Şimdi Ara

En iyi Müzik performansı olan telefonlar ? (Kulaklık ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chevanton

ATH CKS55X kullanıyorum kulaklık olarak orta üst düzey bir kulaklık ve bütün amiral gemilerini kullanmış biri olarak. M7-M8-G3-Z2 sıralaması yapabilirim. Şu anda One Plus One kullanıyorum ve bu kullandığım cihazların yanına yaklaşamıyor malesef kalite olarak. Ama HTC yi kesinlikle denemelisiniz. Benim için ayrı bir noktada kulaklık performansı olarak. Hani One Plus One dan çok memnunum ama M8'i aramıyor değilim kulaklık performansında

aynı kulaklıklarla performansı değerlendirirsek htc m7 mi m8 mi daha iyidir.yani kulaklık alınabilir sonuçta.cihazların kulaklık çıkışı olarak bu 2 sinden hangisi daha kaliteli ve yüksek ses veriyor.bunu şunun için sordum.sıralamada m7 yi öne almışsın ama m8i arıyorum demişsin.

• stefansalvatore S kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi olarak M7 daha iyiydi. M8 daha yuksek ve daha bass karakterli bir performans sunuyor hocam. Ben bass agirlikli muzikleri sevdigim icin M8 i ariyorum ama kalite olarak soruyorsaniz M7 daha onde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ses kalitesi olarak M7 daha iyiydi. M8 daha yuksek ve daha bass karakterli bir performans sunuyor hocam. Ben bass agirlikli muzikleri sevdigim icin M8 i ariyorum ama kalite olarak soruyorsaniz M7 daha onde

kulaklık öneriniz var mı.heralde m8 de kötü değildir ses kalitesi olarak.şimdiden bilgi topluyorum.ileride yeni bi telefon ve kulaklık alıcam kısmetse.
  • stefansalvatore S kullanıcısına yanıt
    Ath cks55x , ath cks77, ath cr7, m8 in kendi kulakligi da cok performanslidir mesela ben cok begenmistim. Bir de panasonicin bir modeli vardi aklima geldikce size soylerim hocam

• Ben LG nin kulaklık ses kalitesi kadar iyi ne gördüm ne duydum...
  • M7 nin sesibencede m8 den iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Billy The Kid

Ben LG nin kulaklık ses kalitesi kadar iyi ne gördüm ne duydum...

Katılmıyorum, bir LG G2 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, tecbüre ettiğim HTC One ve HTC One M8 telefonlar, stock kulaklıklarıyla benim G2'den çok daha güçlü, temiz ve kaliteli ses veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

quote:

Orijinalden alıntı: Billy The Kid

Ben LG nin kulaklık ses kalitesi kadar iyi ne gördüm ne duydum...

Katılmıyorum, bir LG G2 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, tecbüre ettiğim HTC One ve HTC One M8 telefonlar, stock kulaklıklarıyla benim G2'den çok daha güçlü, temiz ve kaliteli ses veriyorlar.

Kesinlikle katiliyorum hocam ben de lg g2 yi uc ay gibi bir sure kullandim. Kesinlikle m7-m8 kadar kaliteli degiller. Ama g3 icin olmus diyebilirim cok yol katetmisler

• M8

• Güncel telefonlar içinde en iyi ses kalitesine (kulaklık çıkışı) sahip cihaz iPhone 5S ardından Samsung Galaxy Alpha ve HTC M8 geliyor... M7 denemiştim ama uzun süre önceydi net hatırlamıyorum... Diğerleri bu üçüne göre orantısal olarak oldukça gerideler...
  • quote:

Ath cks55x , ath cks77, ath cr7, m8 in kendi kulakligi da cok performanslidir mesela ben cok begenmistim. Bir de panasonicin bir modeli vardi aklima geldikce size soylerim hocam

teşekkürler sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.