Şimdi Ara

En iyi doğalgaz 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle S.aleyküm herkese eğer bu foruma girmişsseniz doğru yerdesiniz,

Uzun araştırmalarım sonucunda doğalgaz ile ilgili size araştıracak birşey bırakmadığımı düşünüyorum,

Hangi doğalgazı Taktırmalıyım? Sorusunu sordum kendime 95 m2 bir ev aldım ve bu noktada tıkandım kaldım Sonrada bir açıldım tam açıldım

Kombi araştırmasına girdim ve alınabilecek kombiyi 4 e indirdim Valillant Buderus E.C.A. Viesmann bunların da içerisinde araştırdım ve evime en ideal Buderus Logamax Plus GB012 - Yoğuşmalı Kombi, 25 KW, 22.000 Kcal/h Olarak kendimde kararını kıldım fiyatı internet üzerinde 1.800 TL lere kadar var doğalgazcı da düşük fatura ile ısınmazsan ben geri iade alıcam bukadar güveniyorum dedi ve kafamdaki soru işareti bir nebze kalktı sonrasında da Şimdi kombiyi araştırdım birde petek lazım dedim ve petek konusunda araştıramala başladım Baymak demirdöküm ve E.C.A.
    Arasında kaldım tabi petek konusu ciddi anlamda sizin bütçenize bağlı birşey ben fiyatının hakkını verdiğini düşündüğüm ve yerli sermaye olan demirdökümü tercih ettim, Dediğim gibi anlattıklarım tamamen bütçe ile alakalı 8 metre petek kullanıcam metresi 200 Tl olan demirdökümü tercih ettim ancak isteyen metresi 500 TL Olan eca ya da bakabilir , Bu konuda da sıkıntıyı aştıktan sonra sıradaki konum vanaydı bunu da Bu işin lideri e.c.a gibi göründüğü ve araştıramalarım neticesinde tercih ettim ve toplamda eve komple boru çekilmesi ve İşçilik dahil 5.000 TL Ye anlaştım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.