak atıyorum size efendim.
    bilgi için teşekkür ederim.

farklı firmaların cihazlarına ilişkin okuduğum kullanıcı yorumlarında 3-4 ayda filtreleri arızalanan cihazlar var. gelen servisler ise yüksek meblağlar isteyerek filtre değişimi yapıyorlarmış. buna ihlas da dahil...

böyle bir durumla karşılaşmamız durumunda uyguladığınız firma politikası konusunda bilgi alabilir miyim? fiyatlar yüksek olduğundan 4-5 ay sonra canım sıkılsın istemiyorum açıkçası.

arçelik bunu taahhüt ediyor, ücretsiz filtre değişimi yapıyor, işin özü böyle bir firma arayışındayım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu08

bilgi için teşekkür ederim.

farklı firmaların cihazlarına ilişkin okuduğum kullanıcı yorumlarında 3-4 ayda filtreleri arızalanan cihazlar var. gelen servisler ise yüksek meblağlar isteyerek filtre değişimi yapıyorlarmış. buna ihlas da dahil...

böyle bir durumla karşılaşmamız durumunda uyguladığınız firma politikası konusunda bilgi alabilir miyim? fiyatlar yüksek olduğundan 4-5 ay sonra canım sıkılsın istemiyorum açıkçası.

arçelik bunu taahhüt ediyor, ücretsiz filtre değişimi yapıyor, işin özü böyle bir firma arayışındayım açıkçası.

Alıntıları Göster
    Firma ürünleri garantili satar 3-5 ay yada 6 ay gibi kisa sürede filtrelerde bir sıkıntı oluşursa ücretsiz değişim yapılmaktadır Royal Green firmasında royal green serisi cihazlarında böyle bir sıkıntı oluşmaz olursada firma cihazin her daim garantili olarak müşteri odaklı memnuniyet çerçevesinde süreci sonuçlandırır.

Ayrıca değişim periyotlarında verilen sürelerde filtrenin değişim ücretlerini de web sitesinde seffaf bir şekilde açıklamaktadır. Diğer bazı firmalar gibi saklamaz.

• quote:

Firma ürünleri garantili satar 3-5 ay yada 6 ay gibi kisa sürede filtrelerde bir sıkıntı oluşursa ücretsiz değişim yapılmaktadır Royal Green firmasında royal green serisi cihazlarında böyle bir sıkıntı oluşmaz olursada firma cihazin her daim garantili olarak müşteri odaklı memnuniyet çerçevesinde süreci sonuçlandırır.

Ayrıca değişim periyotlarında verilen sürelerde filtrenin değişim ücretlerini de web sitesinde seffaf bir şekilde açıklamaktadır. Diğer bazı firmalar gibi saklamaz.

Alıntıları Göster
    net cevabınız için teşekkür ederim. başka firmaların sadece cihaza garanti verdikleri, filtreler için aynı durumun söz konusu olmadığını pek çok yorumda okudum.

bu da sizi tercih etmem konusunda en büyük etken olacaktır.

sitenizdeki yorumlarda da memnuniyet düzeyi oldukça yüksek.

arçelik cihazı iade ettikten sonra geri dönüş yapacağım.

tekrar teşekkürler

• Royal Green Lux Plus Ürünün TDS ve Ph Değerleri

TDS Değerleri
    --------------------------------------
    Ankara Şebeke Suyunun TDS Değeri 396
    Royal Green Lux Plus TDS Değeri 58 (Sivas)
    Erikli Suyun TDS Değeri 64

Ph Değerleri
    -------------------------------------
    Ph Değerleri (cihaz kalibrasyonu yapılmadan)
    Erikli Su Ph Değeri 7,82 (Etiket Değeri)
    Erikli Su Ph Değeri 8,2 (Ölçülen Değer)
    Royal Green Lux Plus Ph Değeri 9,4 (Ölçülen Değer)
    Ankara Şebeke Suyunun Ph Değeri 7,4 (Ölçülen Değer)

Tarih 08.02.2020

Filtreler Sayesinde Memnuniyetim Artmaya Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Şubat 2020; 12:2:42 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.