Şimdi Ara

en iyi dreamweaver ve photoshop sürümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar. webtasarım kursuna gidiyorum ve hocamız dreaweaver ve photoshop un cs5 sürümünü yükletti. üst sürümlerle arasında hiçbir fark yok dedi ama ben yine de emin olamıyorum. mal mı bu adamlar aynı şeyi çıkarıyorlar? bir de piyasada adobe ye rakip var mı?

• Sürümler arasında fark yok. Ufak tefek çok ince yenilikler geliyor ama kullanırken farkına varmazsın bile. Adobe'ye Dreaweaver konusunda rakip var hatta daha iyisi var, Notepad++
  • Glukhovsky kullanıcısına yanıt
    notepad++ ta kodları kendin yazıyorsun dreamweaver da ise program senin yerine. bi kere notepad++ kod editörü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m2134

notepad++ ta kodları kendin yazıyorsun dreamweaver da ise program senin yerine. bi kere notepad++ kod editörü değil.

Kodları kendin yazmadıktan, yazamadıktan sonra ne anlamı var ? Özellikle de sen yeni öğreniyorken mutlaka böyle bir program kullanmalısın.
    Notepad++ kod editörüdür.
  • Glukhovsky kullanıcısına yanıt
    zaten 4 haftamız notepad++ ta kodları yazmakla geçti ve baya uğraştırıcı oluyordu. dreamweaver acaip pratikleştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m2134

zaten 4 haftamız notepad++ ta kodları yazmakla geçti ve baya uğraştırıcı oluyordu. dreamweaver acaip pratikleştiriliyor.

Ben Sublime Text Editör kullanıyorum gayet kullanışlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.