Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
102
Favori
143.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BenjaminGreen

Anladım hocam ihlastan bi cihaz bakmış yok dedim almam ihlastan ama açıkçası o cihazın nasıl olduğunu bilmiyorum.
    O cihazda aynı şekilde tek kutu şeklinde 2000 civarı bir fiyat vermişler, ne tür bir fark var kısaca anlatabilir misiniz acaba?
    Hocam luxplus modeli ihlâstan 2 kat daha uzun ömürlü ve kalitelidir amerikan mali Omnipure filtre kullanılır üstüne birde suya mineral ekleyen Biocera filtresi mevcut alkali ve mineralli su üretir royal green luxplus modeli ihlas ise ciddi anlamda saf su üretir ölçüm değerlerinde royal green luxplus 9 ph ve 20-70 ppm arası su verir ihlas bu değerlere yaklaşamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BenjaminGreen kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Ph degerleri harika. Tüm filtreler orjinal sertifikalı. Piyasadaki no name çin malı filtrelere kendi uyduruk markalı etiket yapıştırıp satılan aritma cihazlarını kullanmayın. Biocera filtre orjinal markadır. NSF FDA HALAL sertifikası vardır. 4 mineral var içinde.

• BenjaminGreen kullanıcısına yanıt
    Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

• Vaadettigi PH degerini stabil sekilde veriyor

• capirex1967 C kullanıcısına yanıt
    Üstadım tam benim aradığım sorunun cevabı. Bende de elit plus var.Uv için kullanmadığım zamanlarda anahtarlı priz yaptım ama sizdeki sema çok işime yarayacak gibi duruyor

• volkansim V kullanıcısına yanıt
    Volkan Bey bu ph ölçer de pt metre haricinde içindendir de sıvısı mi var yoksa tes metre gibi direk suyun içine mi koyuyoruz?

• Direk suya koyuyoruz

• Biocera li royal green soft sistemi 2 yıldır kullaniyorum. Çok memnunum. Sürekli ph ve tds takip ediyorum. Böyle bir ph alkali suda lezzet olması inanilmaz harika. Çünkü biocera filtre alkali suyu kalsit ile yaomiyor. 4 mineral ile alkali hale getiriyor. Piyasadaki siradan alkali filtrelerde kalsit kullanılıyor. En ucuz yöntem ama sağlıksız. Su da bir o kadar içimi cok sert lezzetsiz. Piyasadaki siradan sistemlerde ph ölçümlerinde su degerlerinin kısa sürede 6.8 ph seviyelerine gerilediğini gördüm. Tamamen aldatmaca. Size icinde taşları gözüken uyduruk filtreler göseriyorlar. Hiç bir ise yaramiyorlar. Sadece göz boyama. Kisacası BIOCERA dan şaşmayın.

• 1 yilın sonunda biocera 7.5 lara kadar iniyor. Yani hala alkali. 7.1 in altına inince degistirin.

• Ph degerleri logaritmiktir. 1 birim 10 kata eşdeğersir. 7.5 ile 8.5 arasinda 10 kat fark vardır

• Merhabalar Galip bey,

Royal Green Lux Plus modelini alacağım. Rica etmem bana da indirim kuponu verebilir misiniz?

Saygılar,
  • Merhabalar, Royal Green Lux Plus veya Soft modelini alacağım. Bana da indirim kuponu verebilir misiniz?
  • Selamlar.
    Ilk defa alacağım için bilgim yok. Bu üç cihaz arasında ne gibi farklar var? Biocera filtre ve pompa olmayan model neden olanindan pahali. Son olarak yanlis bir link koyuyorum bu linkteki cihaz neden ucuz?

https://m.n11.com/mil-su-9-asamali-pompali-kapali-kasa-su-aritma-cihazi-kp9al-P214892259

Royal Green Elit Su Arıtma Cihazı
    Royal Green Serisi
    Dijital Computer Sistem
    Filtre Takip Ekranı
    TDS Ölçüm Ekranı
    Su Sıcaklık Göstergesi
    Basınç Ölçer Manometre
    12 Litre Su Tankı
    Otomatik Filtre Yıkama
    Arıza Uyarı Sensörü
    Ayaklı Metal Gövde
    NSF Onaylı
    5 üzerinden
    4.84
    oy aldı
    4.84 (219 yorum)
    767 Adet satılan
    İndirim!
    3.900,00₺ %33 İndirim 2.600,00

Royal Green Lux Plus PUMP Su Arıtma Cihazı
    Royal Green Serisi
    Dünya Devi Omnipure Filtre Sistemi
    Biocera A.A. Filtre
    Uzun Ömürlü Kalın Filtre
    Amtrol 8 Litre Su Tankı
    NSF WQA FDA onaylı
    Tomlinson Musluk
    Pompalı Model
    5 üzerinden
    4.90
    oy aldı
    4.90 (10 yorum)
    95 Adet satılan
    İndirim!
    4.200,00₺ %43 İndirim 2.400,00₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    merhabalar,

izmirde 8. katta ikamet etmekteyim. musluk altında minumum yer kaplayacak bir ürün arıyorum. hangi modeli tavsiye edersiniz? birde dualflow batarya almak istiyorum. dolayısı ile sizin gönderdiğiniz bataryayı kullanmayacağım. bunu fiyattan düsebilir miyiz? deneme süreci ile ürünü nasıl temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

merhabalar,

izmirde 8. katta ikamet etmekteyim. musluk altında minumum yer kaplayacak bir ürün arıyorum. hangi modeli tavsiye edersiniz? birde dualflow batarya almak istiyorum. dolayısı ile sizin gönderdiğiniz bataryayı kullanmayacağım. bunu fiyattan düsebilir miyiz? deneme süreci ile ürünü nasıl temin edebilirim?
    merhabalar;

öncelikle basınç konusundan başlayalım su arıtma cihazı seçerken evimizdeki su basıncının yeterli yani sularımızın tanziklimi olduğu önemli bir detay binanız yüksek katlı ve hidrofor vardır mutlaka evinizdeki sularda basınçlı ilse size pompasız bir model önermeliyiz.

lux plus modelimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz
    eğer su basıncınız düşük ise evinizdeki sular tanziksiz akıyorsa eğer aynı modelin pompalısı yani lux plus pump modelini tercih edebilirsiniz

dual flow batarya konusunda ise GPD ECA ARTEMA markalarını öneririm sadece bunlardan farklı bir marka almamanızı öneririm.

kutuda küçük musluk malesef standart parça olarak çıkmaktadır dolayısıyla koli içeriğini değiştiremiyor ve eksiltemiyoruz

ürünün temini için 4441822 nolu telefondan ulaşım sağlayın ürünü 1 hafta deneme sonrasında ödeme gerçekleştireceğinizi belirtin size yardımcı olunacaktır ürünü 1 hafta kullanır devamında 1 hafta sonra ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

• Merhaba, alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim
    1- pH testi her şey midir?
    2- mineral düzeyi testini nasıl yapabiliriz?
    3- aşırı kireçli suda kireci azaltıyor mu?
    4- kireç oran testi nasıl yapabiliyoruz?
    5- tazyikli su olmasa bile pompasız modelde sorun olur mu? Yavaş yavaş dolsun ne olacak?
    6- tazyikli suyumuz varsa pompalı modeller yine de şart değil mi? Sonuçta tazyik filtrelere zarar verebiliyormuş ve akışı orantılaması pompa sayesinde imiş.
    7- mikrop testini sormuyorum onun için laboratuvara vermek gerekiyor sanırım. Yine de yorum bekliyorum.
    8- royal green soft organik arıtma en ucuz modeliniz olarak sitenizde görüyorum. Bu en ucuz model ile royal green lux arasında ki fark nedir? Filtre olarak farkı söylemeyin arıtmadan çıkmış bardakta ki su olarak konuşalım. Birinde şu eksik mikroplu, diğerinde ise şu mineral fazla vs gibi net cevap lütfen.

Sıra numarasıyla tatminler cevaplar alırsam cihazınızla ilgileniyorum. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzunEsmer -- 15 Kasım 2019; 21:53:43 >

• Hocam ev aldık kredi borç harç bir eksiğimiz kaldı o da su arıtma. Donanımhabere her konuda güvenirim, bu konuda da herşey Royal Greeni gösteriyor. Lakin bi kaç soru var aklımda.

Tezgah altı kutulu modellerinizin filtreler kolay değiştirilebilen filtrelerden mi?

Su tazyiği konusunda artımaya yeterli mi açıkçası bilmiyorum, anlamam da. Deneme şansımız var mı? Duruma göre memnun kalmamamız halinde pompalı modele geçiş falan yapılacak şekilde?

Uşak bölgesindeyiz merkezde. Filtre değişimi veya herhangi arızada muhattap bulamamaktan çekiniyorum açıkcası. Sırf bu yüzden ihlas alasım var. Uşak bölgesine hizmet durumunuz nasıl bilgi alabilir miyim?

• Hocam ev aldık kredi borç harç bir eksiğimiz kaldı o da su arıtma. Donanımhabere her konuda güvenirim, bu konuda da herşey Royal Greeni gösteriyor. Lakin bi kaç soru var aklımda.

Tezgah altı kutulu modellerinizin filtreler kolay değiştirilebilen filtrelerden mi?

Su tazyiği konusunda artımaya yeterli mi açıkçası bilmiyorum, anlamam da. Deneme şansımız var mı? Duruma göre memnun kalmamamız halinde pompalı modele geçiş falan yapılacak şekilde?

Uşak bölgesindeyiz merkezde. Filtre değişimi veya herhangi arızada muhattap bulamamaktan çekiniyorum açıkcası. Sırf bu yüzden ihlas alasım var. Uşak bölgesine hizmet durumunuz nasıl bilgi alabilir miyim?

• Herkese merhabalar, hazır suların güneş altında beklediğini gördüğümden beri aklımda bir arıtma cihazı almak vardı....

Bu siteye bakmadan hiç bir şey almam.

Yoğun araştırma sonrasi Royal green vip plus modelini aldık .Çanakkale gibi suyun berbat olduğu bir bölgede olduğumuz için kaliteden ödün vermedik yaklaşık 3 ay oldu, deneyimlerimi sizinle paylaşarak görevimi yerine getirmek istiyorum...

Suyun tadı hazır kaliteli hazir su ile aynı.

Tds degerleri giriş 500 arıtma sonrası 75 ppm ki Ümit bey sağolsun özel görüşmemizde ilk aşamada daha saf olup sonrandan mineralizasyon nedeni ile sağlıklı olması için yükseldiğini söyledi.

Görüntü ve yer kaplama minimum

Tankında hazır bekleyen su miktarı 4 lt

Fiyat nakit indirimi ve donanım haber indirimi ile aldık.

Aklımda ki tek soru bu filtreler 2 yıl gidecek mi? Bunu da zaman gösterecek.

İlgi alaka ve geri dönüş mükemmel kendimi Iskandinav ülkelerinde gibi hissettirdiği için Ümit bey’ e ayrıca teşekkürler.

• Merhaba. Bende soft modelinden almak istiyorum. Indirim kodu gönderebilir misiniz.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.