DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı
39.047
Cevap
593
Favori
5.169.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 sonraki >>>
Giriş
      2478 Mesaj
      28 Temmuz 2013 14:45:04

quote:

Orijinalden alıntı: andree03

22. Gun . Burada arkadaslar seyreklikten bahsediyor. Isin asli banada benimkiler seyrek geliyor ysklasik 3500 ekildigi soylendi ama bilemiyorum.

Hocam hepimizin derdi ayni bekliycez yani umarim her birimiz icin guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      0 Mesaj
      28 Temmuz 2013 15:08:08
      quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Alıntıları Göster

İste o kucul bosluklAr benim kafama takiliyor hocam acikligi cok olan biri icin gayet guzelde dar alana 3000 greft olunca sirma sac bekliyor insan birazdan resimleri atarim beraber bakar tartisiriz

hocam 3000 i 5000 i bilmem ama güzel görünüyor saçlar sıkıntı yapma bence görüntü gayet güzel tadını çıkar

• Android Beta Kullanıcısı
      2478 Mesaj
      28 Temmuz 2013 15:45:43

quote:

Orijinalden alıntı: düşler_sahnesi

Alıntıları Göster

hocam 3000 i 5000 i bilmem ama güzel görünüyor saçlar sıkıntı yapma bence görüntü gayet güzel tadını çıkar

Cok saolun hocam insallah her birimizin gonlune gore olur her sey

• Er
      0 Mesaj
      28 Temmuz 2013 16:18:53
      Arkadaşlar benim doktorum yıkamayı dokunarak ve korkmadan yapmamız gerektiğini söyledi.

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      28 Temmuz 2013 17:37:41
      bende düşünüyorum ama ekimi greft sayısı az gibi.En iyi ekim şu köklerin klonlandığı greftün bol olduğu zamanda ektirmek gibi.

9586-9586
    • Binbaşı
      1060 Mesaj
      28 Temmuz 2013 18:24:52
      quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Ekimin 28. günü. Flaş açık ve flaş kapalı 2 foto çektim. Bugün itibariyle sanırım şok dökülme durdu 2 gün önce acaip bi şekilde fazla döküldü bugün ise tek tük geldi. İnşallah kafa böyle kalır artık :)

senin saçlar 6 ay sonra bu şekilde olursa iyi yalnız varsa ektirmeden hemen önceki fotoğrafın varsa atabilirmisin rica etsem.

PSN=kadir-dante
    • Teğmen
      208 Mesaj
      28 Temmuz 2013 18:35:38
      quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

bende düşünüyorum ama ekimi greft sayısı az gibi.En iyi ekim şu köklerin klonlandığı greftün bol olduğu zamanda ektirmek gibi.

hocam o zaman kaybedicek birşey yok 1 tane greft bile yeter klonlamak için. öyle birşeyi yaşar görürsek merinos koyun yünü gibi yaptırmazsam şerefsizim :D

onur
    • Yarbay
      2021 Mesaj
      28 Temmuz 2013 19:03:55

quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

Ekim için iki kişi 11'de başladılar 1.15 de bitirdiler

Nakilde iki hemşire olduguna göre kişi başı 5.4 saniye / greft ediyor.
      Bilmiyorum arkadaslar inşallah sonuclarınız guzel olacak ama bu greft sayısı benimde kafamı karıştırıyor.
      Belki greft değil de saç teli deseler kabul edilebilir rakamlara ulaşacak. 3000 saç teli yaklaşık 1200 greft eder.
      Yoksa saç telini pazarlama aracı olarak greft şeklinde mi -yanlışta olsa- ifade ediyorlar bir iş var.
      Bende sonuçları en az sizin kadar merakla bekliyorum.
      Geçmiş olsun.

@Wesley1010 @E.Sanchez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 28 Temmuz 2013; 19:05:07 >
      Bahsedilenler: E.Sanchez , Wesley1010

-----YAŞAMA HAKKIN MÜCADELE GÜCÜN KADARDIR-----
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Temmuz 2013 22:16:26
      quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Alıntıları Göster

senin saçlar 6 ay sonra bu şekilde olursa iyi yalnız varsa ektirmeden hemen önceki fotoğrafın varsa atabilirmisin rica etsem.

Anlamadım hocam ne demek istediğinizi. Yeni fotoları cepten çekip yüklüyorum eski resimler bilgisayarda kayıtlı yüklemek için internet lazım evde yok. 2 3 güne yüklerim flaş ile götürüp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kababa -- 28 Temmuz 2013; 22:20:51 >

2478 Mesaj
      28 Temmuz 2013 22:22:15

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Alıntıları Göster

Nakilde iki hemşire olduguna göre kişi başı 5.4 saniye / greft ediyor.
      Bilmiyorum arkadaslar inşallah sonuclarınız guzel olacak ama bu greft sayısı benimde kafamı karıştırıyor.
      Belki greft değil de saç teli deseler kabul edilebilir rakamlara ulaşacak. 3000 saç teli yaklaşık 1200 greft eder.
      Yoksa saç telini pazarlama aracı olarak greft şeklinde mi -yanlışta olsa- ifade ediyorlar bir iş var.
      Bende sonuçları en az sizin kadar merakla bekliyorum.
      Geçmiş olsun.

@Wesley1010 @E.Sanchez

Benim ekim islemi 9.45 de basladi 2 bucuk gibi bitti hocam biraz daha fazla surdude sizin dediginiz mantikli cunku fotograf cekmek serbest sayan arkadaslar var ve tami tamina dogru. İsin garibi forumda sayfalarca geriye gidiyorum yillar oncede ayni sikayet yine millet isyanda bence bu kadar kok yok diye dar alana yaptiripta kesin diyen neredeyse yok

• Teğmen
      132 Mesaj
      28 Temmuz 2013 23:23:32

quote:

Orijinalden alıntı: r.ulukan06

30.gun sok dokulmesi batsin bu ne ya :)

Onceki resimlere gore baya bi sok olmus. Sizi 1 hafta geriden takip ediyom . Galiba benimkide aynen sizinki gibi olacak.

Bahsedilenler: r.ulukan06

• Er
      0 Mesaj
      28 Temmuz 2013 23:53:21
      Arkadaşlar merhaba foruma biraz Fransız kaldık galiba. Yeni ektirdiğim saçlarıma kimse yorum yapmadı .Hepinize teessüf ederim. Bugün 5. gün lütfen yorumlarınızı esirgemeyin .4500 greft ekildi yorumlarınızı bekliyorum.[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]

• Er
      0 Mesaj
      29 Temmuz 2013 02:12:01
      quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Alıntıları Göster

hocam o zaman kaybedicek birşey yok 1 tane greft bile yeter klonlamak için. öyle birşeyi yaşar görürsek merinos koyun yünü gibi yaptırmazsam şerefsizim :D

yaf sen çok yaşa emi yorumlarına bayılıyorumm gercekten :)))..ben de herhalde oyle bır durumda tiftik keçisi gibi ekerim :)))

Gözlerine Kilitlendim Anahtarı İstiyorum..!!
    • Er
      0 Mesaj
      29 Temmuz 2013 02:18:48
      quote:

Alıntıları Göster

onurgürer birader ne adamsın sen kardeşim. Merinos gibi yaptırıcam falan..:) zaten gün boyu gülmemek deriyi germemek için zor zaptediyorum kendimi ekilen yeri korumak adına...yaptığın oldu mu güldürdün beni :)
      Bu arada ilk mesajım 3 gün oldu ektireli. bir yıldır takip ediyorum gelişmeleri ve sonunda karar verip ektirdim. En zoru karar vermek oldu iğneler ağrılar falan filan vız geldi şahsen. Doktor da şaşırdı aslında acı eşiğim yüksekse demek ki. Bundan sonrası korumak saçı ve 2. zor kısım olan beklemek...hayırlısı bakalım. Foto da yükleyecem en kısa zamanda makinadan pc ye atmak lazım. Üşengeçlik var biraz dostlar bende ... bi de az mı ekilmiş donör bölge mahvolmuş mu falandı filandı gibi bilip bilmeden yorumlar oluyo can sıkılıyo. Bi de bugün bi akrabaya gittik orada amcaoğulları kendilerince espiri yapıyorlar...türk insanı bi garip hakkaten alınmıyorum ama canım sıkılıyo zeka seviyesinin düşüklüğünden dolayı. Ulan diş taktırırsın senin dişin diğil nihayetine yapay bi nesneyi takarlar normal karşılarsın ama kendi saçından kafana nakil yaptırırsın aleme dert olur espiri sebebi olur sanki utanılacak bişi yapıyoruz anasını satayım :)

• Er
      0 Mesaj
      29 Temmuz 2013 02:25:10
      quote:

Orijinalden alıntı: saçlanan

Arkadaşlar merhaba foruma biraz Fransız kaldık galiba. Yeni ektirdiğim saçlarıma kimse yorum yapmadı .Hepinize teessüf ederim. Bugün 5. gün lütfen yorumlarınızı esirgemeyin .4500 greft ekildi yorumlarınızı bekliyorum.[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]

bana da 4400 ekildi ben de yükleyecem yakında fotoları hocam. Görüntü güzel ama sayı ile ilgili benim de kuşkularım var öncelikle kendiminki için o yüzden sayı açısından bi yorum yapamam ama bu haliyle iyi bi görüntü var. Tam böyle çıkarsa gayet hoş bi görünüm olur bence. Şu aşamada en az sanırım 1-2 ay beklemek gerek. endişeler yersiz sanki.
      Ancak benim kafamda hep karıncalanmalar oluyo siz de oldu mu ya da oluyo mu nedir yani bu. Kaşıyamamak da cabası :)

• Teğmen
      200 Mesaj
      29 Temmuz 2013 03:33:04

merhabalar onurguner,
      cevap ve fotoğraflar için teşekkürler.
      ilk yıkamayı doktor mu yaptı ?
      ekimden sonra hangi ürünleri önerdi?
      ilk yıkama sonrası saç ekimiyle ilgili izlenimlerin nelerdir.
      yıkma sonrası fotoğraflarını ekleyebilirmisin.

Bahsedilenler: onurguner

• Teğmen
      200 Mesaj
      29 Temmuz 2013 03:41:02

merhabalar saçlanan, ekimin hayırlı olsun.
      ekimi nerde yaptırdın ve ekimle ilgili bilgi verebilirmisin.?

Bahsedilenler: saçlanan

• Onbaşı
      35 Mesaj
      29 Temmuz 2013 11:38:14
      Bugün 9. Gün kafam kabuk doldu ve inanılmaz kaşıntı yapıyor, rahatsız ediyor. Artık yavaş yavaş elimle döksem bi zarar verirmiyim acaba

• Er
      0 Mesaj
      29 Temmuz 2013 12:18:01
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam HST diye bir method ile klonlama yapiliyormus Hollanda da ama henuz daha deneme asamasinda bizde bilmiyoruz nasil sonuclar veriyor tam olarak. Ama iki hastada basarili olmuslar, birde en az 3 seferde ekiyorlarmis en fazla 1500 graft ile butun kafayi kapatiyorlar. Yaklasik 10.000 Euro civarinda.

2478 Mesaj
      29 Temmuz 2013 12:30:14

quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

Bugün 9. Gün kafam kabuk doldu ve inanılmaz kaşıntı yapıyor, rahatsız ediyor. Artık yavaş yavaş elimle döksem bi zarar verirmiyim acaba

Kardesim 2 parmaginla hafif arkali onlu masaj yap yavastan dok korkma artik sac gelmez

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.