Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarantula001985

arkadaşlar ekim yaptırdım salı günü estehair da. ameliyat şişli memorial hastanesinde yapıldı...3050 greft ....

merhaba
    hayırlı olsun allah utandırmasın..yukarda allah var on saç çizgisi güzel, nerden anladınız dersenız belli simetrik bir hat boyunca degıl testere agzı gıbı ekmıs buda doğallıgı saglayacaktır, ayrıca eğer donor alanın 3000 e musade ettıyse dagıtımı ıyı yapmıslar. dıkkatlı bakarsanız on saç çızgısı ve hemen gerısıne daha fazla ekmısler..dıger taraflar tabı kı seyrek ekılmıs..ama dedıgın gıbı donor alanın musahıt degılmıs....

ekım asamalarını ayrıntılı anlatır mısın

odemeyı bu merkez mı alıyor yoksa asagıda memorıalın hasta kabul une mı oduyorsun ?

ekıp in iş dagılımını anlatır mısın ? alımı ekımı kım yaptı kanalları kım açtı ?

ortam sterılmıydı ?

ben hazıran ayında orayla gorusmeye gıttım ama dr. bana ben sadece saç çizgisini çizerim ve kanalları açarım o kadar dedı dıger işlerı yanı alımı ve ekımı hemsıreler yapar dedı..

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

quote:

arkadaşlar ekim yaptırdım salı günü estehair da. ameliyat şişli memorial hastanesinde yapıldı...3050 greft ....

zaten bu resme bakarsak emin ol adamlar o dedigin harikaları yaratmıs 3bin kökle 2, 3 katı gerecek yere.. ben inanmıyorum inanmak zorunda değilim burda 3bin kökden fazlası var cunki sayılmıyor bile masallah:)) ben sadece insanlar yanlıs yere yönelsin istemiyorum burda bu yazıları okuyan hic bir arkadasım dolandırılsın istemiyorum en iyi yer neresi ise oraya gitsinler. ama bi oyunun kumpasın icine dusmesinler para kolay kazanılmıyor heleki bu devirde, ben artık hic bir yeri övmuyorum bu formu okuyan takip eden, yazılan yazıları takip eden baska sitelerdede arastırmasını yapan dogru yeri bulacaktır diyorum. dogru yer sadece 1 yerden ibaret demiyorum illaki vardır tabiki arastırmasını sıkı yapan bulur. dikkat edin acele etmeyin arkadaslar

dostum,
    insanları yalancı yerine koyma. adamın donör bölgesi anca 3000 e elvermiş bu bir
    ikincisi de evet çok geniş bir alana ekim yapılmış ama dikkat edersen ön taraflar dışındaki yerler seyrek ekilmiş. yani 3000 gibi anca duruyor.
    bir de bu arkadaşın hlc de ektirmeden önceki resmi vardı. o resimde saçları biraz daha vardı, sanırım zamanla dökülme artmış. yani birkaç sene evvel 1800+1200 yetebiliyorken şu anda yetmeyebilir. çünkü açık alan zamanla daha da artmıştır ve bu çok normaldir. mesela benim sırma gibi saçlarım 1 yılda döküldü. o nedenle yüzeysel yaklaşıp insanları saçma sapan suçlamanın ve kötülemenin anlamı yok arkadaşım
  • tarantula öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. beklentinizin yüksek olmadığı düşünülürse, kafanızda bir karaltı olması dahi sizi mutlu edecek inşallah bu sefer ekilen köklerin hepsi çıkar da siz de mutlu olursunuz. Bir arkadaşın dediğine ben malesef katılmıyorum. testere gibi görünüm bence doğal olmaz. daha küçüück minicik girnti çıkıntılar olsa bence daha iyi olurdu.

ekimin teknik detayları hakkında da bilgi verirmisiniz. örn : kanallar neyle açıldı,alım ne kadar sürdü, ekim ne kadar sürdü, doktor ismi veridğiniz kişiler saç ekiminin hangi aşamalarında bulundular. e önemlisi bu ekim sizin içinize sindi mi.

Bunun dışında şimdilik söylencek fazla bir şey yok. biraz sabırla inşallah bu sefer yüzünüz gülecek. ( tabbi ki bu düşük beklentiniz çerçevesinde).
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

Orijinalden alıntı: Paylastirici

Arkadaslar 25 yasindayim ve saclarim gitti gidiyor,bu senesac ektirmeye kararverdim.Son zamanlarda Aysegül hanim hakkinda baya iyi seyler duymaya basladim ve facebook´daki resimler i görüncede hak vermeye basladim,ama gecenlerde arastirma yaparken bie op.dr. ali duman´a rasladim acaba hakkinda birseyler bilen varmi veya ona sac ektiren gelicek sene evlenmeyi düsünüyorum ve herseyin bu sene yapilmasini cok cok arzuluyorum.

Su Doktorlardan hangisi iyi suana kadar bunlara sac ektiren varmi ?

Dr.Ali Duman
    Dr.Zekeriya Kul
    Aysegül sevinc = Doktormu degilmi bilmiyorum

Lütfen birazcik yardimci olun,biran önce karar vermem lazim...

son olarak, Ayşegül hanım hakkında resim vb şeyler ortada. tek seansta 6000 greftlik ekimleri olmuş. neticede tek seansta bu kadar ekersen kayıplar olacağı da açık. ama kadının ektiği saçlar büyük ölçüde tutuyor [8D

forum ahalisi dikkat edin bu elemanın ayşegül hemşirenin elemanı oldugu aşikar ikide bir mesajlarında orayı övüyor müşteri çekiyor kaç para alıyo acaba adam başına forumda neden yazıyo saçmı ektirdi saçmı ektircek niye bu forumda amacı belli ayşegül hemşirenin dükkanına müşteri toplamak için burada
  • arkadaşlar ankarada çağrı uysal doktor varnıs bilgisi olan varmı
  • quote:

quote:

quote:

zaten bu resme bakarsak emin ol adamlar o dedigin harikaları yaratmıs 3bin kökle 2, 3 katı gerecek yere.. ben inanmıyorum inanmak zorunda değilim burda 3bin kökden fazlası var cunki sayılmıyor bile masallah:)) ben sadece insanlar yanlıs yere yönelsin istemiyorum burda bu yazıları okuyan hic bir arkadasım dolandırılsın istemiyorum en iyi yer neresi ise oraya gitsinler. ama bi oyunun kumpasın icine dusmesinler para kolay kazanılmıyor heleki bu devirde, ben artık hic bir yeri övmuyorum bu formu okuyan takip eden, yazılan yazıları takip eden baska sitelerdede arastırmasını yapan dogru yeri bulacaktır diyorum. dogru yer sadece 1 yerden ibaret demiyorum illaki vardır tabiki arastırmasını sıkı yapan bulur. dikkat edin acele etmeyin arkadaslar

dostum,
    insanları yalancı yerine koyma. adamın donör bölgesi anca 3000 e elvermiş bu bir
    ikincisi de evet çok geniş bir alana ekim yapılmış ama dikkat edersen ön taraflar dışındaki yerler seyrek ekilmiş. yani 3000 gibi anca duruyor.
    bir de bu arkadaşın hlc de ektirmeden önceki resmi vardı. o resimde saçları biraz daha vardı, sanırım zamanla dökülme artmış. yani birkaç sene evvel 1800+1200 yetebiliyorken şu anda yetmeyebilir. çünkü açık alan zamanla daha da artmıştır ve bu çok normaldir. mesela benim sırma gibi saçlarım 1 yılda döküldü. o nedenle yüzeysel yaklaşıp insanları saçma sapan suçlamanın ve kötülemenin anlamı yok arkadaşım

tarantula,

özgür hoca sana ekim yapmadığını söylüyor. 2007-2008 de onur isminde kimseye ekim yapmadım diyor.
    ne diyeceksin bu konuda bilmiyorum.

sen ve ensar düşmanı beni kuşkulandırdınız açıkçası. ensar düşmanı bir foto bile yayınlamadı, sen de. karalama yapılacaksa belgelerle yapılmalı bu iş.

ayrıca, hlc de ektirdiğini söylüyorsun, hem de iki kez. hiç foto yok. sonra gidip esteword de ektiriyorsun. hemen foto ekliyorsun:)))
    bu da ayrı bir muamma tabiki.

bir şey daha; hlc de iki kez ektirdiysen ve çıkmadıysa, neden esteworde gdiyorsun anlamadım açıkçası. oranın durumu malum.
    umarım mini etekli hatunlar etkilememiştir seni. :)) ayrıca hlc den esteworde gitmek, attan inip eşşeğe binmek gibi geldi açıkçası.

dr. çağrı uysal'ı soran arkadaş; kliniğin ismi konhair. çağrı uysal ekim yapmıyor bilgin olsun. hemşireler ve sağlık ekibi ekiyor.
    bir arkadaş konhair de ektirdi çıkmadı, yine ektirdi, çok az çıktı ve üçüncü kez yine ektirdi. şu an sonuç nedir bilmiyorum.
    fakat bir avukat arkadaşım ektirdi. onun ise iyi çıktı açıkçası. güzeldi yani.

bu arada benim de 50 gün bitti. şu an itibari ile mutluyum denilebilir, fakat sonucu zaman gösterecek. sivilcelenmeler bitti.
    3 aylık olunca foto paylaşacağım.

Allah sonumuzu hayırlı etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

quote:

quote:

dostum,

tarantula,

özgür hoca sana ekim yapmadığını söylüyor. 2007-2008 de onur isminde kimseye ekim yapmadım diyor.
    ne diyeceksin bu konuda bilmiyorum.

sen ve ensar düşmanı beni kuşkulandırdınız açıkçası. ensar düşmanı bir foto bile yayınlamadı, sen de. karalama yapılacaksa belgelerle yapılmalı bu iş.

ayrıca, hlc de ektirdiğini söylüyorsun, hem de iki kez. hiç foto yok. sonra gidip esteword de ektiriyorsun. hemen foto ekliyorsun:)))
    bu da ayrı bir muamma tabiki.

bir şey daha; hlc de iki kez ektirdiysen ve çıkmadıysa, neden esteworde gdiyorsun anlamadım açıkçası. oranın durumu malum.
    umarım mini etekli hatunlar etkilememiştir seni. :)) ayrıca hlc den esteworde gitmek, attan inip eşşeğe binmek gibi geldi açıkçası.

dr. çağrı uysal'ı soran arkadaş; kliniğin ismi konhair. çağrı uysal ekim yapmıyor bilgin olsun. hemşireler ve sağlık ekibi ekiyor.
    bir arkadaş konhair de ektirdi çıkmadı, yine ektirdi, çok az çıktı ve üçüncü kez yine ektirdi. şu an sonuç nedir bilmiyorum.
    fakat bir avukat arkadaşım ektirdi. onun ise iyi çıktı açıkçası. güzeldi yani.

bu arada benim de 50 gün bitti. şu an itibari ile mutluyum denilebilir, fakat sonucu zaman gösterecek. sivilcelenmeler bitti.
    3 aylık olunca foto paylaşacağım.

Allah sonumuzu hayırlı etsin.

polarıserol haklısın kardeş adam da resım yok belge yok hiç bişey yok kalkmış yok saçlar çıkmadı dıyor aynı sekılde ensar dusmanı o da bellı fake hesap

KARDEŞİMM ispatın belgen resmın dayanağın varmı ispat et bunu foruma bizlerde kötüleyelım o kliniği neresı olursa olsun.millet resim ıstıo sen cekmedım vsvs bınbır turlü yalan dolan sonrada gıttım estehaırde yaptırdım dısoun hemen resım eklıosunn var mı böle bısey ya ? mılletı enayımı sandınız ? kardeşim varsa böle bişey doktor seni çağırmıs git konuş o da yok

SİTE admini arkadaşım forumu biraz ciddiyet içinde yürütmye davet et bu adamların karalama yaptıkları açık konuşuyorum tekrar solyuıroum karalama yaptıkları barız bellı
    ispat koyun dıyelımkı haa burdan da cıkmıs demekkı zamanında dıyelım bu forumun güvenirliği artık tartışılır ama ben yınede guvendıgım ınsanlar var burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paylastirici

Arkadaslar 25 yasindayim ve saclarim gitti gidiyor,bu senesac ektirmeye kararverdim.Son zamanlarda Aysegül hanim hakkinda baya iyi seyler duymaya basladim ve facebook´daki resimler i görüncede hak vermeye basladim,ama gecenlerde arastirma yaparken bie op.dr. ali duman´a rasladim acaba hakkinda birseyler bilen varmi veya ona sac ektiren gelicek sene evlenmeyi düsünüyorum ve herseyin bu sene yapilmasini cok cok arzuluyorum.

Su Doktorlardan hangisi iyi suana kadar bunlara sac ektiren varmi ?

Dr.Ali Duman
    Dr.Zekeriya Kul
    Aysegül sevinc = Doktormu degilmi bilmiyorum

Lütfen birazcik yardimci olun,biran önce karar vermem lazim...

son olarak, Ayşegül hanım hakkında resim vb şeyler ortada. tek seansta 6000 greftlik ekimleri olmuş. neticede tek seansta bu kadar ekersen kayıplar olacağı da açık. ama kadının ektiği saçlar büyük ölçüde tutuyor [8D

forum ahalisi dikkat edin bu elemanın ayşegül hemşirenin elemanı oldugu aşikar ikide bir mesajlarında orayı övüyor müşteri çekiyor kaç para alıyo acaba adam başına forumda neden yazıyo saçmı ektirdi saçmı ektircek niye bu forumda amacı belli ayşegül hemşirenin dükkanına müşteri toplamak için burada

benim yazdığım yazıyı cımbızla ayıklama. yazının tamamı o değildi. forumda ne halt etmeye çalıştığını anlamıyorum. forumdan faydalanmaya çalışacaksan çalış, çalışmayacaksan koca karılar gibi kafa ütüleme, erkek ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: panisher

quote:

Orijinalden alıntı: TyranSlim

quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

ARKADAŞLAR ŞU MİNOXİLİ BIRAKINCA SACLAR DOKULUYO MUHABBETİNİ LUTFEN BIRAKALIM
    yeni bi ilaca baslayınca da bırakınca da dokulme olur.sadece minoxili bırakınca deil kullanmaya baslayınca da normalden fazla bi dokulme olur.saça alışık olmadığı bi şey verin ya da alıştığı bişeyi kesin yine dökülür.hic kullanmazken saçlarınıza jöle sürmeye başlayın dökülür.5 senedir kullandıgınız şampuanı değiştirip bambaşka bi şampuana başlayın dökülür.dokulme ne demektir once bi bunu arastıralım olur mu???

saclar surekli dokulur.yerine yenisi cıkar.her sacın kafada kalma suresi vardır.bu sure dolar dokulur ve yenisi aynı kokten cıkar.sacın dokuldukten sonra yerine cıkmaması sac kokunun ölmesi ile olur.bu da pat diye olmaz.gayet kalın ve belirgin bir sac teli döklünce orası kel kalmaz.kök sağlamdır çünkü gayet uzun ve kalın bir saç çıkarıyordur.korkmanız gereken dökülme tipinde sac teli önce incelir.kökü beslenmiyordur.incele incele kolumuzdaki tüyler gibi olur.ondan sonra da dökülür ve yerine yenisi cıkmaz.işte kel kalmayı sağlayan saçları seyrelten dökülme bu tarz dökülmedir

ayrıca kelleşmenin bir hastalık oldugunu kabul edelim.ölene kadar sürücek olan ve bariz bir tedavisi olmayan bir hastalık bu.ilac tedavisine başlıyacak olanlar 3 ay kullanmak ya da 1-2 sene kullanmak amacıyla başlıcaklar ise hiç başlamasınlar.şunu bilin ki ilacı bıraktıgınız zaman o muhafaza edilen saçlar dökülücek.2 kere 2 dört.çünkü kanınızda saçı öldüren testesteron hormonoyla alakalı olan DHT hormonu dolaşıyor.yokolmuyor bu hormon ilacı icince.ilac sadece kullandıgınız sure icinde bu hormonu yüzde 60-70 bloke ederek saçı öldürmesini engelliyor.çok şaşırtıcı bir olay gibi ilacı bıraktım saçlar döküldü yazıyorsunuz bıkmadan usanmadan.ne olucaktı??1 sene propecia ya da minoxil kullanıcaktık ve gribi ilaçla atlatır gibi dökülme problemimiz yok olucaktı öyle mi?

bu saclarım dokuldu muhabbetiyle dunyada en çok ve her sac ekimi yapan doktorun kullanın dedigi ilacı kötulemekten vazgecin.eger dökulme sonrasında dökulen bölgeleriniz komple kel kaldıysa kafanızda öbek öbek kellikler olustuysa o zaman zaten minoxili üreten firmaya dava açın ve tazminat alın.sac dokulmesi nasıl olur ne anlama gelir biraz arastırın internet sadece sohbet etmek icin oyun oynamak icin deil her turlu bilgiye ulaşmak icin de kullanılır

Neden biraksinlar ? Madem biraktiktan sonra inanilmaz cok dökülme olucak niye anlatmasinlar
    Birisi minoxil den dolayi Kalp rahatsizligi bile yasadigini söylemis, bu kisiler bu konuda artik yorum yazmasinmi?
    minoxil üreten firmaya dava acinmi? acmadan önce o kullanim kagidini iyice okumak lazim ben eminimki orada burda yazilan herseyin olabilecegi yaziyordur böylelikle dava masraflarindan baska birsey getirmez

Ve eger sen bagira bagira minoxil alin diyorsan o zaman bir zahmet birakildigi takdirde inanilmaz dökülme olucaginida altina eklemeyi unutma yoksa cok sevenlerin olmuyacak

ben ektirdim ve kesinlikle bana herhangi bir ilac önerilmedi

Bakın ben bu ilacı kullanmayın ,yararsız vs demiyorum.Ben kullanmaya başladığımda daha Türkiye'de yasal satışı bile yoktu,Amerikadan getirtiyordum.Kesinlikle saç dökülmesini durduran bir ilaç fakat rastgele bu ürünü kullanın demek bence doğru değil.Ürünün yan etkileri mevcut ve kalp ,tansiyon rahatsızlığı olanlarda kullanılması çok riskli.Kullanan kişinin bunları bilmesi gerekir.Ben bu konuyu belirttim ki insanlar saç dökülesinin yanında daha ciddi sağlık sorunları yaşamasınlar.Ömür boyu kullanmak o kadar kolay değil.Başta olmayan rahatsızlıklar sonradan olabiliyor,ya da kişi kendi rahatsızlığını bilmeyebiliyor.Benim durumum tamamen 2. duruma örnek.Yaşım 37 ve doğuştan kalp rahatsızlığım olduğunu çok geç öğrendim ve bu arada ürünü kullandım malesef.Kalp sorunumu öğrenince hemen bıraktım ve dökülme yaşadım.Ürünün suçu yok,bırakınca döküleceğini zaten biliyordum ama bilimsel olmamakla ve araştırılmamasına rağmen sanki normal saçların da alışmasından dolayı aslında dökülmeyecek olanlar da döküldü kanısına kapıldım.Belki de yanlıştır,bilemiyorum.Tamamen yorum benimki.
    Bir de bu ilaç vücutta depolanabiliyor ve zamanla tansiyon problemlerine yol açabiliyor.Migreni olanlara da asla önermiyorum.Sürekli atak yaşayabilirsiniz.Migren doğrudan kafatası çevresine kanın hücum etmesiyle ağrıya neden olan bir rahatsızlık ve minoxidil atak başlatabiliyor.
    Lütfen yorumlarımı başka bir tarafa çekmeyin,benimki tamamen iyi niyetle,kullanmayı düşünenleri bilgilendirmek amacıyla yapılmış yorumlardır.Sağlık şakaya gelmez,saç çıksın derken hayati tehlike yaşamasın kimse.

slm panisher, sende görülen yan etkiler proscar ın mı? yoksa minoxsidilin mi sonucu ?
  • Randevu aldım Ayşegül Hanımdan. 20 gün sonra ekim yaptırıyorum.
  • buraninda tadini kacirdinizya,,,, helal olsun................................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12leyli-12

buraninda tadini kacirdinizya,,,, helal olsun................................................

abi heryerde bu tarz adamların olması çok normaldir, ortada büyük bir pasta var ve herkes daha büyük dilimi kapmak istiyor, bunun içinde elinden geleni yapıyor. ama ben ve benim gibiler, yani saç ektirmeyi düşününler, sizin gibi daha önce saç ektirmiş abilerimizi yakından takip ediyoruz, tavsiyelerini ciddiye alıyoruz. Ondan dolayı bu tarz adamları görmezden gelip paylaşımlarınıza devam etmenizi rica ediyorum.
  • burada hlc olsun keser olsun iyi kaliteli ve pahalı yerlere çamur atan bikaç tane fake adam var onlara aldırış etmeyin ayşegül hemşirenin elemanları büyük ihtimal forum artık ayşegül hemşirenin eline geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2134

saç telini 2euro ya eken bir yerin sakaldan veya vucut kılından ekim yaptığında herhangi bir fark oluyormu? tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

tabiki fark vardir. Her insanda ama killar farklidir. Bazilarin yapisi tü gibi basilarininkida ( Misal benimki ) resmen Kaffa sac gibi.
    Sakalkilli tam degisik. Yapidan cok sert ayni diken gibi. Anliyacan Sakal ekimi yapilirsa. Alinan sacköklerini sac cizgisina koydutmam. Dogal gözükmez.
    Beyler, benim kendi su an denedigim sey tüm kaffami vücütkilinan kapatmak. Bunuda becerebilirsem artik bana kimse kel mehmet degemez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

burada hlc olsun keser olsun iyi kaliteli ve pahalı yerlere çamur atan bikaç tane fake adam var onlara aldırış etmeyin ayşegül hemşirenin elemanları büyük ihtimal forum artık ayşegül hemşirenin eline geçmiş

Camur atmayi kim basladi. bu mikromotorkonusunu kim acti. bak Dogan kardesim. Senin oyunlarindan bikdim artik. Ne bu ya. yok Keser, yok Hlc, simdide dr. Akin cikdi basimiza. benim yaptdiim isin aynisini sende yapiyorsun. fark. Senin gibi bütün türk klinikleri ( mikromotorla calisan tabiki ) kötüleyen bu forumda yoktur. göt varsa direk o kötü ekim yapan kliniklerinin isimlerinide söylesene. millette yardimci olmak istiyorsan böyle yardim et.
    Ama mikromotoru kötüleyip ve her mikromotorla calisanlarida ayni zamanda kötülemen cok yanlis.
    keser 3 ile 3,5€ graft basina istiyor. Senin kazancin ne kadarn be dogancim.
    Vallah ben senin kadar kazanmiyorum. Sana gelen kisilerin bayada parasi olmazi lazim. almanyadan veya avustruyadan müsterilerin geliyor zaaten. Bu forumda yada sana böyle söyleyim 100 de 98 para yönden sikintilari var. onare ona görede yardimci olsan.
    mikromotorla güzel ve dogal ekimler ben cok gördüm. Sen nasil göremedisen ozaman sana izmirde Kaskaloglu Göz hastanesini Tavsiye ederim. ayrica benden mahmutbeye slm söylersin. flapi Mikrokeratomla degil, manuel keratomla yapsin.

ah be kardesim. artik birak bu nickleride sende olan bilgiyi baska türlü burda degerlendir. Benim türkcem kötü, seninkisi ama iyi. benim söyleyeceklerimi sen söyle. Parasi kit olan kisilere yardimci ol. gidipde doktorun cebini düsünme. Ne kadar büdgeti varsa ona göre yardimci ol.
    Bunuda söylemek istiyorum. Mütahip Keser tüm tanidim plastic cerrah ( sirf Plastic cerrah doktorlarindan konusuyorum )uzmanlarindan en güzel ekim yapdini söyleyebilirm. Ama Zeydan kardesimizin dedi gibi büyük acik olan ekimini daha hic göremedim. Yapdigi siklastirma. Ve bunuda cok iyi yapiyor.

slmlar mehmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacekimuzmani

quote:

saç telini 2euro ya eken bir yerin sakaldan veya vucut kılından ekim yaptığında herhangi bir fark oluyormu? tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

tabiki fark vardir. Her insanda ama killar farklidir. Bazilarin yapisi tü gibi basilarininkida ( Misal benimki ) resmen Kaffa sac gibi.
    Sakalkilli tam degisik. Yapidan cok sert ayni diken gibi. Anliyacan Sakal ekimi yapilirsa. Alinan sacköklerini sac cizgisina koydutmam. Dogal gözükmez.
    Beyler, benim kendi su an denedigim sey tüm kaffami vücütkilinan kapatmak. Bunuda becerebilirsem artik bana kimse kel mehmet degemez :)

fiyat olarak fark varmı demek istedim
  • herkese kolay gelsin.

ben tam 1 ay önce saç ekimi yaptırdım, doktorun dediği şeylere dikkat etmeye çalıştım. şok dökülme başladı neredeyse 10 gündür, elimi saçıma attığımda da birer ikişer saçlar geliyor.

sorunum; gelen bu saçların neredeyse tamamının dibinde yarım t ye benzeyen çengel gibi dışa dönük çıkıntılar var.

doktora gidip soracağım ama sizce telaşlanmalı mıyım? sizde de mi böyleydi? eğer normal değilse doktor beni kandırmaya çalışmasın sonra?
  • arkadaşlar saç ekiminden sonra minoxidil kullanmak ekilen saçlara faydası varmı yoksa kalan saçları korumak içinmi doktorlar tavsiye ediiyorlar.. ektirenler arkadaşlaradn kullananlar varmı minoxidili
    ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacekimuzmani

quote:

fiyat olarak fark varmı demek istedim

tabiki var. vüvutkill ekime özel tecrübe ve zaman alir. Bir seansda 1500 Grafte kadarda ekilir. Fazlasini tavsiye etmem. Niye. Bir belirli zaman sonra anasthäsie tutmuyor. böyle düsüneceksiniz. Kaffada anasthäsie yapilirsa bir ineyle baya birkisim uyusuo. Vücütda degisik. Her bir veya iki cm² bir anasthäsie yapilir. Demek istedigim Vücütkilli ekilirse daha fazla anasthäsie kullaniliyor. Fazlasida vücüda zararli.
    Kendimede 1745 Graft ekildi. Son 50 veya 100 Graftde cok zabirsiz olmaya basladim ve tansiyonum düsdü.
    Onun icin benim tavsiyem 1000-1500 grafti gecmesin.
  • ARKADAŞLAR GÜN GELDİ SAYILIR 2 GÜN SONRA ANTALYA ÖZEL ASPENDOS HASTAHANESİ HAKAN DOĞANAY BEYDE SAÇ NAKLİM GERÇEKLEŞECEK TÜM AŞAMALARI VE FOTOGRAFLARI PAYLAŞACAM SİZLERLE.... ŞİMDİDEN HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN... ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 12 Eylül 2011; 14:49:14 >
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.