Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde ön taraflar biraz açık yaş daha 18 ırsi
    acaba bana bir öneriniz var mı?
    ne yaparsam saçlarımı korurum?

teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba saç ekimi yaptıralı 1 ay 2 gün oldu, şok dökülme oluyor yanlız kafamda çok kötü bir görüntü oldu resmi paylaştım ve saç ekimi öncesinde var olan kıl-tüy karışımı saçlarımda sanıyorum döküldü, şok dökülme geçiren arkadaşların yorumlarını alabilirmiym böyle kötü bir görüntümü olacak bilgilendirirmisiniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi english-ali -- 15 Temmuz 2011; 20:56:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: english-ali

Arkadaşlar merhaba saç ekimi yaptıralı 1 ay 2 gün oldu, şok dökülme oluyor yanlız kafamda çok kötü bir görüntü oldu resmi paylaştım ve saç ekimi öncesinde var olan kıl-tüy karışımı saçlarımda sanıyorum döküldü, şok dökülme geçiren arkadaşların yorumlarını alabilirmiym böyle kötü bir görüntümü olacak bilgilendirirmisiniz lütfen.

ali kardeş normal şartlarda var olan saçlarının dükülmemesi lazım ekim esnasında zarar gürmüş olabilirler bu benim gürüşüm ama sen yinede neden böyle bir şey oldu diye saç ektirdiğin yere bi ara sor
  • sabah 9 da esteword altunizadede ekim yaptırıyorum, bi kaç gün giremem heralde nete...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

sabah 9 da esteword altunizadede ekim yaptırıyorum, bi kaç gün giremem heralde nete...

hersey gönlüne göre olur umarım
  • Jiyan yorumun için teşekkür ederim, hastanein vereceği cevabın beni tatmin etmeyeceğini düşünüyorum o yüzden deneyimli arkadaşların görüşlerini almak benim için daha önemli
  • Selam english-Ali
    bu aralardaki dökülmüs yerlerdeki sac ekilen saclarmi yoksa senin var olan saclarmi?
  • davulcum kardeş saç ekiminden önceki fotolarımda forumda var onlara bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın, ön orta tarafta benim kendi saçlarım vardı onlar gitmiş onu demek istiyorum.
  • çıktım operasyondan 5 saate 3300 greft şansıma greftlerin çogu 2li 3 lü 4 lü çıktı
  • Gecmis olsun Sakiin.
    Arkadaslar, nasil resim yükleniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davulcum -- 16 Temmuz 2011; 16:22:17 >
  • resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_ -- 18 Temmuz 2011; 14:08:29 >
  • bugün beni hastahaneye nakleden şöförle konuştuk saçim cikmadı diye şikayetle gelen bir müşterinin saçı 9. ayda çıkmış yani reşat sabret kardeş, geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler.
  • selam arkadaslar, var olan saclarin yani seyrek saclarin arasina sac ekerken, Var olan saclara zarar verilebilnirmi?
  • resat abi, zaten 3,5 ay için normal bir sonuç seninki.
    burda bazen garip yorumlar yapılabiliyor. epilasyon yaptırmanı söylemişti biri hatta.
    çok bildiklerinden değil, çok bilmişliklerinden yorum yapanlara aldırış etmeyiniz.
  • herkese mrblar arkadaşlar. burda çoğu arkadaşımız müthiş paylaşım içindeler ilk önce bizden bu paylaşımı esirgemeyen ve enazından benim gibi istanbul veya ankaraya uzak olan kişileri bilgilendiren sizlere teşekkür ederim.
    forumdaki 57 sayfanın hepsini okudum. uzun süredir sayfayı takip ediyorum bazı yerleri birden fazla kere okudum. sizlerden aldığım bilgiler, gönderdiğiniz resimler ve yeni saçlarına kavuşmaya başlayan arkadaşların heyecanını gördükçe bende biran önce saç ektirmeye karar verdim. yaptığım tüm araştırmalar sonucu bende forumdaki çoğu arkadaş gibi Ayşegül hanıma karar verdim. fotolarımı gönderdim. konuştuk ve ağustos ayının başına gün aldım. ramazana denk geliyor ama başaka zamanım yok. inşallah hayırlısı olur. bu kararı vermemde ZAFKA (zafer abi) nin paylaşımlarının büyük etkisi oldu. inşallah bende onun gibi iyi sonuç alırıö. herkese teşekkürler. eklemeyi başarırsam foto ekliycem inş.
  • resim eklemeye çalıştım boyut büyük diyor.
  • mrb juneight8!
    sen nerde kaliyorsun?
  • mrb. davulcum. ben şuanda istanbulda değilim. ekime bi kaç gün kala gidicem istanbula.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin

resat abi, zaten 3,5 ay için normal bir sonuç seninki.
    burda bazen garip yorumlar yapılabiliyor. epilasyon yaptırmanı söylemişti biri hatta.
    çok bildiklerinden değil, çok bilmişliklerinden yorum yapanlara aldırış etmeyiniz.

epilasyon yaptır diyen çok vardı ama şu an memnunum benim için doğal olması önemli seyrek olabilir ama saç ekimi oldugunu kimse bilmiyor çevremdeki insanlar saçın cıkmış diyorlar ilaç kullanıyorum saç ekimi oldugunu demiyorum
  • reşat abi bence ii gidiyor 1,5 ay sonra bayağı bir netleşir heralde. Önceki fotolarda bayağı bir seyrek duruyordu şimdi gayet iyi.
    Bilgin senn durumun nedir dolgunlaştı mı saçlar ?
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.