Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2016. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikizan

ben de bu hafta görüşmeye gideceğim bakalım.. birkaç kişi ile konuştum dr hüseyin beye yaptıran herkes halinden memnun, araştırdım hiç bir kötü yorumda yok bir de kendisi de saç ekimi yaptırmış bizi anlar diye düşünüyorum
    direk randevu almak biraz zor oldu ama muayeneyi araya sıkıştırdım ısrar ettim biraz yoğun sanırım, muayeneden sonra fikirlerimi yazıcam

Alıntıları Göster
    Gittiniz mi görüşmeye? Doktorla görüşebildiniz mi?
  • Arkadaşlar bende İstanbuda clinicexpert te saç ektirdim. Henüz 1 buçuk ay oldu. Beklemedeyim. Bu merkez hakkında bilgisi olan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s2min3u S kullanıcısına yanıt
    hiç bilgim yok ama google maps de haklarında şu ana kadar onlarca olumlu yorum var. ne hikmetse bu olumlu yorum yapan hesaplar şimdiye kadar tek bir yorum yapmışlar ve onuda clinicexperte yapmışlar.
  • Arkadaşlar Dr. Serkan Aydın'a gittim saç ön çizgimde birkaç santimlik bir gerileme olmuş 3300 greft için 5500 TL istiyor siz ne dersiniz yaptırmalı mıyım saçım var ama önde gerileme var sadece
  • Evet nihayet bugün görüştüm, öncelikle şunu söyleyeceğim daha önce birkac yer ile görüşmüştüm tabi bir çok yer araştırmıştım ama Dr hüseyin beyin kliniğindeki arkadaşlar çok ilgiliydi. beklerken çay kahve ikramlarını eksik etmiyorlar... bi 20 dk kadar erken gitmiştim randevu saatime hoca ile görüşme oncesi ön yargılarım vardı daha önce görüştüğüm bir klinikten dolayi.(daha önce bir yerde doktor ile görüşmeye gittigimde doktor yerine koordinatör ... diye biriyle görüşmüştüm) fakat hüseyin bey ile görüşme benim icin cok iyidi kafamdaki her şeyi sordum ve adam gerçekten çok kibarca her şeyi yanıtladı... Gonul rahatligi ile sace ekimi icin haftaya persembe gunune sac ekimi yaptiriyorum. Perşembe saç ekimi yaptırdiktan sonra ve gelisme fotoğraflarımı paylaşacağım. Sac ektirecek olanlara tavsiyem aceleci olmayın ve sac ekim merkezleri ve doktorlarla gorusmekten cekinmeyin. Benim bu görüştüğüm 3.sac ekim merkezi ve en cok içime sinen yer oldu
  • (internt baglantisinden dolayi mesaj 2 kere gitti silemedim not düşeyim dedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikizan -- 25 Aralık 2018; 21:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikizan

Evet nihayet bugün görüştüm, öncelikle şunu söyleyeceğim daha önce birkac yer ile görüşmüştüm tabi bir çok yer araştırmıştım ama Dr hüseyin beyin kliniğindeki arkadaşlar çok ilgiliydi. beklerken çay kahve ikramlarını eksik etmiyorlar... bi 20 dk kadar erken gitmiştim randevu saatime hoca ile görüşme oncesi ön yargılarım vardı daha önce görüştüğüm bir klinikten dolayi.(daha önce bir yerde doktor ile görüşmeye gittigimde doktor yerine koordinatör ... diye biriyle görüşmüştüm) fakat hüseyin bey ile görüşme benim icin cok iyidi kafamdaki her şeyi sordum ve adam gerçekten çok kibarca her şeyi yanıtladı... Gonul rahatligi ile sace ekimi icin haftaya persembe gunune sac ekimi yaptiriyorum. Perşembe saç ekimi yaptırdiktan sonra ve gelisme fotoğraflarımı paylaşacağım. Sac ektirecek olanlara tavsiyem aceleci olmayın ve sac ekim merkezleri ve doktorlarla gorusmekten cekinmeyin. Benim bu görüştüğüm 3.sac ekim merkezi ve en cok içime sinen yer oldu
    arastirmış olmanız güzel, ama yine de ikram vs. ye kanmayın derim vereceğiniz para 6000TL ikram edilen ürünler 15.9TL direk doktorla görüsmüs olmanız da bana göre artı.
  • neopital kliniği duydum bir arkadaşımın tanıdığı saç ektirmiş memnunda kalmış ama araştırmak lazım tabi, şu an yurtdışındayım ben de gelince muayeneye gitmeyi düşünüyorum, yaşadığım ülkede de saç ekimi çok popüler ama fiyatlar çok pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erfanerkan -- 8 Eylül 2019; 19:38:24 >
  • herkese iyi akşamlar 2 yıl aradan sonra tekrardan öne sıklaştırma yaptırdım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevınırım sıklaltırmadan dolayı var olan saç dökülürmü yada şok dökülmeye ugrarmı sıklaştırma sonucu varolan saçlarım zarar gördü gibi yada şok dökülme oldu gibi geldi bana 38. günümdeyim 2. sıklastırmada böyle bi durum söz konusu mu arkadaşlar ayrıca sıklastırmadan sonra 9. gün parmakların boğumuyla kanatmadan kabukları döktüm kanama olmadı ama saclarda gitti kökler zarar görmüşmüdür xpecia tablet ve hairforte sprey kullanıyorum

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk34tr -- 27 Aralık 2018; 0:24:48 >
  • brk34tr B kullanıcısına yanıt
    Eger kanal acıp sıklaştırma olduysa genelde zarar görüyor .Ama ıgne tekniyle sıklaştırma yapıldıysa hayır zarar görmez
  • Merhaba arkadaslar,

Ben yurt disinda kaliyorum ve Subat ayinda Istanbulda sac ekim icin gidecegim. Burda yazilan yanitlari okudum ve karar veremedim dogrusu. Aklimda suan gidip yapacagim yer Arena Med veya Emp Hair sizce hangisi daha iyi bu konuda onerilerinizi bekliyorum.
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    kanal açılıp sıklaştırma yapıldı şimdi gözüm korktu doktor hiçbir sorun olmayacaktır dedi aynı kişiye 2. ektirişim 1. çok memnun kaldım 2. sıklaştırma oldu sonucu bekleyip görcez inşallah zarar görmemiştir

• Bir aydır araştırıyorum hala nerede ektireceğimi bulamadım. Yok mu forumda saç ektirip çok memnun olan? Şöyle doktor reklamını yapan klinik asistanları dışında. Bizlere yol gösterin lütfen

• Hocam gidip görüştüğün yerler var mı?
  • juninhotr J kullanıcısına yanıt
    Numarasını bulup whatsapp ile veya arayarak görüştüğüm yerler var.
  • Sms ile olmaz oyle kardes. Gidip görüşmen lazim. Yazışarak fiyat hariç birsey öğrenemezsin. Telefondan zaten asistanlar ya da koordinatörler cevap veriyor. Gidip sac ekimi yapacak kişilerle gorusursen daha iyi olur senin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: bbelek

Merhaba arkadaslar,

Ben yurt disinda kaliyorum ve Subat ayinda Istanbulda sac ekim icin gidecegim. Burda yazilan yanitlari okudum ve karar veremedim dogrusu. Aklimda suan gidip yapacagim yer Arena Med veya Emp Hair sizce hangisi daha iyi bu konuda onerilerinizi bekliyorum.
    arkadaşım madem ydışında yaşıyorsun, o zaman gelirin iyidir Euro kazanıyorsundur. ne işin var kasap türk hekimlerinde? ispanyadaki dr'a gitsene. en iyi ekimi yapan dr ispanyada. türkiyede kimse onun gibi ekim yapamıyor.
  • hocam bir defa saç ekiminin kendisini hekimler yapmıyor yüzyüze görüşsem ne olur? ekimi asistanlar yaptığı için bence asistanlarla görüşmek daha iyi. sonuçta ekimi o yapacak. türkiye olmuş saç ekşim cenneti ama doğru dürüst bir iki yer hariç güvenilir yer yok. o bir iki yeri de bilmiyorum mutlaka işini iyi yapan vardır anlamında diyorum. bizde oraları bulma arayışındayız. ocak ayının ortalarında bir yer seçip yaptıracam. bundan sonra yapacak insanlara yol göstermek amacıyla nerede yaptıracağımı, ekimden önceki resimleri ekimden sonra ve ilerleyen zamanlarda elde edeceğim sonucu bu forumda ayrıntıları ile anlatacağım.
  • Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce yazmıştım dr hüseyin kandulu'ya saç ekimi yaptıracağım diye ve dün yaptırdım. öncelikle şunu söyleyeyim şimdiye kadar geçen yıllarıma üzüldüm günün sonunda evet bitti dediklerinde bu sürecin benim için bitmiş olması içimi çok rahatlattı artık saçlar nasıl çıkacak onları göreceğiz... size sürecimi anlatayım sabah servisle aldılar 8 civarı ve 9 gibi doktor beyin yanındayım planlamasını yaptı yanında 2 kişi daha vardı ben kafamdan geçen saç çizgisini söyledim ama doktor bey çok doğal durmayacağını söyledi kendi yaptığı çizgi de benim hıoşuma gitti başladık. en çok korktuğum şey anastezi yapılırken ağrı olacağıydı tabi biraz ağrı oldu, olmadı desem yalan olur 5 dk civarı bir sızlama oldu ama sonrasında hiç ağrı hissetmedim. bütün süreçte doktor bey yanımdaydı öğlen gibi bir mola verdik buraya kadar tabi rahatsız edici bir pozisyonda durdum alım yapılırken sonrasında çok rahattı. biter bitmez çektirdiğim fotoğraflar ve eve gelince çektirdiğim fotoğrafları atıyorum. Arkadaşlar varsa niyetiniz hiç zaman kaybetmeden yaptırın, ben dr hüseyin kandulu ve ekibinden şimdilik çok razıyım çok güzel süreçti herşey istediğim gibiydi, 4000 greft ekildi. ekibide kendiside çok kibar insanlardı ama tabi herkes kendisi araştırsın incelesin en çok içinize sinen yerle yaptırın, ben hep erteledim siz ertelemeyin bir an önce yaptırıp kurtulun, umarım bu süreçte herkes mutlu sona ulaşır. buradan bütün fotoğraflarımı paylaşacağım.. yarın da tekrar ilk yıkamayı kendileri yapacaklarmış, tekrar gideceğim yıkama sonrasıda fotoğraflarımı atarım  en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Alikızan bana telefonunu özelden at seni görüntülü arayayım :)

• 
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.