Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aykutas24

Arkadaslar fotom linkteki karanlikta flasli cektim aradaki bosluklara sac ekerlermi
    Sizce ektirsem kac paraya gelir tahminen ??? Beyaz isin altinda falan bakinca isik tepede oldugu zaman ozelliklere magazalarin giyim kabininde saclarima bakinca kendimi kel gibi hiseediyorum ?
    http://hizliresim.com/27jM2v

Arkadaslar yokmu yardim edecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaslar fotom linkteki karanlikta flasli cektim aradaki bosluklara sac ekerlermi
    Sizce ektirsem kac paraya gelir tahminen ??? Beyaz isin altinda falan bakinca isik tepede oldugu zaman ozelliklere magazalarin giyim kabininde saclarima bakinca kendimi kel gibi hiseediyorum ?

Boşuna macera arama. Çok güzel saçların var şuanda.
    Bu resmine bakarak, burada sana kimse saç ekimi yaptır diye tavsiye de bulunmaz.
    Hatta birazdan tepki bile görebilirsin.
    Kal sağlıcakla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

quote:

Bu resmine bakarak, burada sana kimse saç ekimi yaptır diye tavsiye de bulunmaz.
    Kal sağlıcakla.

Olan saçlarının da zarar görmesini istiyosan ektir bu saça ne ekimi ALLAHINI seversen kardes

• degistirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armand_lestat -- 6 Mayıs 2014; 22:59:53 >
  • Sac ekiminden sonra mutlaka şok dökülme yaşaniyor mu ? Yaşamayan var mi ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: Armand_lestat

Arkadaslar merhaba 147. gün sonucları ektedir. Öncesi halini soracak olursanız kafamın ortasında zaten saç çizgisinden belli oluyor. Önlerde hiç saç yoktu.
    Sizce kafadaki boşluklar kapanır mı? 5 ay oldu içime sıkıntı girdi boşluklar kapanmazsa diye.

Özellikle forumu yakından takip edenler yorumlarını paylaşabilir mi?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Arkadaslar hazır eliniz değmişken benim saça da yorum yapsanız:)

4.200 graft ekildi tam 150 gün oldu bugün. Kafada bir sürü boşluk mevcut önler biraz cıktı.

Bu saçlar adam olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaş11

quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

arkadaşlar...merhaba. tavsiye istemişsiniz. ekim yeri için. İstanbul da bu işi yapan bir arkadaşım var. ve ciddi iyi sonuçlar alıyorlar. genelde ünlüler. Arap iş adamları vs geliyor. konuştuğum kadarı ile. maddi bir çıkar gayem benim yok . onunda her gün full çalışıyor zaten. fikir vermek adına yazmak istedim. saygılar. irtibat kurmak isteyen pm atabilir...

Öncelikle yardımseverliğin için tşk ler. Arkadaşının adını ve yerinin ismini yazarmısın merak ettim , pm le sormaya gerek yok acıkca yazmışsın düşünceni, isminide söylersen daha iyi olur ;)

Dostum doktor beyin ismi :

Estetik cerrah op.dr. emre gonen

missplast

Benim tanıdığım yanında görev yapan asistanı . OK
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Winston

quote:

saç ektirmeyi artık kafama koydum.
    bir süredir araştırıyorum.kafamda az çok görüşmek istediğim bir iki yer var.
    bana kaç greft gerekir birde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?????????

Arkadaşlar biraz kendimce araştırdım.
    3 yer kafama biraz yattı.
    -ESTEWORLD
    -DR. RESUL YAMAN
    -ESTEPOL
    Bu yerler hakkında bilgisi olan varsa bana yazabilirmi?
    Yardım bekliyorum!!!!!

Cok iyi araştırma yapmışsınız. Tebrik ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert77

quote:

quote:

saç ektirmeyi artık kafama koydum.
    bir süredir araştırıyorum.kafamda az çok görüşmek istediğim bir iki yer var.
    bana kaç greft gerekir birde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?????????

Arkadaşlar biraz kendimce araştırdım.
    3 yer kafama biraz yattı.
    -ESTEWORLD
    -DR. RESUL YAMAN
    -ESTEPOL
    Bu yerler hakkında bilgisi olan varsa bana yazabilirmi?
    Yardım bekliyorum!!!!!

Cok iyi araştırma yapmışsınız. Tebrik ediyorum

Aynen katılıyorum

• 150. gün önden daha iyi gözüküyor sarı tüyler bakalım bunlar ne zaman siyahlaşacak
  • hocam merhaba sana özelden mesaj atmak istiorum ama profilini görüntüleyemiyor ve mesaj atamıyorum yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

quote:

quote:

.d uyusukluk degilde kafamin diger noktalarina gore ekilen yer fazla duyarli oyle rahatsiz edici bi agri degil ama olmasi gerekendende fazla agriyor.valla adam kendine o kadar guveniyorduki cokta sorgulamadim etkisi var ama cok dusuk dedi sigara icin duzgun ekildikten sonra gunde 3 4paket sigara icmiyosan sorun olmaz dediydi.uc bucuk ay dolsun volkan bedeni gormus olacaz gordugum kadariyla duzgun ekilen tum saclar 4.aya girerken patlama yasiyor bakalim bende nolacak yakinda kontrol var konusurum bu hassaslik olayini.bu igne batmasi hissine ne diyosun.d

Ufak darbelerde ekim olan yerlerde ufak bir hassasiyet oluyor,bu doğru,üçüncü aydan sonra geçiyor,iğne batması olayıda daha çok saç çıkacağına delalet ediyor,zaten bu iğne batması ve karıncalanma tarzında his geçtiği zaman yeni saç çıkışı pek olmuyor,bu hisler bende şok dökülmeden sonra çoğalıp 110. güne kadar falan devam etti,bittiği günden beride yeni saç çıkışı falan olmadı,bazı arkadaşlar bu hissi kaşınma olarak tarif ediyorlar,eğer gerçekten kaşınma tarzında oluyorsa bu iyi bir şey değil,kaşınma her zaman saç dökülmesine delalet eder,dökülme olacağının bir belirtisidir...

yok kaşıntı hiç olmuyor özellikle güneş vurduğu zaman ara ara onlarca iğneyi aynı anda kafama dokunduruyolar gibi hissediyorum acı verici bi his değil ama yoğun bir his bende öyle düşünmüştüm belliki alttan gelen saçlar hissettriyo kendini 10 gün sonra 3.aya girecem bakalım yavaş yavaş belli olacak ne olacağı inşallah içimde patlamaz :D

senin durum fena değildi son paylaştığın fotolarda,saçlar kısa olsaydı daha net anlaşılırdı,senin çizgi çok geride olmuş ekilenler kendini bu açıdan bakınca sanki çok belli etmeyecek gibi.keşke çizgi biraz daha önden başlasaymış....

Bende ondan korkuyorum ama şöyle bişe var benim eskidende şakaklar çok gerideydi ama yanlar gayet dolgun duruyordu şuan ekilenler çıkarsa nasıl bir görüntü alacak merak ediyorum acaba eskisine nazaran dahamı geriden ektirdim diye tereddüt etmeye başladım.4 5 yıl önceki bir fotografı koyuyorum bu haldeyken kısa kestirdiğimdede yanlar da sıkıntı olmuyordu pek şimdi nasıl olacak merak ediyorum ama yanların geriye gitmediğinden de eminim alın çizgim yine aynı hizada :Dumarım bu hale tekrar gelir ekilenler çıkarsa doktor senin orijinal hali bu dediydi onayladıydı beni yanılmamıştır diye umut ediyorum :D

Bence sana öyle geliyor,paylaştığın fotoda hiç öyle görünmüyor,o kadar geride olsaydı saçlar o şekilde duramazdı,insan unutuyor genelde,örneğin benim alnımda ufak bir yara izi var şu an kabak gibi ortada ,eskiden saçlar tamamen kapatırdı o yara izini ,şimdi bakıyorumda şaşırıyorum o kadar önde saçım olduğuna inanamıyorum,seninde şakakların gerideydi belki eskiden doğrudur ama bence o kadarda çok geride olmuş olamaz,ayrıca o fotodaki eski saçlarının geriye geleceğini sanmam,saç ekimiyle bir yere kadar,daha iyisini istiyorsan finasterid kullanman lazım,onuda tabiki tavsiye etmem,nedenini sende en az benim kadar biliyorsun zaten....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

quote:

Kal sağlıcakla.

Olan saçlarının da zarar görmesini istiyosan ektir bu saça ne ekimi ALLAHINI seversen kardes

Aradaki bosluklari doldurmak icin isigin altinda bakinca dipleri cok gozukuyor ? Olan saclarim neden zarar gorurki ?

• Arkadaslar bi kliniğe msj attım bana doktorşarının dr wonga eğitim VERDİĞİNİ söylediler bu mümkünmü sizce? Wong dedigim bu dünyada top 5 doktorşar var ya alvi armNi umar falan onlardan yani drhasson ve wong beraber çalsıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Savaş@55@

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SümüklüSülo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winday

Kisisel görüşüm bu resimler fayk yada süre yanlis en erken sac cikisi 8inci haftadan sonra bssliyor genelde 10 haftadan sonra gozlemleniyor ve resimdeki sac telleri en az 3 santim 120 gunde cikip bu uzunluğa gelmesi imkansiz

Yaptığın hesaba katılıyorum ,yalnız ben bu sonuçlara bakarken şok dökülmenin çok az olduğunu düşündüm,bu tür ekim sonuçlarını daha önce çok gördüm,şok dökülme çok az olanlarda oluyor,tam olarak kaçıncı günde olduğunu yazarsa arkadaş belki daha sağlıklı yorum yaparız ,birde bu arkadaş aylar öncesinden yazıyordu forumda birazda o yüzden güvenilir geldi bana...

Sok dökülmeden kendini kurtaran Griftler hic dökülmeden yoluna devam mi ediyor?

Sok dökülme ne kadar az olursa o kadar iyi anlayisi dogru mu?

tabiki şok dökülmenin az olması her zaman için iyidir,şok dökülmeden kurtulan saç artık sürekli olarak yoluna devam eder,şok dökülmeye uğrayan saçlarında ne kadar fire vereceği belli olmaz,benim kişisel görüşüm kırık şeklinde dökülenler çıkıyor,L şeklinde kök kısmıyla beraber dökülen saç bir daha çıkmamak üzere mefta oluyor,veyahut mefta olmuyorlarsa eğer bu saçların çıkması döküldüğü andan itibaren 3 ayı bulur,keza dinlenme fazına geçmeleri gerekir yeni kök oluşması için,bu doğruysa eğer 4. ve 6. ay arası saç çıkışı efsanesi doğru olabilir,genede bu tezin çok doğru olduğunu sanmıyorum....

Yani L şeklinde dökülürse kötü diyorsun
    16 ıncı gündeyim şok dökülme başladı sanırım
    Amma saç kesilmiş gibi dökülüyor
    Şok dökülme için erken değilmi

Bence şok dökülmenin erken olması daha iyi,tabi seninde yazdığın gibi kırık şeklinde dökülüyorsa,sonuçta kırık şekline dökülenler aslında tamamen dökülmüyor,kökü kalıyor,hatta makro objektifi olan bir fotoğraf makinesiyle çeksen görürsün kökün orda durduğunu,bir iki hafta içerisinde yakından baktığın zaman siyah bir nokta şeklinde durduğunu görürsün,yani istediği kadar dökülsün o saç çıkıyor,bazen çok nadiren o saç 1 mm kadar olup uzamadığını duydum bazı arkadaşlardan,ne kadar doğru bilemem ama bendede şu an var o şekilde uzamayan,umarım uzarlar ama neyseki sayıları çok az,yüzde doksandan fazlası uzadı...
    L şeklinde dökülenler genelde şok dökülmenin ileri safhasında ,bitmeye yakın oluyor,o tip dökülme hafif kaşıntıyla beraber oluyor,bunların akıbeti gerçekten meçhul,tamda araştırma konusu olacak şey aslına,ama kimsenin bir şey bildiği yok,benim gibi gözlem yeteneği olan adamda az)))) çoğu kişi bakmıyor bile dökülenlere,ben öyle forumlarda yazılan şeyleride çoğu kişi gibi boş boşta okumuyorum,çoğu yazılanıda önemseyip gözlemliyorum,örneğin kimisi saçım çok kaşındı yazıyor şok dökülme esnasında,o tip adamın saçı çıkmıyor genelde,iki üç hafta kafasında kabuk duran adamın saçıda çıkmıyor,ekim günü fotosunda hiç kanama olmayan adamın saçıda çıkmıyor,şok dökülmeyi çok geç yaşayan adamın saçı ya çok az çıkıyor yada çok geç sonuç geliyor,çok az şok dökülme yaşayan adamında saçlar coşuyor,en iyi ekim sonucu onların oluyor,belkide şok dökülme kırık şeklindeki saçların dökülmesi bittiği anda sonlanıyordur,sonraki dökülenler şok dökülme değil gerçek dökülme olabilir.....
    Birde örnek vereyim forumdan))) gençtürkfransalı diye bir çocuk var forumda,bir ara elimi sürünce diken diken elime batan saçlar var diye yazdı ama uzamadıklarından şikayetçiydi,onlar ilk dökülen saçlarıydı,korktuğu gibi olmayacak,o saçlar geç uzayacak ama sonuçta er yada geç uzayacak,yalnız daha sonra bu çocuk sürekli saçlarının döküldüğünden bahsetmeye başladı,90. günü geçti galiba halen saçlarının döküldüğünden bahsediyor,işte bana göre onlar ekim olupta tutmayanlar ve kesin L şeklinde dökülüyorlar,sıklaştırma ekimi olduğu için beslenemeyip tutmayan saçlar onlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: salarili

Sadece sac ekimi yapanlarin cevabini bekliyorum.3 numara tras olunca kotu mu gozukuyor.neden?

Tam tersine üç numara traş olunca ekim sonucu seyrek olduysa daha sık gözüküyor,uzatınca seyreklik belli oluyor,şu an ben ikisinide denedim ,çok uzatırsam nasıl olur şimdide onu merak ediyorum))) yalnız dayanamayıp gene kestireceğim heralde ,seyrek görüntü çok can sıkıcı,birde doğallık hiç yok,süpürge gibi saçlar))))
    Senin sorunun cevabı saç ektiren kişilerin sonradan görmeliği olabilirmi acaba))) adamlar yıllarca kel gezdikten sonra ,paraya kıyarak ve bir ton eziyete katlanarak saç ektiriyor ve sen diyorsunki üç numara saçla niye gezmiyorsunuz,kel psikolojisi bu yahu ,kafada üç tel saç olsun yeterki o kabak görüntü yok olsun,kim takar estetik görüntüyü,saç ektirmiş bir insana en çok koyacak şey kel diye hitap etmek olacaktır oda ayrı mevzu))))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kisisel görüşüm bu resimler fayk yada süre yanlis en erken sac cikisi 8inci haftadan sonra bssliyor genelde 10 haftadan sonra gozlemleniyor ve resimdeki sac telleri en az 3 santim 120 gunde cikip bu uzunluğa gelmesi imkansiz

Yaptığın hesaba katılıyorum ,yalnız ben bu sonuçlara bakarken şok dökülmenin çok az olduğunu düşündüm,bu tür ekim sonuçlarını daha önce çok gördüm,şok dökülme çok az olanlarda oluyor,tam olarak kaçıncı günde olduğunu yazarsa arkadaş belki daha sağlıklı yorum yaparız ,birde bu arkadaş aylar öncesinden yazıyordu forumda birazda o yüzden güvenilir geldi bana...

tabiki şok dökülmenin az olması her zaman için iyidir,şok dökülmeden kurtulan saç artık sürekli olarak yoluna devam eder,şok dökülmeye uğrayan saçlarında ne kadar fire vereceği belli olmaz,benim kişisel görüşüm kırık şeklinde dökülenler çıkıyor,L şeklinde kök kısmıyla beraber dökülen saç bir daha çıkmamak üzere mefta oluyor,veyahut mefta olmuyorlarsa eğer bu saçların çıkması döküldüğü andan itibaren 3 ayı bulur,keza dinlenme fazına geçmeleri gerekir yeni kök oluşması için,bu doğruysa eğer 4. ve 6. ay arası saç çıkışı efsanesi doğru olabilir,genede bu tezin çok doğru olduğunu sanmıyorum....

Bence şok dökülmenin erken olması daha iyi,tabi seninde yazdığın gibi kırık şeklinde dökülüyorsa,sonuçta kırık şekline dökülenler aslında tamamen dökülmüyor,kökü kalıyor,hatta makro objektifi olan bir fotoğraf makinesiyle çeksen görürsün kökün orda durduğunu,bir iki hafta içerisinde yakından baktığın zaman siyah bir nokta şeklinde durduğunu görürsün,yani istediği kadar dökülsün o saç çıkıyor,bazen çok nadiren o saç 1 mm kadar olup uzamadığını duydum bazı arkadaşlardan,ne kadar doğru bilemem ama bendede şu an var o şekilde uzamayan,umarım uzarlar ama neyseki sayıları çok az,yüzde doksandan fazlası uzadı...
    L şeklinde dökülenler genelde şok dökülmenin ileri safhasında ,bitmeye yakın oluyor,o tip dökülme hafif kaşıntıyla beraber oluyor,bunların akıbeti gerçekten meçhul,tamda araştırma konusu olacak şey aslına,ama kimsenin bir şey bildiği yok,benim gibi gözlem yeteneği olan adamda az)))) çoğu kişi bakmıyor bile dökülenlere,ben öyle forumlarda yazılan şeyleride çoğu kişi gibi boş boşta okumuyorum,çoğu yazılanıda önemseyip gözlemliyorum,örneğin kimisi saçım çok kaşındı yazıyor şok dökülme esnasında,o tip adamın saçı çıkmıyor genelde,iki üç hafta kafasında kabuk duran adamın saçıda çıkmıyor,ekim günü fotosunda hiç kanama olmayan adamın saçıda çıkmıyor,şok dökülmeyi çok geç yaşayan adamın saçı ya çok az çıkıyor yada çok geç sonuç geliyor,çok az şok dökülme yaşayan adamında saçlar coşuyor,en iyi ekim sonucu onların oluyor,belkide şok dökülme kırık şeklindeki saçların dökülmesi bittiği anda sonlanıyordur,sonraki dökülenler şok dökülme değil gerçek dökülme olabilir.....
    Birde örnek vereyim forumdan))) gençtürkfransalı diye bir çocuk var forumda,bir ara elimi sürünce diken diken elime batan saçlar var diye yazdı ama uzamadıklarından şikayetçiydi,onlar ilk dökülen saçlarıydı,korktuğu gibi olmayacak,o saçlar geç uzayacak ama sonuçta er yada geç uzayacak,yalnız daha sonra bu çocuk sürekli saçlarının döküldüğünden bahsetmeye başladı,90. günü geçti galiba halen saçlarının döküldüğünden bahsediyor,işte bana göre onlar ekim olupta tutmayanlar ve kesin L şeklinde dökülüyorlar,sıklaştırma ekimi olduğu için beslenemeyip tutmayan saçlar onlar...

Çok tşk ederim
    Dediğin gibi ise bende durum ıyı gıdıyor demektir
    Tabi önümüzdeki aylarda en ince detayına kadar paylaşıcam süreci
    17 gündeyim ve 100/40 kırık şeklinde döküldü
    Özellikle banjo yaparken çok dökülüyor küvettteki suyu banjo bittikten sonra salıyorum
    Saçlar ın nekadar döküldüğünü anlamak için
    Kuru halinde tek tük dökülme oluyor amma hep kırık şeklinde L yok kök de yok dümdüz bi saç berber kesmiş gibi
    Birazda olsa rahatladım sayende . arkadaşlara bakarak / güvenerek girdim bu işlere
    Bilsem bukadar meşaketli olduğunu hayatta kalkmazdım bu işe
    Bir cerrah 2-3 hemşire 11 saatte ( 4100 ) greft ektiler benim kafaya 20 dakika öyle molası dahil
    Tepe ve ön kısma

Bilgilendirdiğin için gene tşk ederim

• Dr ercan demirbag bütün işlemi kndi yapıyormus bilen varmı? ama iğne diil kanal galiba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok tşk ederim
    Dediğin gibi ise bende durum ıyı gıdıyor demektir
    Tabi önümüzdeki aylarda en ince detayına kadar paylaşıcam süreci
    17 gündeyim ve 100/40 kırık şeklinde döküldü
    Özellikle banjo yaparken çok dökülüyor küvettteki suyu banjo bittikten sonra salıyorum
    Saçlar ın nekadar döküldüğünü anlamak için
    Kuru halinde tek tük dökülme oluyor amma hep kırık şeklinde L yok kök de yok dümdüz bi saç berber kesmiş gibi
    Birazda olsa rahatladım sayende . arkadaşlara bakarak / güvenerek girdim bu işlere
    Bilsem bukadar meşaketli olduğunu hayatta kalkmazdım bu işe
    Bir cerrah 2-3 hemşire 11 saatte ( 4100 ) greft ektiler benim kafaya 20 dakika öyle molası dahil
    Tepe ve ön kısma

Bilgilendirdiğin için gene tşk ederim

He şunuda ekleyeyim bende önceden kanallar açıldı sonra greftler alındı
    Yani greftler dışarıda kalma süresi azdı
    Arkadaşlarada tam tersi uygulanmış önce greftler alınmış sonra kanallar açılmış
    Dr a sordum bu durumu
    Dediki greftlerin 6 saat den fazla dışarıda kalması riskli amma 2000-3000 bin greftte fark etmez

• quote:

Senin sorunun cevabı saç ektiren kişilerin sonradan görmeliği olabilirmi acaba))) adamlar yıllarca kel gezdikten sonra ,paraya kıyarak ve bir ton eziyete katlanarak saç ektiriyor ve sen diyorsunki üç numara saçla niye gezmiyorsunuz,kel psikolojisi bu yahu ,kafada üç tel saç olsun yeterki o kabak görüntü yok olsun,kim takar estetik görüntüyü,saç ektirmiş bir insana en çok koyacak şey kel diye hitap etmek olacaktır oda ayrı mevzu))))

insan doğası bu işte. herkes kendi durumundan daha iyi olana özeniyor. saçı eskiden gür olup da, sonradan seyrekleşen insan saçlarının yine eskisi gibi gür olmasını istiyor, olmadığı için üzülüyor moralini bozuyor. keza kel olan biri de kafasında az da olsa saç olmasını istiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.