Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5 aylık durumumu paylaşıyorum, yarın 5 ay dolmuş olacak.
    Önceki halime ve 5 aylık duruma göre şuan için memnunum, inşallah dahada iyi olur.

Ekim öncesi resimler:

5 aylık son durum :

Resimleri s image kodunu kullanarak koydum ama yinede biraz fazla yer kapladığım için kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Arkadaşlar 5 aylık durumumu paylaşıyorum, yarın 5 ay dolmuş olacak.
    Önceki halime ve 5 aylık duruma göre şuan için memnunum, inşallah dahada iyi olur.

Ekim öncesi resimler:

5 aylık son durum :

Resimleri s image kodunu kullanarak koydum ama yinede biraz fazla yer kapladığım için kusura bakmayın.

kardeşim gayet güzel.. biliyorsun teldede konuştuk daha fazla gelişme beklediğini söylemiştin.. ben şahsen bu kadar gelişme alsam Allah bereket versin derim:)) tabi neden daha iyi olmasın umarım dahada sıklaşır güzelleşir..
  • sel54 drogba17 ve sonkatip nickli arkadaşlarım.hepinizin saçlarınıda gerçekten çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.süreçler henüz tamamlanmadığı için dahada iyi ollacak inşallah.gerçekten böyle güzel sonuçlar ortaya çıktıkça ve paylaşımlar arka arkaya geldikçe şahsım adına çok seviniyorum.söz uçar yazı kalır demişler.yorumlar tecrübeler bilgi paylaşımları tabiki önemli ama resim olayı işin olmazsa olmazıdır..elinize kolunuza sağlık,paylaşım için teşekkürler..
  • aybarsım teşekkür ederim sağolasın, evet daha gelişme bekliyorum, çünkü elime gelen bi çok yeni saç var, ayrıca henüz kalitesiz olan, saç kalınlığına gelmemiş birçok ince saçlarda var. Dediğim gibi inşalllah daha iyi olur ve inşallah herkesinki istediği gibi olur.

humpreybogard sanada teşekkür ederim, sordıuğun soruların cevaplarını daha önceki sayfalarda paylaşmıştım ama tekrar söyleyeyim, istanbul estetica, 4200 greft, 2500 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

sel54 drogba17 ve sonkatip nickli arkadaşlarım.hepinizin saçlarınıda gerçekten çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.süreçler henüz tamamlanmadığı için dahada iyi ollacak inşallah.gerçekten böyle güzel sonuçlar ortaya çıktıkça ve paylaşımlar arka arkaya geldikçe şahsım adına çok seviniyorum.söz uçar yazı kalır demişler.yorumlar tecrübeler bilgi paylaşımları tabiki önemli ama resim olayı işin olmazsa olmazıdır..elinize kolunuza sağlık,paylaşım için teşekkürler..

Kendi adıma çok özel olarak teşekkür ederim zafer abi, gerek bu zamana kadarki desteğin, gerekse yorumun için...
  • @sonkatip
    rica ederim kardeşim benim..bende sana ve beni yalancı çıkarmadığı için saçlarına çok teşekkür ediyorum.saçlarının bu halini görünce sevindim.neydi o eski halin aşk acısına yakalanmış mecnun misali sen daha 5.ayındasın.ilerleyen zamanlarda saçların çıktıkça,ince telli saçlar kalınlaştıkça dahada güzel bir görünüme sahip olacaksın diye düşünüyorum.özeline ayrıca mesaj attım.ordan yazışırız..
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafka -- 25 Şubat 2012; 23:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humpreybogard

quote:

Orijinalden alıntı: drogba17

Arkadaslar,

bakin ben burda ne isim olarak nede firma olarak kimsenin reklamini yapmiyorum
    ben buralardan forumlardan bilgi alarak sac ekimini gerceklestirdim ve hayirli bi sonuc aldigimi düsünüyorum ve söz verdigim gibi fotolarimi paylasmaya calisiyorum kimseyede git surda ektir demem

afedersiniz ama ben burda sac ekimi firmalarinin buraya giripte (güya reklam yapmiyorlar hayrina is yapiyorlar) müsteri cekmelerini hos bulmuyorum ve ben bu konudan kendi acimdan baya rahatsiz oluyorum.
    Bence burda sac ektirmis kisiler bilgilerini ve fotolarini paylasmali ve reklam yapmak isteyen firmalarada forumda özel bi sayfa acip orda hayirlarina devam etmesini düsünüyorum.

eger devam ederse böyle reklam yazilari bundan sonra bu (en iyi sac ekim merkezi) sayfasinda yorum yazmiycam ve sadece uzaktan izliyecegim baska forum sitelerindede ayni cünkü ben böyle yazilari gördükce forum sitelerinden soguyorum. Benim bu sitelerden beklentim benim gibi sac ekimi yapmis veya yapacak arkadaslarin fotolarini veya yorumlarini görmektir.

Konunun basligi (en iyi sac ekim merkezi neresidir) burda konuyu acan arkadasin sorusu firmalara degil bence sac ekimi yapmis arkadaslaradir.

Benim burdaki tek amacim sac ekimini düsünen arkadaslara yardim etmektir.

Tek derdimiz sac olsun :D

herkese hayirli günler dilerim

dostum firma adı vermezsen bu güzel sonucu kimin eseri olduğunu öğrenemicez maalesef... kaç greft ekildi kanal açılarak mı yapıldı bari bunları söyle..

3350 greft 3000€ hakan hoca kaleme saci yerlestirip kanal acmadan ekiyor 6 günde hastanede kaldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: humpreybogard

bu forumda herşey iyi hoş da biraz daha çabuk cevaplar verirse arkadaşlar çok daha iyi olacak:))

hocam sürekli forumda değilim, o yüzden cevap veremedim. şimdide cepten yaziyorum. Şok dokulme 20. yada 25. gunlerde başladi ve 20 gün kadar sürdü yanliş hatirlamiyorsam
  • drogba17;
    ekim hakkında bilgi verebilirmisin.
    ayrıca hastanede kaldığın 6 gün için ayrıca ücret verdin mi?
  • kafadarr ekim fotograflarını gördüm gerçekten iyi bir sonuç almışsın.
    Kafadarr ekim fotograflarında sakaldan greft alındıktan sonraki sakal fotoğraları var mı?
    ekimi sen ne zaman olmuştun ?
    sende ilk gün kaç greft alındı ve greft alım işlemi kaç saat sürdü?
    ekimden sonra hakan doğanay hangi ürünleri önerdi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetarda34 -- 26 Şubat 2012; 0:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

drogba17;
    ekim hakkında bilgi verebilirmisin.
    ayrıca hastanede kaldığın 6 gün için ayrıca ücret verdin mi?

ekim yazdigim gibi antalyada hakan doganayda 3350 greft 3000€ hastane havaalanindan alip götürme felan hersey dahildi fiyata
    ilk gün saclarimi 3e vurup iki gün süreyle ekti hakan hoca
    ekimi sadece kendisi yapti alimi hemsireler yapti sagolsun basimdan hic ayrilmadi
  • selamın aleyküm dostlar ekimimden yaklaşık 5 buçuk ay geçti. saçlarımda açılma yoktu genel bi seyrelme vardı ensar hastanesinde ekim yaptırdım. canımı sıkan 5 buçuk ay olmasına rağmen hemen hiç değişim yok sonkatip arkadaşımın nerdeyse hiç saçı yoktu ama onunda 5 ay olmuş benimki gibi nerdeyse sorum acaba saç çıkma süresi kişiden kişiye çok değişirmi ekim süreci herkes gibi benim içinde sıkıntılı geçti nerdeyse 6 ayolucak ama sıkıntılı süreci atlatamadım bi türlü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

kafadarr ekim fotograflarını gördüm gerçekten iyi bir sonuç almışsın.
    Kafadarr ekim fotograflarında sakaldan greft alındıktan sonraki sakal fotoğraları var mı?
    ekimi sen ne zaman olmuştun ?
    sende ilk gün kaç greft alındı ve greft alım işlemi kaç saat sürdü?
    ekimden sonra hakan doğanay hangi ürünleri önerdi ?

teşekkürler kardşm ekim 5 ay önce oldu eylül 14 tü sanırım tarih. sakal fotolarını atmıştım ama ben kirli sakal sevdigim için şuan sakallarım uzun. kestirirsem eger öylede yüklerim ok. ilk gün 1800 graft 2. gün 1730 graft ve bir gün ara verilip sakaldan 850 graft alınıp ekildi benden. ekimden sonra arka kısımda ekilmeyen yerler vardı mevcut saçlarım ince telli ve ayva tüyü gibiydi orda özellikle orası için minoxil önerdi. ozon jeli ve derma roller kullanmamı tavsiye etti. birde istege baglı proscar söyledi ama ben bir ay kullandım ve bıraktım onuda. hakkında çok şikayet okudugum için. şampuanım da ilk zmanlarda yani kabuklanma vs döneminde dalin bebe şampuanıydı . sonrasında sebamed anti hairloss öneren arkdşlr oldu ona başladım vede memnunum.
  • .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 4 Mart 2013; 14:05:08 >
  • .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 4 Mart 2013; 14:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Arkadaşlar 5 aylık durumumu paylaşıyorum, yarın 5 ay dolmuş olacak.

Ekim öncesi resimler:

5 aylık son durum :

katip kardeş gayet olumlu insan böylesi sonuç görünce heycanlanıyo benim saç tipimde senin önceki haline benziyo inşallah bende iyi bi sonuca ulaşırım ekimden sonra + kullandın bişey varmı minoxs falan
  • propercia veya proscar erkekde kelliğin nedeni olan Dihidrotestosteron hormonunun miktarını vucutta azaltıyor.Dihidrotestosteronunda ne işe yaradığını araştırın . ama yan etkileri 100 erkekden sadece 3 ünü etkiliyor
  • bozhan51 teşekkür ederim,

ben ekimden bu yana şampuan olarak sebamed anti hair loss kullanıyorum,
    ekimden 2 ay sonrada minoxil kullanmaya başladım. 3 aydır minox kullanıyorum.
  • Değerli site sakinleri 126 sayfalık yorumlarınızın neredeyse tamamını okudum. Bi iştahlandırıyorsunuz bi vazgeçiriyorsunuz.
    6 - 7 saç ekim merkeziyle mail ve telefonla irtibat kurdum. Sadece bir tanesi yüzde yüz garanti veremiyoruz istediğiniz gibi saçlarınız çıkmayabilir biz paramızı biliriz dedi :).
    Bir tanesi örnek resim istediğimde malesef komedi bir şekilde fotomontaj resimler gönderdi. Bir kaç tanesi fiyat konusunda çok geldi. Sonuç olarak İSTANBULHAIR 'e karar kıldım. Hem tek seans hemde fiyat olarak 3000 - 3500 graft saç ekimine 3500 TL fiyat verildi. Doğrusunu söylemek gerekirse telefonda da gayet içten ve samimi buldum. Saç alınacak bölgenin resimlerinde de gördükleri üzere fazla sık olmamasına rağmen garanti veriyoruz denildi.
    Benim siz değerli site sakinlerinden isteğim; İSTANBULHAIR Emine hanımla ilgili olumlu ve olumsuz görüşleriniz neler? (Malesef İstanbul'a uzak bir yerde olduğum ve çevremde saç ektiren kimse olmadığından dolayı yeterli referans bulamıyorum kendime)
    Teşekkürler alone___@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: umayt

selamın aleyküm dostlar ekimimden yaklaşık 5 buçuk ay geçti. saçlarımda açılma yoktu genel bi seyrelme vardı ensar hastanesinde ekim yaptırdım. canımı sıkan 5 buçuk ay olmasına rağmen hemen hiç değişim yok sonkatip arkadaşımın nerdeyse hiç saçı yoktu ama onunda 5 ay olmuş benimki gibi nerdeyse sorum acaba saç çıkma süresi kişiden kişiye çok değişirmi ekim süreci herkes gibi benim içinde sıkıntılı geçti nerdeyse 6 ayolucak ama sıkıntılı süreci atlatamadım bi türlü :(

Resim paylaşabilirmisin öncesi ve şuanki durumu?
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.