Şimdi Ara

En iyi Rap gruplari & rapperlar sizce kimler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya nefret ediyorum bu East west davalarından. Biz yapmayalım bari beyler lütfen
  • tabi ki en iileri public enemy ve the roots
  • quote:

Orjinalden alıntı: alyy

çok fazla grup ve eleman dinledim ama 2pac ve dmx in yeri farklı 2pac kral asla pop yapmadı hayatını anlattı bu müzikde dmx de pimaş boru sesiyle ve tarzıyla bence çok iyi,

seni ve asikan kardesimizi tebrik ederim rap te anlayan birileri war TUPAC AMARU SHAKUR bu işin efendisi ayrıca WesTside olan rap raptir bence öburleri bos Dmx fln da arada bi kacıo ama 2pac ayrı o eminem s.lagı 2pac la dalga gecicegine kendinin ne halt olduguna bi baksın...(ne için savasıo acaba beyaz kı.c.ı rahat gorsun diye mi )
  • quote:

Orjinalden alıntı: myze

eminem herkes hakkında laf söz ediyor hatta kendi annesi dahil. bir tupac kalmıştı. sataştığı isimler; everlast, insane clown posse, vanilla ice, tupac... bunlar eminem'den kat be kat iyi isimler. ya çok ciddi ruhsal sorunları var ya da nasıl dikkat çekilebileceğini çok iyi biliyor. everlast kalp krizi geçirmişti, eminem everlast'e hemen laf attı. git kendine bir kalp pili taktır diye. o sıralar karısı eminem'i aldattığı söylentileri vardı, everlast cevabını eminem'e çok güzel verdi: git çocuğuna dna testi yaptır. bu lafın altından zor kalkmıştır. aslında birbirlerine ne dedikleri çok da önemli değil, müzikleri önemli.

zhuahuauh eminem i bi vursalarda kurtulsak yalnıs adamı vurdular ya soole iki uç el sıksalarda anlasa..

• NO LIMIT RECORDS
    RAP-A-LOT RECORDS
    DEATH ROW RECORDS
  • Dmx,method man,ruff ryders,redman,xibit,drag-on,lil kim,rza,eminem,snoop dogg,chemical beats,LL cool J,bomb the bass,babe ruth,sex pistols,,public enemy,mystical,fabolous,ice cube,jvc force....
  • def jam records
    tommy boy records
  • 17 yıl önce yazdığım klasikler dışında şuan Edo G, Marco Polo, Apollo Brown, Reks, Termanology, Statik Selektah, Blu gibi rapperları dinliyorum.

• The Doppelgangaz, Pawz One, Awon'u şiddetle tavsiye ediyorum. Son yılların en harika isimleri.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.