Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    qwertin kafayı daha önce resulun katlettiğini neden yazmıyorsun??? katledilniş kafayla gittiğini daha 6 ayı bile dolmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.dreamboy -- 15 Ocak 2015; 21:47:32 >
  • 4 küsür ay sizce şu şakak çok yapay duruyor mu?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • 4.5 ay yorum yapmak için erken, 6. 7. aylarda durumu belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az sakallı dede -- 15 Ocak 2015; 22:52:50 >
  • Mr.dreamboy M kullanıcısına yanıt
    Kardesim sabirli ol,saclar iyi gorunuyor.bende z.kul'a ekim yaptirdim gecen hafta...Sen propecia veya minox kullandin mi?ben biotine basladim,propecia hakkinda suphelerim var ama 2 hafta sonra minox baslayacagim vertex bolgesine,tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: SümüklüSülo

Allah bu forumu acanlardan razi olsun! Her okumamda gülmekten kiriliyorum! Su an bile gülmekten yazamiyorum =)))) Nasilsiniz arkadaslar?

Tekniker nerde bilen var mi? Veya Dreamboy.....

http://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=33.0

Dreamboy gercekten ortadan kaybolmus gibi....

Gelde simdi gülme =)))) gkh Az Sakalli derken yahu bu forum da gercektende ilhan bey'in disinda kimse ekiminde basarili olamiyor mu?

Bu ara sac ekimim yaklasik 8 ay oldu ve sunu görüyorum ki ilhan bey'in Muhammed isimli elemani gercekten sahane sac ekiyor! Özellikle Muhammed'in ektigi taraf ve sakaklar inanilmaz güzel evet sag sakagim birazcikda olsa geride/farkli gibi! Sac ektirmek igne inceliginde bir operasyon hayaller pesinde kosmayin ama "iyi ki ektirmisim" diyeceginiz sonucuda ulasmaniz lazim. Muhammed'in ektigi sakak/taraf digerinden daha iyi digeride cok hos ama sanki sol sakagim daha yogun... Sonuc olarak sac ekimimden muazzam memnunum birakinda iki üc tanede olsa sac ektiripte memnun olan insanlarda olsun su forumlarda.

selamlar

NOT: Erbay beni az cok Ilhan bey'e yönlendirmisti özellikle "Cerrah" diye cikan saclarimda azda olsa Erbay'in da sebeb olusu var bunuda bildirmeliyim.

kime ektirelim aga söyleyin kul en azından plastik cerrah muttalip hoca plastik cerrah kime ektirelim samimi soruyorum ? 4 . aydaki saç süpürge sapı gibi durmazmı zamanala normal saç gibi olmazmı?

Merhaba Dream,

verdigim baglantida sacin pek yokmus simdi daha iyi duruyor! Insallah herkes istedigi saca kavusur ekiim yaptirmak icin öncelikle iyi bir yer secmelisin ve senin secimin iyi bir yer. Cerrah ve az cok takip edip begendigimiz bir ekimci.

4,5 ay icerisinde saclanan insan göremezsin fakaz az cok bir sinyal alirsin! Bende ekimimden yaklasik 6 ay sonra saclarimi güzelce kurrutmaya ve fön cekmeye basladim su an zaten artik ne ekim ne de kellik sorunum kalmadi! Acik alanim taki tepeye kadar gitmisti ve norton 6 gibi bir kel insandan benim bile aklimin ermedigi bir saclanmaya gittim! Insalllah seninde saclarin istedigin gibi olur.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtaz111

Kardesim sabirli ol,saclar iyi gorunuyor.bende z.kul'a ekim yaptirdim gecen hafta...Sen propecia veya minox kullandin mi?ben biotine basladim,propecia hakkinda suphelerim var ama 2 hafta sonra minox baslayacagim vertex bolgesine,tesekkurler

Hocam min kullanyrm propecia dan tırsyorum acıkcası

Kardeşim sen kafayımı yedin. Yok güzel olmuş mu diye milletten onay almaya çalışıyorsun. Doğal olduğunu gözün görmüyor mu? Adam ne güzel ekmiş. Daha nasıl ekecek bu adam . Ne yapması gerekiyor yani. Dışarda yürürken normal bir saç işte. Çok abartıyorsunuz bu işi. Bu forumda bazı ekimler var bariz derecede kötü. Aslında o ekimi yapanların şerefsizliği. Onlarda azıcık dikkat etseler. Az zamanda çok iş ve ucuza iş yapıcam ayağına gitmeseler onlarda iyi ekerler bence. Bu iş öyle abartıldığı gibi çok bilgi isteyen bir operasyon değil bence. Ama bazı doktorlar yada sağlık çalışanları yaptıkları işi önemsemedikleri için ve yeteri kadar iş ahlakına sahip olmadıkları için kötü sonuçlar ortaya çıkarıyorlar malesef. Ben Zekeriya Bey'le bizzat görüştüm ektirecektimde ne yalan söyleyim param yeterli gelmedi. Ama adamın şu yaptığı iş kötü bir iş değil ve güzel bir sonuç ortaya çıkardığını düşünüyorum ben. Sende fazla milleti kafaya takma. İyi geceler.
  • ekim oncesi
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • bantli olan ekimden 1 gun sonar digeri 2 gun sonra
  • ekimden 1 hafta sonra
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

ekim oncesi

yav bana şu lazer işini yapmadı zekeriya hoca iffit oldum içimde kaldı saç çizgim tüy olarka oldugu için onu takip edicem demişti ama saç çizgisi belli olamyanalr için bu lazer teknolijisiin kullanıyor cok güzel birsey .. ve z kul ekim dşünenelr yine diyorum benim en az 8 9 ayımı bekleyin canlı örnek olarak
  • quote:

bantli olan ekimden 1 gun sonar digeri 2 gun sonra

tepeyede hocam göğüsten ektirin hatta hocaya ısrar edin bence pubic bölge kılları tepe için bulunmz kaftan tabi her doktor bu işe giremez ama işte ben saunsi umarın bu olayına hastayım adam koltuk altı kılını bile ekiyor bene ön saçç izgisinin 5 10 cm gerisi ekimelr için bacak göğüs pubic koltuk altı uygulanmalı
  • benim kafam bayagi buyuk:)kel olan alan bayagi buyuk anlayacaginiz,,,,ekilen yerlerde hic sac yoktu,ve donor alanim bayagi seyrek ama graftlerim bayagi iyiymis doktora gore...

ben su anda memnunum,tabii sonuc onemli....doctor Propecia,minox ve biotin onerdi,propecia almayacagim,riskli gibi,minox 2 hafta sonra vertex(ekim yapilmayan yerlere baslayacagim....Biotin 1000mg basladim gunde 1 tane....

3000 graft kadar ekilmis,2 seans...doktorumu biliyorsunuz z,KUL....
    memnun kalirsam ve donor alani musaitse(bende gogus ve sakal musait)1 yil sonra 1 seans daha(vertex veya on sac cizgisine destek dusunuyorum.

Lutfen yorum yazarken hakaret tarsi ve asagilayici yorumlar yazmayin,ben foto eklemeyecektim ama benim gibi insanlara yardimci olur diye fikrimi degistirdim...

SU ANA KADAR BEN MEMNUNUM....LUTFEN sizde kendinizden memnun olun.
  • tropter T kullanıcısına yanıt
    hocam piskolojim bozuldu yorumalrada ondan biraz garip tepki verdim hocam benden size demesi 3 4 yıl para biriktirin adam gibi yere ektirin bu arada ahali size bi sorum var bioxin firması bioxinin forte diye ilaç çıkarmıs içeriğinde MİNOKSİDİL var minoxil forte 52 bu 29 lira 20 liara fark var arda ayda 3 şişe kullansan aylık 90 tl sigara parasından az ediyor sizce bu ilaçta bi bityeniği varmıdır ?? 20 tl fark az değil rogan forte(koçak farmanın minoksidlli sppreyi) minoxil forte(dg farmanın minoksidilli spreyi) 52 liara 2 side bu bioxinin 29 tl? tekrar altını çiziyorum o dandik bioxinlerden degil bu içeriği minoksidil
  • quote:

benim kafam bayagi buyuk:)kel olan alan bayagi buyuk anlayacaginiz,,,,ekilen yerlerde hic sac yoktu,ve donor alanim bayagi seyrek ama graftlerim bayagi iyiymis doktora gore...

ben su anda memnunum,tabii sonuc onemli....doctor Propecia,minox ve biotin onerdi,propecia almayacagim,riskli gibi,minox 2 hafta sonra vertex(ekim yapilmayan yerlere baslayacagim....Biotin 1000mg basladim gunde 1 tane....

3000 graft kadar ekilmis,2 seans...doktorumu biliyorsunuz z,KUL....
    memnun kalirsam ve donor alani musaitse(bende gogus ve sakal musait)1 yil sonra 1 seans daha(vertex veya on sac cizgisine destek dusunuyorum.

Lutfen yorum yazarken hakaret tarsi ve asagilayici yorumlar yazmayin,ben foto eklemeyecektim ama benim gibi insanlara yardimci olur diye fikrimi degistirdim...

SU ANA KADAR BEN MEMNUNUM....LUTFEN sizde kendinizden memnun olun.

1000 mg biotin işe yaramaz en az saç için 5 bin lazım solgar al ama biraz pahalı mioksu sor nezaman baslayacagını yeni keilmiş saça alkol zarar verebilir zaten senin kourmalık pek saçında yok gibi ama o öndeki yer azgörünsede saçlar cıkınca işinie cok yarıycak::D
  • Kasinma:)kardes senin ismin E harfi ile mi basliyor?

Doktor biotin 1000mg onerdi bana,Sen 5000 mg mi aliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtaz1

Merhaba kardesim,tesekkurler iyi dileklerin icin..
    Bu sabah dondum ingiltereye,biraz zamanim oldugu zaman birkac foto atacagim....genel olarak memnunum ve beklemedeyim....ilaclar konusunda karar veremedim(minox ,propecia).....minox 6 ay kullanacagim biotin 1000mg ile...propecia yi ise sadece sok dokulme oncesi ve sonrasi kullansam acaba faydasi olur mu ?kabuklar dokuldu ve donor alani hemen hemen iyilesti gibi...Su anki saclarin durus seklinden cok memnunum.....

Kardeşim ilaç konusunda propeciayı kullandım kafamda soru işaretleri var onunla ilgili minoxidili de kullandım (rogaine foam) daha yararlı lakin bırakırsan eski halini alıyor saçların doktor neyi tavsiye ettiyse onu kullan...Zekeriya bey saçları hangi yöntemle alıyor ve alımı ve ekimi bizzat kendi mi yaptı...toplam kaç greftti...Hastanede mi muayenehanede mi ekti yer:Floryada mı?... kardeşim bu sorulara cevaplarını bekliyorum sevgiler,saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogencturk -- 16 Ocak 2015; 1:11:38 >
  • Florya'da yapildi ekim,adliyenin hemen yan tarafi:)Dr motor ile aliyor,asistani topluyor graftleri ve hazirliyor,Sonra doktor tum ekimi yapiyor...2 gun,saat 9dan 2ye kadar...toplam 10 saat....2 saat hazirlanmak falan diyelim,8 saat toplam...

• ogencturk O kullanıcısına yanıt
    Bana 3000den fazla graft dedi,graflerin cogu 2li,3lu dedi ...ama ben sahsen 3000den fazla graft oldugunu sanmiyorum ama bende bayagi suphe ile bakarim herseye:)

• 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.