Şimdi Ara

EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
6
Favori
8.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün yaklaşık 10 gündür bende hala problem yaşamadım takır takır çalışmakta.. inceden inceleme videosu aşağıda arkadaşlar.. bu fiyata böyle bir cihaz mevcut değil ...

1080p için link

Ürün linki Referanssızdır. Ürün sayfasında en altta bulunan videomu beğenmeniz yeterli arkadaşlar

http://www.banggood.com/Digoo-BB-M1-Wireless-WiFi-USB-Baby-Monitor-Alarm-Home-Security-IP-Camera-HD-720P-Two-Way-Audio-p-1083520.html

Specification :

Brand / Model Digoo BB-M1
    Parameter 720P P2P WIFI Camera
    Image Sensor 1/4 Progressive Scan CMOS Sensor
    Effective Pixels 1.0MP, 1280x720
    Illumination 0.02Lux @(F2.0,AGC On), 0 Lux with IR
    Electronic Shutter Adaptive shutter
    Lens 3.6mm F2.0
    Digital Zoom 4 times
    Day/Night ICR Infrared Filter
    Digital Noise Reduction 3D Digital noise reduction
    Compression standard
    Compression H.264
    Encoding type Main Profile
    Compression rate High Resolution, Standard resolution, Rate adaptation
    Audio compression AAC
    Audio compression rate Rate adaptation
    Image
    Image Resolution 720P
    Frame rate Max : 25fps internet Adaptively adjustment
    image setting Brightness, contrast, saturation (adjust the settings through the client)
    Network features
    Memory Support Micro SD Card Slot (Max to 64GB) Local Storage, and will auto cover the old file.
    Onvif Support Onvif, auto turn on the Onvif port.
    Intelligent Alarm Video loss, network disconnection, power disconnection
    fast configuration Acoustic configuration (WIFI fast configuration)
    P2P Mobile App : 360Eye
    General Reverse, capture, motion detection, password protection, video playback, remote control, two-way intercom audio
    Wireless
    Standard IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n Draft
    Frequency Range 2.4 GHz ~ 2.4835GHz
    Channel bandwidth 20/40 MHZ
    Security 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS
    Transmission rate 11b:11Mbps, 11g:54Mbps, 11n:135Mbps
    General
    LAN Port Not Support (WiFi connection support)
    Housing ABS Plastic
    IR LED 6pcs
    IR Distance 10 Meters
    IR Cut Filter YES
    Operation Temperature -30°C~+50°C RH95% Max
    Storage Temperature -40°C~+60°C RH95% Max
    Power Supply DC 5V
    Power consumer 3W MAX
    Dimension 87.1X87.1x142.8mm
    Weight 0.3KG
    Package Includes :

1 x Digoo BB-M1 IP Camera Monitor
    1 x USB Cable
    1 x English User Guide
    1 x Install Accessories Set
    1 x Base

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 10 Mart 2017; 11:39:11 >

• Emeğinize sağlık
    Hareket sensörü hareketi algılayınca uyarı veriyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @dewr

Emeğinize sağlık hocam
    siz programı kapattığınızda acaba cihaz tekrar tanımlı konumamı dönüyor yoksa nasıl bıraktıysanız öylemi kalıyor. Yada bunu seçebileceğimiz bir yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo.muco

Emeğinize sağlık
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 7 Kasım 2016; 20:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo.muco

Emeğinize sağlık

Gec cevap verebiliyorum kusura bakmayin..

Program telefonunuzda arka planda calisirken mesaj geliyor hareket algiladigi zaman ayrica buna ek olarak cihazin kendisinin alarm ozelligi var. Hareket algiladigi zaman siren sesi calmaya basliyor.

EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!EN İYİ !!! FİYAT PERFORMANS IP KAMERASI - Digoo BB-M1 Wireless IP CAM 18.88 dolarss!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkmon

@dewr

Emeğinize sağlık hocam
    siz programı kapattığınızda acaba cihaz tekrar tanımlı konumamı dönüyor yoksa nasıl bıraktıysanız öylemi kalıyor. Yada bunu seçebileceğimiz bir yer varmı ?

Hocam nasil biraktiysaniz öyle kalir. Program uzerinden kamerayi hareket ettirebiliyorsunuz en son hangi yonde birakirsaniz o yonde kalir.
  • Bb-m1 ve m2 arasından hangisini tavsiye edersiniz? Birde cihazların tarayıcı desteği var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu kamerayı almak istiyorum da. Merak ettiğim sorular var. Bu kamerayı dışarıda kullanabilir miyim? Yani su falan geçiriyor mu. Görüntü kalitesi nasıl? Uzaktan kontrol edebiliyor muyuz? :)
  • Ozgur_Soulfly O kullanıcısına yanıt
    Kameranın su geçirmezliği mevcut değil bu fiyata zaten mümkün değil, görüntü kalitesi benim için yeterli ev ortamında 3-5 metre görüntü kalitesi hem gece hem gündüz fiyat/performans olarak yeeterli.

outdoor kullanıma uygun değil.. Uzaktan hertürlü kontrol edebiliyorsunuz kıbrısdan, yunanistandan hertürlü kontrolünü sağladım önemli olan sizin ve cihazın internet bağlantısı.. zaman zaman aksaklık olmuyor mu evet oluyor aplikasyon kaynaklı programı yeniden başlattığınızda devam..

yani 60-70 tl ye bu özelliklerde başka kamera varmı bilemiyorum.
  • Kamera yı kuramadım telefon wifi kamera yı görmüyor

• hamzaeskgmail kullanıcısına yanıt
    cihaza reset atıp denermisin ? ilk bağlantı problem olabiliyor.
  • An itibariyle satin aldim. 15 gune gelir umarim merakla bekliyorum

bu arada uzaktan baglanmak icin sabit ip gerekiyor mu? Cihaz wifi uzerinden modeme baglaniyor, biz sehir disindan bu cihaza nasil baglanabiliyoruz mantigi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

An itibariyle satin aldim. 15 gune gelir umarim merakla bekliyorum

bu arada uzaktan baglanmak icin sabit ip gerekiyor mu? Cihaz wifi uzerinden modeme baglaniyor, biz sehir disindan bu cihaza nasil baglanabiliyoruz mantigi nedir?

Gule gule kullanin.

Sabit ip gerekmiyor. Telefon uygulamasi ile evde ve cepte internetiniz oldugu surece goruntuye ulasabilirsiniz.

Telefon uygulamasini kurduktan sonra cihaz evinizdeki wifi agina bagli ise istediginiz zaman girip izleyebilirsiniz.

Ben sehir disina cikacagim zaman guc kablosunu takiyorum 1 dakika icerisinde cihaz aktif hale geliyor. Mobil internet h+ olan heryerden goruntu alabildim sorunsuz sekilde.

5 gun 24 saat acik kalacak sekilde kullandim. Baglanti kopuklugu yasamadim istedigim her an baglanabilioum.

• dewr kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam

Supermis o zaman tam aradigim cihaz.

Bir de 64 gb kart takildiginda 30 gun kayit yapabilecegi yaziyor bunu denediniz mi hocam dogrumudur?

Gece gorusu yeterince net oluyor mu yoksa karanlikta bir sey anlasilmiyor mu?

Bir de telefondan kayit yapma imkanimiz var mi mobil programi kullanarak

Biraz uzun oldu hocam kusura bakmayin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

Tesekkur ederim hocam

Supermis o zaman tam aradigim cihaz.

Bir de 64 gb kart takildiginda 30 gun kayit yapabilecegi yaziyor bunu denediniz mi hocam dogrumudur?

Gece gorusu yeterince net oluyor mu yoksa karanlikta bir sey anlasilmiyor mu?

Bir de telefondan kayit yapma imkanimiz var mi mobil programi kullanarak

Biraz uzun oldu hocam kusura bakmayin :)

-- 30 gün kayıt süresini ben denemedim..

-- gece görüşü bence yeterli 3-4 metre oda içi zifiri karanlıkta gayet net gösteriyor.

-- Mobilden kayıt imkanı şu şekilde var.. cihazın içerisinde sd kart var ise anlık olarak kayıt yapabiliyosunuz. kartın kapasitesine göre geçmişe dönük gerçekleştirdiğiniz kayıtları telefonunuza indirebiliyorsunuz.

--zamanlayıcı ayarlayarak istediğiniz zaman aralıklarında kayıt yapabilme imkanı.

-- güvenlik alarm modunu aktif hale getirerek, cihaz hareket algıladığında rahatsız edicek şekilde siren olarak ötmesi ve size bildirimde bulunması..

-- güvenlik bildirim olayı.. bu mod bir nebzede telefonunuzun anlık bildirim başarısı ve internetinizle bağlantılı.. bende zaman zaman çalışmadığı oldu ama genel anlamda başarılı..

evde bu cihazın 4 katı fiyata satılan zmodo marka başka kameram daha var. onun bildirimleri zaman zaman gecikebilmekte bu fiyata bence normal..

tekrardan güle güle kullanmanız dileğiyle.. ilk bağlantı sıkıntılı olabiliyor.. bağlayamazsanız reset atıp tekrar deneyin.. benim cihaz çince olarak xiaomi routera bağlı mesela :9 3-4 defa uğraştım sonrasında sıkıntı yok 1 dak içeriisnde bağlanıyor..

• dewr kullanıcısına yanıt
    İlginize tesekkur ederim hocam

Fiyatina gore bu saydiginiz ozelliklerin bile saglikli calisabilmesi cok iyi. Kagit uzerinde tum bilgiler yazsa da bir kullanicidan dogrulamak daha cok rahatlatti beni

Ben evim icin ufak bi ups alip modemimi ve bu kamerayi ona baglamayi dusunuyorum boylece elektrik kesintisine karsi da bi onlem olacaktir. Sabirsizlikla bekliyorum bakalim :)

• Rica ederim hocam.. cihaz geldiğinde sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

Rica ederim hocam.. cihaz geldiğinde sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam merhaba,

Üründen satın alacağım ama ikisi arasında kaldım. Bilgisayarda program aracılığı ile de izlemek istiyorum. bb-m2 özellik anlatımında windowsda izlemek için gerekli programın resmini koymuşlar ama bb-m1 de öyle bir resim koymamışlar, ikisindede windowsda yerel ağdan izleyebiliyoruz değilmi? Söylediklerimde mütabık isek eve 5 adet alacağım.

Son olarak, Digoo bb-m2 mi daha iyi bb-m1 mi? Birde hangi siteden aldınız banggooddanmı?

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arınç -- 1 Mart 2017; 8:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

quote:

Rica ederim hocam.. cihaz geldiğinde sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam merhaba,

Üründen satın alacağım ama ikisi arasında kaldım. Bilgisayarda program aracılığı ile de izlemek istiyorum. bb-m2 özellik anlatımında windowsda izlemek için gerekli programın resmini koymuşlar ama bb-m1 de öyle bir resim koymamışlar, ikisindede windowsda yerel ağdan izleyebiliyoruz değilmi? Söylediklerimde mütabık isek eve 5 adet alacağım.

Son olarak, Digoo bb-m2 mi daha iyi bb-m1 mi? Birde hangi siteden aldınız banggooddanmı?

İyi forumlar

Merhaba,

Açıkçası bilgisayardan hiç denemedim.. akşam programa bakıp yazarım.. ben banggooddan aldım malum gearbestin saçma sapan sorunları paypal sonrası had safhada..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

quote:

Hocam merhaba,

İyi forumlar

Merhaba,

Açıkçası bilgisayardan hiç denemedim.. akşam programa bakıp yazarım.. ben banggooddan aldım malum gearbestin saçma sapan sorunları paypal sonrası had safhada..

Hocam akşam haberinizi bekliyor olucam. Peki bb-m1 ile bb-m2 arasında ne fark var hangisini almalıyım?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.