Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (521. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim sav ekimi 4 Temmuz'da oldu.Uzerinden aşağı yukarı 50 gün gecti. Saçlarımda hicbir degisiklik yok, yine sorunlu bölgeler aynı seyreklikte. Hatta cok tipsiz bir görüntü var su anda. Yanlar arka çıkıyor önler ve tepe cok seyrek.Simdi bu normal mı?Sanki kendimi bosa o kadar para harcamisim gibi hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Beyler benim sav ekimi 4 Temmuz'da oldu.Uzerinden aşağı yukarı 50 gün gecti. Saçlarımda hicbir degisiklik yok, yine sorunlu bölgeler aynı seyreklikte. Hatta cok tipsiz bir görüntü var su anda. Yanlar arka çıkıyor önler ve tepe cok seyrek.Simdi bu normal mı?Sanki kendimi bosa o kadar para harcamisim gibi hissediyorum.

normal dert etme 50 gun kısa bır zaman yakın sonuclar 4 ay tam sonuc 8-9 ay hatta 1 yıl ,

Nerede , kac greft ve ne kadar bir ücrete ektirdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Beyler benim sav ekimi 4 Temmuz'da oldu.Uzerinden aşağı yukarı 50 gün gecti. Saçlarımda hicbir degisiklik yok, yine sorunlu bölgeler aynı seyreklikte. Hatta cok tipsiz bir görüntü var su anda. Yanlar arka çıkıyor önler ve tepe cok seyrek.Simdi bu normal mı?Sanki kendimi bosa o kadar para harcamisim gibi hissediyorum.

normal dert etme 50 gun kısa bır zaman yakın sonuclar 4 ay tam sonuc 8-9 ay hatta 1 yıl ,

Nerede , kac greft ve ne kadar bir ücrete ektirdiniz?

Mega Hair Plus'ta 2000 Greft 3200 'en ektirdim.

Biliyorum biraz kazık yedim. :( Bari sonuc verse.

• Merhaba 18 yaşındayım saç ektirmek istiyorum çok fazla bir bütçem yok 2000 tl param var çok fazla açıklığım da yok arka kısım ve üst taraflarıa biraz ekim yapılması,ön saç çizgisiinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor.nerede saç ekimi yaptırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fereval -- 23 Ağustos 2012; 19:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtadamm

arkadaşlar yeni bir yöntem benim kafam yattı bir bakın isterseniz HIS Hair Clinic

Açıkçası sitelerinde izlediğim videolarına bakılırsa ön taraf için kesinlikle yapılması sakıncalı gibi.

Sonuç itibari ile uygulanan yöntem kalıcı dövme olduğundan dolayı ömür boyu sıfır kesim saç kullanmaya mahkum oluyorsunuz.
    Geriler ve yanlar biraz uzadığında ön taraf çok kötü görünecektir dolayısı ile hep sıfır saç gezmek gerekir.

Fakat seyrek bölge kapamada düşünebilinir, eğer genelde 3 numaradan fazla saç uzatılmıyorsa kendi saçınızın içerisine yapılacak dövme düzgün durabilir.
  • 9.yikamayi yaptim ama hala kabuklanmalarim dokulmedi.saca smski tutunmus dokulmuyor inatla.bepanthol ve sonrasinda sebamed sampuan kullaniyorum.acik tenli ve kumral sac rengi olmasi farkettiriyormu gecikme icin...ara ara ekilen yerlerde bosluklar seciyorum sanirim bazi greftler tutunamadi dokuldu kokten

• arkadaslar doktorum ekim sonrası sürekli kullanım için DERMALUTE şampuanı onerdı..içinde biotin falanda varmış galiba..kullanan ve tavsiye eden var mı?????????????????????
  • Protez saç kullananlar genelde olumsuz yorumlar yazmış. Bakım gerektirdiğinden maliyetli oldugundan bahsetmisler. Bu siteye bir bakın.http://hairplus.com.tr/tr/ Açıkcası protez öncelikle belli oldugu icin pek sıcak bakmıyordum. Ama buradaki resimler gercekden basarili. Ayırt etmek zor gibi..
  • Şampuan olarak Avalon Organics Biotin B-Complex tavsiye ediyorlar. Henüz denemedim fiyati pahali ama bioxcin bittikden sonra ona geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 24 Ağustos 2012; 18:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Protez saç kullananlar genelde olumsuz yorumlar yazmış. Bakım gerektirdiğinden maliyetli oldugundan bahsetmisler. Bu siteye bir bakın.http://hairplus.com.tr/tr/ Açıkcası protez öncelikle belli oldugu icin pek sıcak bakmıyordum. Ama buradaki resimler gercekden basarili. Ayırt etmek zor gibi..

Özellikle Tolga Karel'in saçları bayağı güzel yapılmış

Çoğu örnekte görüldüğü gibi doğal duruyor fakat seyrek saça uygulanmasında yapıştırma solüsyonunun var olan saçları yıpratma, dökme ihtimali olabilir.
    Ayrıca bakım için 3-4 haftada bir oraya gitme zorunluluğu var gibi duruyor.

Eğer gerçekten bu kadar doğal duracaksa düşünmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corrino1

quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Protez saç kullananlar genelde olumsuz yorumlar yazmış. Bakım gerektirdiğinden maliyetli oldugundan bahsetmisler. Bu siteye bir bakın.http://hairplus.com.tr/tr/ Açıkcası protez öncelikle belli oldugu icin pek sıcak bakmıyordum. Ama buradaki resimler gercekden basarili. Ayırt etmek zor gibi..

Özellikle Tolga Karel'in saçları bayağı güzel yapılmış

Çoğu örnekte görüldüğü gibi doğal duruyor fakat seyrek saça uygulanmasında yapıştırma solüsyonunun var olan saçları yıpratma, dökme ihtimali olabilir.
    Ayrıca bakım için 3-4 haftada bir oraya gitme zorunluluğu var gibi duruyor.

Eğer gerçekten bu kadar doğal duracaksa düşünmek gerek.

Aslında o konuyu ben de merak ediyorum. Seyrek saclarım benim. Kazınıp bu sistem yerleştiriliyor. Lakin olanı da kaybetmiyelim ? :D
  • özellikle genç yaşlarda ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar ...saç dökülmeniz sonlanmadıysa saç ekimi düşünmeyin derim donör bölgeden alınan greftlerle kapattığınız açıklıklarınız tamamdır...bir daha dökülmezler ....ancak yıllar sonra ekim yapılan bölgenin dışındaki ekim yapılmayan bölgeler açılırsa çok kötü bi görüntü olmaz mı...saç dökülmeniz sonlanmadıysa bence bunu bir düşünün...ben ektirmekten vazgeçtim... saygılar
  • araştırdım ve doktor görüşü aldım...onlar döküldüğünde tekrar operasyona girerim diyorsanız ayrı...greft bol demekki derim...belki göğüsten alırlar...ben vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormwinder1

quote:

Orijinalden alıntı: NT7

quote:

Orijinalden alıntı: stormwinder1

ben de saç ektirmeyi düşünüyorum. forumdaki yazıların hepsini takip edemesem de bir bölümünü okudum. ensar hastanesi ve dr ilhan bey arasında kaldım..ilhan beyde karar kıldım. sizler ne önerirsiniz?

İlhan serdaroğlu kararını verdiysen enseni asimetrik yapabiliyor dikkat et.bir de vereceğin paraya maximum ekilebileceği saçı eksin bunu söylemeyi unutma.kolaya kaçıp az ekim yapma eğilimi var onda çünkü.

evet 8 saatte ektiğini söylüyorlar. 8 saatte bildiğim kadarıyla maksimum 2000 2500 kök ekilebilir..ama 4000 kök ekilemez. o nedenle kararsız kaldım. 2000 2500 kök benim saçımı kapatmaz diye düşünüyorum. siz nereyi önerirsiniz?

dostum ben ensar hastanesinde ektirdim operasyon yaklaşık 9 saat sürdü ve 3100 kök ekildi ensarda seans ücreti alıyorlar bir seansta kaç tane çıkarsa dedikleri biz en fazla sayıya ulaşmaya çalışıyoruz hastane ortamında olması güzel fiyat olarakta gayet makul benim şuan 3 ayım bitti. 1 ay içinde şok dökülme meydana geldi yalnız saç ların hepsi dökülmedi sadece yarısı döküldü ve dökülmeyen saçlarım uzuyorlar birkere saç tıraşı oldum.bende merakla şok dökülen saçların çıkması bekliyorum forumdaki arkadaşların söylediklerine göre asıl sonuçlar 6 aydan sonra alınıyormuş en kısa zamanda 3. ayın resimlerini yüklicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepawn

araştırdım ve doktor görüşü aldım...onlar döküldüğünde tekrar operasyona girerim diyorsanız ayrı...greft bol demekki derim...belki göğüsten alırlar...ben vazgeçtim

Doğru diyorsun. Genç yaştaki dökülme zaten genetiktir. Yani ben mesala babam gibi kel kalacağım. Henüz tepeler tam olarak açılmadı babam kadar kel kaldığımda anlayacağım ki dökülme bitti işte o zaman gidip saç ektireceğim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_77 -- 25 Ağustos 2012; 14:45:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet28

9.yikamayi yaptim ama hala kabuklanmalarim dokulmedi.saca smski tutunmus dokulmuyor inatla.bepanthol ve sonrasinda sebamed sampuan kullaniyorum.acik tenli ve kumral sac rengi olmasi farkettiriyormu gecikme icin...ara ara ekilen yerlerde bosluklar seciyorum sanirim bazi greftler tutunamadi dokuldu kokten

benimde saçlar da ki kabuklar da hala dökülmeyenler vardı. 11 günde serdar beye gittim muayeneye: bunlar olmus dedi. eline sargı bezini aldı, ve bişeyler sıktı. saçıma bastırarrak sürdü. kafamdaki kabukları aldı. bu esnada epey bi saçda gördüm, kesik kesik di ama. onları sordum . zaten dökülecek onlar yeniden çıkacak dedi. eğer dökülen saçlar kesik kesik se sorun etme kökü sende demektir. doktoruna bir muayeneye git 10 yada 12. günde. ve sormaktan çekinme..
  • poseidon_77,
    ekimi baştan sona dr. kendi mi gerçekleştiriyor?
    saç ekimine ne kadar ücret ödedin
    kök alınan bölgede kök alındığı belli oluyor mu? bu bölgenin fotograflarını ekleyebilirmisin?
  • nasıl bir ekim olmuş arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.