Şimdi Ara

en iyi pokemon oyunu(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eski pokemonların tamamen olduğu (bulbasaur,charmender vs) görüntüleri güzel hangi pokemon versiyonu var şu an için?ben black&white indirdim ancak hep yeni pokemonlar var onda, onları da bilmediğim için zevksiz oluyor.illa tamamen eski pokemonların olması şart değil, tüm eskilerle beraber yenilerde olabilir.

eskiden oynadığım leafgreen,firered falan vardı, fire ve green versiyonlarının grafikleri falan gelişmiş halleriydi.

bunun gibi hangi oyunu önerirsiniz?

bu arada black and white ı baya güzel yapmışlar, keşke bu özelliklere sahip bir oyunda eski pokemonlarda olsaydı baya eğlenceli olurdu.

• Birinci nesli söz ediyorsun sen. Birinci nesli konu αlαn oyunlαr;
    Pokémon Red,
    Pokémon Green,
    Pokémon Blue,
    Pokémon Yellow
    (Bunlαr kötü grαfikleri olαnlαr)

Re-Mαke'i yαpılαnlαr dα FireRed ve LeafGreen.

Şu an için bαşkα bir oyun yok.
  • anladım, kötü olmuş 1.nesillerin yeni oyunlarda en baştan gelmemesi. sanırım diğer oyunlardan yeni oyunlara trade edilebiliyormuş 1.nesiller ama öylesi de pek zevkli olmaz.mecbur yine leaf green ya da firered oynamaya devam edicez artık.
  • Evet öyle bir durum dα vαr αmα trαde için birden fαzlα gαmeboy yα dα ds sαhibi olmαn gerekiyor.
  • ben sadece bilgisayardan oynuyorum da emulatorler aracılıgıyla, o yüzden onu da yapamıcam sanırım=) aslında tüm nesillerin olduğu çok geniş bir hikayeye ve oynama süresine sahip bir oyun yapsalar rekor kırar dünya çapında.belki nintendoya e-mail atsak bir işe yarar=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delraich

ben sadece bilgisayardan oynuyorum da emulatorler aracılıgıyla, o yüzden onu da yapamıcam sanırım=) aslında tüm nesillerin olduğu çok geniş bir hikayeye ve oynama süresine sahip bir oyun yapsalar rekor kırar dünya çapında.belki nintendoya e-mail atsak bir işe yarar=))

Bu yıllardır konuşulan bir konu. Pek çok kişi, oyunun son serisi de bittikten sonra nintendonun böyle bir şey yapacağına inanıyor. bana göre olmayacak ama göreceğiz :)
  • quote:

ben sadece bilgisayardan oynuyorum da emulatorler aracılıgıyla, o yüzden onu da yapamıcam sanırım=) aslında tüm nesillerin olduğu çok geniş bir hikayeye ve oynama süresine sahip bir oyun yapsalar rekor kırar dünya çapında.belki nintendoya e-mail atsak bir işe yarar=))

Kendi görüşümü söylüyorum;
    dediğin olacak zaten. Black&white satış rekorları kırıyor ya, onun satışı azaldığı zaman Nintendo bütün nesillerin hepsini katıp bir oyun yapacak ve bu çok tutulacak. İleriki teknolijide bu çok iyi bir şey olabilir. Aklımıza gelmeyen yeni özellikler ekleyebilirler. Online desteği olur, gibi...

Ama senin için önerim Pokemon Emerald oyna. 3.nesil pokemonlar içermekte. Pokemonları bilirsin Torchic, Mudkip, Treecko ile başlıyorsun. O olmadı 2. nesil oyunun remake'i Heart gold & soul silver öneririm. Bunun grafikleri çok geliştirilmiş halde ve 2. nesil pokemonlarla oynuyorsun.

Yani senin için ilk 3 nesli tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

quote:

Kendi görüşümü söylüyorum;
    dediğin olacak zaten. Black&white satış rekorları kırıyor ya, onun satışı azaldığı zaman Nintendo bütün nesillerin hepsini katıp bir oyun yapacak ve bu çok tutulacak. İleriki teknolijide bu çok iyi bir şey olabilir. Aklımıza gelmeyen yeni özellikler ekleyebilirler. Online desteği olur, gibi...

Ama senin için önerim Pokemon Emerald oyna. 3.nesil pokemonlar içermekte. Pokemonları bilirsin Torchic, Mudkip, Treecko ile başlıyorsun. O olmadı 2. nesil oyunun remake'i Heart gold & soul silver öneririm. Bunun grafikleri çok geliştirilmiş halde ve 2. nesil pokemonlarla oynuyorsun.

Yani senin için ilk 3 nesli tavsiye ederim.

anladım tesekkurler, peki sapphire ruby falan da var onlarla benzer mi emerald, çok fark var mı?

emerald da zaten eskilerden çok istediğim 1-2 pokemon olursa cheat code yazıp wild olarak yakalarız artık=)

• Emerald'ın Ruby ve Sapphire'den farkı efsane pokemonu. Ruby'de Groudon, Sapphire'de Kyogre, Emerald'ta Rayquaza yakalıyorsun. Herhangi birini bitirmelisin kesinlikle. Ben bitirmiştim ve çok sevmiştim. Hatta gameboyda oynarsan bağımlılık yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Emerald'ın Ruby ve Sapphire'den farkı efsane pokemonu. Ruby'de Groudon, Sapphire'de Kyogre, Emerald'ta Rayquaza yakalıyorsun. Herhangi birini bitirmelisin kesinlikle. Ben bitirmiştim ve çok sevmiştim. Hatta gameboyda oynarsan bağımlılık yapar

Bazı grafiksel farklılıklar da var mesela pokemonlar hareket ediyor
  • Pokemon Platinum hack versiyonu var özellikle tavsiye ederim çok güzel...
  • dostum platinium hack i indirebilcegim bir yer var mı peki hack versiyonunu bulamadım da
  • platinum guzel gelebilir belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.