Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ona buna sormaktan vazgeçin.. Kalbinizin sesini dinleyin.. Ya herru ya merru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar destek olsun diye minox kullaniyorum gunde tek sefer yatmadan once sigara icmedim ilk uc ay alkol yok...duzenli kosu ve spor yaptim...seker kullanmayi biraktim...bunlar saglik icin yapilmasi gerekenlerdi aslinda ama ektirmisken baslayalim dedik....bu arada yesil caya basladim...
    Siteye cok sik girip paylasim yapamiyorum fotilolari kolay paylasmak icin telefondan bi face sayfasi actim..ordan takip edip sorularinizi yanitlayabilirim..

• dogan388 D kullanıcısına yanıt
    İdare eder hocam kısayken sıkıntı yok da uzadıkça seyrek duruyor gibi 2. Nin sonucunu bekliyorum hocam sizde durumlar nasıl 2 aya yanaştı saçların hepsi gittimi? Ben prp ye gitmiyorum bunda minox uda bıraktım çok lanet bişey bu minoxil sen kullanıomusun

• selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    Saclarin % 30kaldi çıkışları bekliyorum hocam prp ye bende gitmedim minoksil ne yazikki kullanıyorum 1kac günden resim yukliyecegim

• Aylarca araştırma yaptıktan sonra bende saç ekimi yaptırdım.Dr Hakan doğanay ve ekibi ekimi yaptı. Ekim işlemini yaptıracağım ekibi seçerken sizlerin yorumları çok etkili oldu. Ve sitedeki arkadaşların dediği gibi hakan beyin bugüne kadar yaptığı ekimlerin hepsi doğal bir görünüme sahip.ama tek dez avantajı en az 2-3 ay sıra beklemeniz gerekiyor. bide piyasadaki bir çok merkezden fiyat olarak biraz farklı oda kalitenin bedeli artık. Operasyon Kesinlikle çok rahat geçti acı yok anlatıldığı gibi iğneleri hissetmiyorsunuz gerçi Hakan beyin yeni yönteminde Ekim sırasında verilen hangi ilaçsa çok mutlu oluyorsun:) ve soru sormak isteyen arkadaş varsa veya fotoğraf isteyen aşamaları gönderebilim. Kesinlikle korkulacak birşey değilmiş yada ekip çok profesyoneldi . Bu işin en iyisi İstanbul hikayesi çok geride kalmış Antalya'da Hakan doğanay ve ekibini öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

Saclarin % 30kaldi çıkışları bekliyorum hocam prp ye bende gitmedim minoksil ne yazikki kullanıyorum 1kac günden resim yukliyecegim

hayırlısı ile inşallah hepsi çıkar hocam sonra rutuşla filan uğraşmassın benim gibi
  • milleti bilinçlendirmeye devam edecem netde herkes bilinçli duruma gelmeli
    siz siz olun hemşire memşirede ekim yaptırmayın bu işden anlayan bir doktor bulun,ben bile bir iki yıllık bir ekim tecrübesiyle merkez açabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 4 Mart 2014; 9:02:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimkaradogan

Aylarca araştırma yaptıktan sonra bende saç ekimi yaptırdım.Dr Hakan doğanay ve ekibi ekimi yaptı. Ekim işlemini yaptıracağım ekibi seçerken sizlerin yorumları çok etkili oldu. Ve sitedeki arkadaşların dediği gibi hakan beyin bugüne kadar yaptığı ekimlerin hepsi doğal bir görünüme sahip.ama tek dez avantajı en az 2-3 ay sıra beklemeniz gerekiyor. bide piyasadaki bir çok merkezden fiyat olarak biraz farklı oda kalitenin bedeli artık. Operasyon Kesinlikle çok rahat geçti acı yok anlatıldığı gibi iğneleri hissetmiyorsunuz gerçi Hakan beyin yeni yönteminde Ekim sırasında verilen hangi ilaçsa çok mutlu oluyorsun:) ve soru sormak isteyen arkadaş varsa veya fotoğraf isteyen aşamaları gönderebilim. Kesinlikle korkulacak birşey değilmiş yada ekip çok profesyoneldi . Bu işin en iyisi İstanbul hikayesi çok geride kalmış Antalya'da Hakan doğanay ve ekibini öneririm

Hocam kaç greft ekildi Ücret ne kadar tuttu? Birde ozelden deyilde foruma açık kisimda resimlerle desteklersen ii olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

ben olsam bunlar arasında zekeriya kula giderdim. daha önce zekeriya kulla da alp aslanla da bir arkadaşımla beraber yüzyüze görüşmüştüm. alp aslanın hemen ekelim tarz ıbir yaklaşımı varken zekeriya kul bana ekim yapılabileceğini arkadaşıma ekim gerekmediğini ilaç tedavisini denemesini tavsiye etmişti. bu yaklaşım nedeniyle zekeriya kul bence daha mantıklı bir tercih.
  • Arkadaşlar bende cuma günü ekim yaptırdım. Ama kafa şişti.yüzüme kadar indi. kafa derisiyle kafatası arasında sıvı dolaşıyor.bu çok rahatsız edici. Ne zaman geçecek bu durum .. bilgisi olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kumgibi28

Arkadaşlar bende cuma günü ekim yaptırdım. Ama kafa şişti.yüzüme kadar indi. kafa derisiyle kafatası arasında sıvı dolaşıyor.bu çok rahatsız edici. Ne zaman geçecek bu durum .. bilgisi olan ?

3-5. günler arası şişliğin en fazla olduğu dönemdir genelde. ben elimde buz torbasıyla geziyodum o sırada. yatarken başını yüksek tutup gün içinde de başını fazla öne eğmemeye çalış. ama buz tamponunun faydasını çok görürsün. buz jelleri var medikalden alabilirsin kullanımı daha kolay oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whouse

quote:

Arkadaşlar bende cuma günü ekim yaptırdım. Ama kafa şişti.yüzüme kadar indi. kafa derisiyle kafatası arasında sıvı dolaşıyor.bu çok rahatsız edici. Ne zaman geçecek bu durum .. bilgisi olan ?

3-5. günler arası şişliğin en fazla olduğu dönemdir genelde. ben elimde buz torbasıyla geziyodum o sırada. yatarken başını yüksek tutup gün içinde de başını fazla öne eğmemeye çalış. ama buz tamponunun faydasını çok görürsün. buz jelleri var medikalden alabilirsin kullanımı daha kolay oluyor.

peki bu sıvı nerden nasil cikiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

hayırlı olsun, güzel görünüyor ekiminizi kime yaptırdınız?

bu ne arkadas evleniyo muyuz sanki de kalbimizn sesini dinleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyZaade

quote:

quote:

peki bu sıvı nerden nasil cikiyor?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: BeyZaade

quote:

Orijinalden alynty: whouse

quote:

Orijinalden alynty: kumgibi28

Arkada?lar bende cuma günü ekim yaptyrdym. Ama kafa ?i?ti.yüzüme kadar indi. kafa derisiyle kafatasy arasynda syvy dola?yyor.bu çok rahatsyz edici. Ne zaman geçecek bu durum .. bilgisi olan ?

3-5. günler arasy ?i?li?in en fazla oldu?u dönemdir genelde. ben elimde buz torbasyyla geziyodum o syrada. yatarken ba?yny yüksek tutup gün içinde de ba?yny fazla öne e?memeye çaly?. ama buz tamponunun faydasyny çok görürsün. buz jelleri var medikalden alabilirsin kullanymy daha kolay oluyor.

peki bu syvy nerden nasil cikiyor?

o syvy travma nedeniyle olu?an ödem. aya?yny burkunca yada kolunu biyere çarpynca ?i?mesi gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alynty: BeyZaade

quote:

Orijinalden alynty: whouse

quote:

Orijinalden alynty: kumgibi28

Arkada?lar bende cuma günü ekim yaptyrdym. Ama kafa ?i?ti.yüzüme kadar indi. kafa derisiyle kafatasy arasynda syvy dola?yyor.bu çok rahatsyz edici. Ne zaman geçecek bu durum .. bilgisi olan ?

3-5. günler arasy ?i?li?in en fazla oldu?u dönemdir genelde. ben elimde buz torbasyyla geziyodum o syrada. yatarken ba?yny yüksek tutup gün içinde de ba?yny fazla öne e?memeye çaly?. ama buz tamponunun faydasyny çok görürsün. buz jelleri var medikalden alabilirsin kullanymy daha kolay oluyor.

peki bu syvy nerden nasil cikiyor?

o syvy travma nedeniyle olu?an ödem. aya?yny burkunca yada kolunu biyere çarpynca ?i?mesi gibi.

Vala yüzüm dayak yemiş gibi yamuldu resmen.verdikleri sporcu bandı da ise yaramıyor.inşallah geçer.

• Bence bu sıvı ekimde kökleri almak için kafayı sisiriyorlar.o sıvı.kafayı öne egdigimde sıvının akışını hissediyorum. bugün 4. Gün. Pazara kadar geçse bari.

• quote:

Bence bu sıvı ekimde kökleri almak için kafayı sisiriyorlar.o sıvı.kafayı öne egdigimde sıvının akışını hissediyorum. bugün 4. Gün. Pazara kadar geçse bari.

buzla kompres yap birkaç güne geçer pazara şişlik kalmaz zaten
  • quote:

quote:

Bence bu sıvı ekimde kökleri almak için kafayı sisiriyorlar.o sıvı.kafayı öne egdigimde sıvının akışını hissediyorum. bugün 4. Gün. Pazara kadar geçse bari.

Buz koymak d a bir işkence. Yüzüm donuyor

• quote:

quote:

quote:

Buz koymak d a bir işkence. Yüzüm donuyor

jel alırsan daha rahat edersin. aralıklı uygulama yap tek seferde 5-10 dk
  • s343tcg S kullanıcısına yanıt
    Boşuna kullanma birader fuzuli para harcarsın.PRP diye bir teknik var.Kendi kanından bi tüp kan alınıyo,santrifüjde kan ayrıştırılıyo,ayrıştırma sonucu,Kan Plazması kanın üstüne çıkıyo(zeytinyağı su misali),hafif sarı renklidir.Çıkan Kan Plazması saç diplerine enjekte ediliyor.Kan Plazmasında bulunan,su,protein,glukoz ve hormonlar yavaşlayan hücrelerin tekrar hareketliliğini sağlar.Bakın burası çok önemli,YENİ KÖK ÜRETMEZ,MEVCUT SAÇIN VE KÖKLERİN GÜÇLENMESİNİ sağlar ve aynı zamanda dökülmeleri durdurur.İçeriğinde bulunan maddelerden dolayı,saç tellerinin sayısında artış ve yoğunluk sağlar.Bu da seyrek saçlı kişilerin tercih edeceği en güzel yöntemdir.

Şundan kesinlikle emin olun,köke ulaşmayan hiçbir şeyin,saçlarınıza katkısı olmaz.Haricen uygulanan,şampuan bakım losyonları kremleri vs.bunlar sadece,görünen saçı parlak gösterir,saçın sağlığıyla ilgili etki yaratmaz.Saç ekimlerinden sonra verilen ürünler,kimyevi değerlerinden ötürü,ekilen köklerde ya da alınan bölgede tahribatı önlemek maksatlıdır.

PRP'yi yılda bi defa herkese tavsiye ediyorum...
  • 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.