Şimdi Ara

En iyi İnternet Sağlayıcısı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TTNET üyeliğim bitti fakat elim kolum bağlı oturuyorum.

Her türlü internet sağlayıcısına gittim altyapım yok diyorlar. Kablonet yok dedi Türknet intrnet sitesinden yaptığımda ilklerde sağlıyordu güzel bir hız veriyordu şimdi araştırdığımda bakır kablo desteklemediği için yok diyor iyice şaşırdım.

Şuan aklımda var fakat Netspeed ise Balıkesir'de şubesi vs. yok uzaktan yapabilir miyim evrak gönderme vs. birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

/

Ve sizin kullandığınız ve önerdiğin internetler varsa önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

• netspeed sayfasında formlar ve sözleşmeler bölümü var . örnek doldurma örnekleride var sözleşmeyi doldurup gönderiyorsunuz. Verdigi hizmet kalitesi ttnet den farkı yok gibi arada bir donma oluyor o kadar.
  • Ttnet alt yapı yok diyorsa netspeed de yok der. Aynı alt yapı çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyeliğim bitti derken iptalmi ettiniz yoksa Taahütmü bitti demek istediniz.
  • Türknet'in bakır altyapı yok demesi, boş portun olmamasından kaynaklı. Tüm portlar dolu, yani apartmanda tüm daireler dolu gibi bir şey. Biri hattını iptal ederse o port boşa çıkar senin de bağlatma imkanın doğar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 12 Ocak 2019; 14:11:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Olurmu kardesim port yalanina inanmayin netspeed alt yapi var diyor daha once kullandiysaniz ben tt kullandim bir yil once kapattim port yok diyip insanlari kandiran turknet ve turktelekom baska firmayla sonuç aliyorim apartmanda bos port yalaninza inanmayin her dairenin ayri portu var kanmayin oyuna gelmeyin tt ile borcunuz varsa para cikartmak icin vatandasi magdur ediyor devlet buna göz yumuyor vatandasin ne çok dusmani var allah hepsinin cezasini verecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.