Şimdi Ara

En İyi Hareket (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zbortif

blitzcrankle oynuyorum alt takımdayız lee sin toptan minyon dalgalarıyla beraber aşağıdaki kuleye yürüyor ben kurbağanın ordayım bi q attım minyonların arasından çektim ben de anlamadım öldürdük işte
    buna benzer bir kaç şey oldu aynı oyunda barondan adc çalıp öldürdüm vs

İsabetin iyimiş helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full ap janna nerdeyse 1000 ap vardı q ile karşı takımın tamamının canını yarılamıştım herkes şaşırmıştı ama baya iyi kasmıştım mejai falan fulldu
  • takım arkadaşlarım rakip barondalar diye pingliyordu ziggsle görüşsüz ulti attım baron bizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ressam Rengar

Full ap janna nerdeyse 1000 ap vardı q ile karşı takımın tamamının canını yarılamıştım herkes şaşırmıştı ama baya iyi kasmıştım mejai falan fulldu

Aynen ya janna op oluyo bende denemistim full ap

• Urgot'la penta olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Verimli Hayalet Casper

takım arkadaşlarım rakip barondalar diye pingliyordu ziggsle görüşsüz ulti attım baron bizde

6. His OP

• quote:

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

Urgot'la penta olabilir

Bende atmıştım zevkli karakter

• nasusla hayvan gibi stack kasip karsidaki adama tek atmak

• Leona oynuyordum karşşı takım drake yapıyordu ultiyle çaldım tristana e q yaptım cait kesti

Sonra 3 kişi bana vuruyorlar benim flash yok w açtım drake in orda dolaşıyoeum boş boş yukarı ward attım bi baktım zed e yi salldım zedi kestik sonrada kaçtıydım

• brandla 1 vs 5 baron keserken. w e r q triple aldim. Gerisi kacti bende olayin sokuyla kovalayamadim. zaten bizimkiler geldi bitirdik oyunu 6x honor aldim. Bide pant r w e q done dolasa quadra atmistim. Ilk quadramdi hala unutmam. Zaten oyunu 18-0-2 bitirdim.

• yasuo ve vi
  • Braum'la 50 hp iken bana turret dive atan full canlı Hecarim'i ölmeden öldürme
    Yenilen TF'ın ardından kalan tek kişi olarak karşı takımın 5 kişi yaptığı dragon'ı vision'sız Q ile çalmak. (Ve o oyunu yenildik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇakbeşlikHayalet

nasusla hayvan gibi stack kasip karsidaki adama tek atmak

Zevkli oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapraam Heri

Leona oynuyordum karşşı takım drake yapıyordu ultiyle çaldım tristana e q yaptım cait kesti

Sonra 3 kişi bana vuruyorlar benim flash yok w açtım drake in orda dolaşıyoeum boş boş yukarı ward attım bi baktım zed e yi salldım zedi kestik sonrada kaçtıydım

Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

brandla 1 vs 5 baron keserken. w e r q triple aldim. Gerisi kacti bende olayin sokuyla kovalayamadim. zaten bizimkiler geldi bitirdik oyunu 6x honor aldim. Bide pant r w e q done dolasa quadra atmistim. Ilk quadramdi hala unutmam. Zaten oyunu 18-0-2 bitirdim.

Oo iyi skor adamsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

Braum'la 50 hp iken bana turret dive atan full canlı Hecarim'i ölmeden öldürme
    Yenilen TF'ın ardından kalan tek kişi olarak karşı takımın 5 kişi yaptığı dragon'ı vision'sız Q ile çalmak. (Ve o oyunu yenildik)

Ah be yazık olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuniEr10 -- 29 Ocak 2015; 23:14:37 >
  • Her şeye bir yorum yazmada milletin yorumunu okuyalım sayfanın yarısı senin postun.
  • geçen aynı senin gibi free post kasıyodum sonra baktım yarısı silinmiş allah allah dedim buda böyle bi anımdır
  • Ulan her yoruma cevap yazıyor sinir oldum. Ilkokullu değilse neyim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.