Şimdi Ara

***EN İYİ TIR*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
3
Favori
17.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

oyun içi kullanılacak en iyi tır Valiant F16H
    işçiler için tek dingilli (maximum depo) uzun süreli yakıt ve masraflar açısından
    http://urlshack.us/a/img571/9246/frarac.jpg

herkezde herhalde volvo var nereye girsem volo varyakında bende alacağım.

yok ben kullanmıyorum işçilerim için aldım :D
    Bu benim tır scania fakat işçilerde tek dingil valiant var depo 1400 litre oluyor onun için tek dingil :D
    http://urlshack.us/a/img641/4097/bensw.png
    buda filom :S
    http://urlshack.us/a/img546/4258/trfilo.jpg

profil güzelmiş para bol 120 tane tır

birde haritaya bak :D ben garajları alıyorum işçiler çalışıyor Bu arada garajlardan 3ü boş 15tane işçi lazım iş arayan varsa gelsin :D
     ***EN İYİ TIR***

vay be

• Volvo ve Scania çok iyi bence.Mercedes de denedim yol tutuşu cidden iyiymiş.DAF deneyemedim henüz
  • volvo yol tutuşu iyidir hızlanmasıda cabası tek sorun yol bilgisayarının ışığının parlaklığı cok fazla gözümü alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Volvo ve Scania çok iyi bence.Mercedes de denedim yol tutuşu cidden iyiymiş.DAF deneyemedim henüz

scainanı görünümü çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece tek seferlik işte 480HP MAN tır aldım. Yapmadığım kaza kalmadı arkadaş bi daha MAN tır almıcam. Volvo bile daha iyi virajlarda

• volvo iyidir ya hem hızlı hem daha güvenli gibi geldi bana ağır yüklerde diğer markalar daha çabuk devriliyor volvo banamısın demiyor hem yol bilgisayarı daha sade daha güzel
  • renaultlar iyi ama 4x2 şasi var 6x2-4 olsa çok iyi olurdu ama tek şasi olunca pek iyi olmuyor volvo ve daf der giderim
  • Iveco almayın da ne alırsanız alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Gece tek seferlik işte 480HP MAN tır aldım. Yapmadığım kaza kalmadı arkadaş bi daha MAN tır almıcam. Volvo bile daha iyi virajlarda

bende man tır var ben man tırı içi güzel olduğu için alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zornocu3169

renaultlar iyi ama 4x2 şasi var 6x2-4 olsa çok iyi olurdu ama tek şasi olunca pek iyi olmuyor volvo ve daf der giderim

renault fazla sevmiyom iç görünüş falan olsun
  • quote:

Gece tek seferlik işte 480HP MAN tır aldım. Yapmadığım kaza kalmadı arkadaş bi daha MAN tır almıcam. Volvo bile daha iyi virajlarda

volvonun bi sorunu firene basınca illa duracak geri kalan hiç bir kötü özelliği yok yol tutuş dönüş fren mesafesi hız herşey süper :D
  • quote:

quote:

volvonun bi sorunu firene basınca illa duracak geri kalan hiç bir kötü özelliği yok yol tutuş dönüş fren mesafesi hız herşey süper :D

volvo hiç denemedim ama alacam

• Bende volvo kullanıyorum çabuk devriliyor diyorlar ama daha hiç deviremedim aracı zaten dış görünüşü güzel ben her türlü volvo derim 2. olarakta scania
  • Volvo candır ya. Ama gece ışıkta bekleyenleri biçti

• quote:

Orijinalden alıntı: regortaz

Iveco almayın da ne alırsanız alın

+1 Düz yolda 80-90 arası tır sollayacaktım sola geçmemle yan yatması bir oldu %20 hasar volvo akıyorum

• bide size bi taktik vereyim bütün haritayı açarsınız :d Bi işi kabul edin yolu yarılayın sonra arabayı çarpıp servis çağırın sizi en yakındaki şehirin servisine götürür bu sayede tüm şehirleri zorlanmadan açabilirsiniz.Bu taktiği arkadaşımdan öğrendim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskefiyeli -- 11 Kasım 2012; 19:15:05 >
  • oyunu hile ile oynayıp hava atmayın sıkıyorsa hilesiz oynayın zevki kaçırıyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

oyunu hile ile oynayıp hava atmayın sıkıyorsa hilesiz oynayın zevki kaçırıyorsunuz..

herkesin zevki ayrıdır saygı duymak gerek
  • quote:

Volvo candır ya. Ama gece ışıkta bekleyenleri biçti

• quote:

bide size bi taktik vereyim bütün haritayı açarsınız :d Bi işi kabul edin yolu yarılayın sonra arabayı çarpıp servis çağırın sizi en yakındaki şehirin servisine götürür bu sayede tüm şehirleri zorlanmadan açabilirsiniz.Bu taktiği arkadaşımdan öğrendim :D

hile gibi bir şey bu.Gerek yok güzelce oyunumu oynarım daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.