Şimdi Ara

en kaliteli oto boya koruma cila

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli dostlar selamlar.. 2009 2.0 dizel titanyum siyah renk mondeo sahibiyim çok uzun araştırmalar sonucunda boya koruma ve pasta cila konusunda en iyi markanın meguiars amerikan malı olan kimyasalların olduğu neticesine vardım. kendimde mesleğim gereği mekanik ve kimyasal konularını inceleyen biriyim..tabii sadece en iyi mazlzemeyi kullanmak yetmiyor bu işin ehli olmalı yapacak kişinin. bu konuyuda çok sık eleyerek araştırdım ve sonucunda darıcada darıca belediyesinin kaşısında meguiars bayii olan ve 25 yılını sırf bu işlere vermiş olan mesut usta ile tanıştım.. esnafllığı yaklaşımı gerçekten çok nazik bir arkadaş. hafta içi bir gün için randevulaştık ve aracımı sabah saat 10..00 da götürdüm aracın başından hiç ayrılmadım her yapılan işlemi görüntüledim tüm sorularıma cevap aldım.. raçta tüm koltuklar söküldü robot denen ci,hazlarla tertemiz sandığım aracımın içi yıkandı buhar tutularak vakumlarla çekildi nekadar kirliymiş meğer tavanlar bagaj motor jantlar koltuklar tüm farlar itina ile çeşitli kimyasallar ile defalarca temizlendi. itina ile pastası cilası ve en son olarak oto koruma yapıldı bu işlemlerin bitmesi akşam saat 19..00 a kadar sürdü yani tam 9 saat aracımla mesut usta bizzat kendisi tüm işlemleri yaptı. aracın işi bitiğinde galeriden almışçasına pırıl pırıl parlıyordu koltukların rengi orjinal gibi olmuştu..aracımı önceden bilen arkadaşlar bile bukadar fark edebileceğini tahmin edemediklerini sanki yeni boyanmış gibi olduğunu söylediler.Benim gibi bu işlere hasta derecesinde titiz olan dostların mesut usta ile tanışmasını tavsiye ediyorum.. gerçekten memnun kalacağınıza eminim .en yakın zamanda fotoğrafları ekleyeceğim..ustanın telefonunu 0536 213 74 19 mesut usta kendim kamuda görevliyim tuzladan ayhan bey aracılığı ile arıyorum derseniz sanırım fiyattada hatırı sayılı indirim yapacaktır. kendisine bu konuyu formda paylaşacağımı ve burdan arayan dostlara yardımcı olmasını istedim seve seve kabul ettti. bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim herkezin ramazanını mübarek eder hayırlı sağlıklı günler dilerim...

• Güle güle kirletin.
    Bir de fiyat yazsaydınız keşke...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.