Şimdi Ara

En iyi şampuan önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hemen hemen her gün saçlarımi yıkıyorum. Sizce öneriniz varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğal zeytinyağı kalıp sabunu. Yada panten

• Head and Shoulders olmadığına eminim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam herkese etkisi farklıdır, ben sabun kullanma taraftarıyım en başta, kimyasal riski düşük yani (elde üretim yapanları söylüyorum fabrika çıkışı değil) sabunu kullandım fakat aşırı kepek yaptı, doğal yöntemler çözüm olmayınca kepeğe bir ay önce clear aldım, almışken pahalısı olsun iyisi olsun dedim ilk defa clear almış oldum hayatımda, çok şükür fayda etti, ciddi manada azaldı kepek, h&s da kullandım geçmişte ve ondan da memnun kaldım, hacı şakir ve komili de kullandım ama ikisi de mahvetti saçımı, tüm tecrübelerim bunlar

• Kerastase

• Hc markalı ürün sipariş verdim ben geri dönüşler çok olumlu bak istersen
    https://www.sacbakim.com

• kız arkadaslarimdan bildigim kadariyla 70, 100 liraya kadar cikabiliyor sampuan fiyatlari.o kalitede seyleri de marketlerde bulamazsin ya internetten alacaksin yada ozel kozmetik dukkanlardan.bana sorarsan clear da kullandim head n shoulders da kullandim komili de kullandim bana bir sey farketmedi.

• Her gün yıkama ben 1 yıl boyunca her hün yıkadım şimdi 1 gün yıkamıyım vıcık vıcık oluyo

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Head&shoulders kullanma omuzlara etkisi yok :d

• önceden ipek ve bilimum benzerlerini 3 tl ye alır kullanırdım parayı buldum ve sadece Blendax kullanıyorum
  • hayaller tony guy gerçekler schwarkopf gliss
  • bütün şampuanlarda hemen hemen aynı kimyasal maddeler kullanılıyor, mümkünse doğal sabun kullanmanı tavsiye ederim.
    Zeytinyağlı doğal sabun kullanıyorum en azından her gün yıkamak zorunda kalmıyorum
  • Canım Kardeşim ÖNCELİKLE BU YORUMUMU KESİNLİKLE OKU. VE KESİNLİKLE DENE. SONRA DENERİM FALAN FİSTAN DEME. SADECE BU TECRÜBELİ ABİNİ DİNLE. PROF İBRAHİM SARACOGLUNU DUYMUSSUNDUR. HEP TVLERDE ÇIKAR AYRİCA CUMHURBAŞKANI BASDANISMANI SU ANDA. KARDEŞİM ŞİMDİ BAK ONUN İKİ TANE SİTESİ VAR.

BI PROF SARACOGLU BIDE MODERNAKTAR DİYE BİR SİTE

BUNA GIRIYOSUN. SABUN MU SAMPUAN MI SİRKE MI KREM MI KISACA NE İSTİYORSAN VAR. VE HEPSİ DE VÜCUDUN PH DENGESIYLE AYNI. VE HEPSİ DE DOĞAL. BEN SU ANA KADAR SİVİLCE İÇİN SABUN ALDIM. SİVİLCE LERİM BİTTİ SAYILIR. SİYAH NOKTADA KALMADI. O adamın her şeyi gerçekten işe yaradığını gördüm. sirke de denedim. oda ise yaradı.

Saç için de şampuanlar falan var. zaman kaybetmeden buradan al orada geçen kendine uygun sampuani ve dene. sanıyorum sende benim gibi o adamdan vazgecemicen,, :) sanırım kimyasal da değiller

• 4 sene zeytinyağlı hacışakir kullandım memnundum

şimdi hedenşoldırs kullanıyom bundan da memnunum

arada clear kullanıyodum o da iyiydi

marifet benim saçlarda galiba
  • Gliss kullanıyorum memnunum.
  • Head&Sholders = Hemen yağlandırıyor ve arıtmıyor saçı.
    Clear = Saçımı beyazlatıyor ve çok kurutuyor.
    Blendax = Çok yumuşak yapıyor, fakat 1 günde çabuk kirlendiriyor.
    Biosblas = Saçını göt kılı gibi kıvırcık tarzı bişey yapıyor ama vaad ettiklerini yapmıyor.

Ben en iyisi Elidor da karar kıldım. Hem temizliyor hemde saçın ayarını iyi veriyor.

Bide saçlarını hergün yıkama, sprey veya wax kullanma. Çok zararlı. 2-3 günde bir yıkamaya alıştır. sık yıkarsan çabuk yağlanır...
  • Hepinize ayriyeten teşekkür ediyorum. Saçlarımi hergun yikamamin sebebi sprey kullanıyor olmam. Biliyorum çok zararlı saç dökülmesine sebeb oluyor. Fakat yikamadigimda çok farkli şekillere giriyor saçım :)

• zeytinyağ sabunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanımben

Canım Kardeşim ÖNCELİKLE BU YORUMUMU KESİNLİKLE OKU. VE KESİNLİKLE DENE. SONRA DENERİM FALAN FİSTAN DEME. SADECE BU TECRÜBELİ ABİNİ DİNLE. PROF İBRAHİM SARACOGLUNU DUYMUSSUNDUR. HEP TVLERDE ÇIKAR AYRİCA CUMHURBAŞKANI BASDANISMANI SU ANDA. KARDEŞİM ŞİMDİ BAK ONUN İKİ TANE SİTESİ VAR.

BI PROF SARACOGLU BIDE MODERNAKTAR DİYE BİR SİTE

BUNA GIRIYOSUN. SABUN MU SAMPUAN MI SİRKE MI KREM MI KISACA NE İSTİYORSAN VAR. VE HEPSİ DE VÜCUDUN PH DENGESIYLE AYNI. VE HEPSİ DE DOĞAL. BEN SU ANA KADAR SİVİLCE İÇİN SABUN ALDIM. SİVİLCE LERİM BİTTİ SAYILIR. SİYAH NOKTADA KALMADI. O adamın her şeyi gerçekten işe yaradığını gördüm. sirke de denedim. oda ise yaradı.

Saç için de şampuanlar falan var. zaman kaybetmeden buradan al orada geçen kendine uygun sampuani ve dene. sanıyorum sende benim gibi o adamdan vazgecemicen,, :) sanırım kimyasal da değiller

kayıt tarihinden işkillendim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.