Şimdi Ara

En İyi Dizel Motor Aile Arabası Hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
36.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu adamlar o kadar ısras etmeme rağmen neden bana indirim yapmadılar. Hem de hiçbiri indirmedi.
    Kazık mı yedim ne...

aradkı fark da baya fazla. Şimdi ben 2 milyar fazla verdim...

Kahretsin yaa. yaa hiçbiri de indirmedi fiyatı yaa. sinir oldum bak şimdi
  • meriva scenic tarzı bi araba al bence yada
    vw caddy tarzı bişeyde olur hem performaslı hem geniş hemde çok ekonomik
    bizim arkadas aldı en full ü 37bin Ytl
  • Bi de 15 milyar kredi çektim. Peşin almadım die mi yapmadılar indirimi acaba. Ama ford sitesinde benim aldıım fiyatlar var. Yoksa fiyatları mı yukarı çektiler?

Bak yine sinir oldum yaw. Satıcıların hepsi de sanki ağız birlii yapmışcasına 5 milyon bile indirmediler
  • fabia dizelin bakımı 7500kmdeymiş. (OHA)
  • megane2sedan 1.5 dci çok ii ekonomik ve aile için hayvan gibi bagajı varrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • çok iyi ve detaylı araştırma yap.mantık seni tdci focusa götürecektir.fazla konuşmama gerek yok.....
  • mercedes e200 cdi al
  • Merhabalar, benim sorumda benzer forumda böyle bir konu başlığı bulamadığımdan buraya yazıyorum.
    Küçük bir araba almak istiyorum. Dizelmi benzinli mi konusunda hala kararsızım aslında ama honda jazz, nissan micra, palio multijet aklımdakiler. bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? ya da başka öneriniz var mı?
  • teardrop sana multijet i öneririm jazz la falan kıyaslamışsın ama aynı fiyat aralığında değil bunlar
    jazz fiyatına punto multijet daha iyi

ama en iyi aile arabası sorarsan ford focus sw derim ben
  • Aile arabası derken, fiyat belirtmemişsiniz ama. Mercedesin de var ailelere yönelik arabası, Tofaşın da var. Aileniz kaç kişi? Yine de ben VW Touran veya VW Passat derim
  • Pardon, hata yaptım sanırım. Siz seçenekleri vermişsiniz zaten. Sorunuzu tam okumadan cevap yazmışım. Özür dilerim. Ben Skoda'dan yana tercihimi kullanıyorum. Ne de olsa arkasında Volkswagen var
  • teşekkürler cevap için ama jazz 26 milyar, palio 25 milyar. yakın birbirine. palionun güvenliği konusunda endişeliyim aslında
  • palio nun en pahalısı 25 jazz ın en ucuzu 26
    25 olan palio multijette ödüllü motor var
    26 olan jazz da sınıfında en az yakmasıyla tescilli benzinli
    dediğim gibi önce sen karar vereceksin benzinli mi dizel mi?
    bir de şu var
    palio bizim yollarımıza çok uygun bir alt takım geliştirmiş 100000 km testini okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum
    arkadaş eskime belirtisi yok demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 17 Ekim 2005, 17:16:39 >
  • skoda fabia classic 1.4 tdi kampanyalı anahtar teslim fiyatı 23.500ytl nasıl bır tdi araç için muthiş uygun bir fiyat değilmi araba hakkında bılgısı olan varmı?
  • çok güzel bir araç alırsan pişman olmazsın....
    quote:

Orjinalden alıntı: oregon123

skoda fabia classic 1.4 tdi kampanyalı anahtar teslim fiyatı 23.500ytl nasıl bır tdi araç için muthiş uygun bir fiyat değilmi araba hakkında bılgısı olan varmı?
  • Wolkswagen BORA dan yana tercihimi kullanıyorum
  • fabiada abs yok en kotu yanı sonradan takılırmı bılmıyorum ama fıyat cok cazıp sıfır tdi araç için 23.500ytl
  • admira dizel... aile arabası diyorsan bagaj olarak...

ama ondan önce, motor performansını gözeterek kia cerato dizel almanı öneririm...

100+ beygirlik bir dizel aracın sürüş zevki muhteşem olur...

hiç yeni dizellerden kullandın mı? 80+ beygirlik... dene lütfen... ara hızlanması, rampadan parformansı, klimanın motoru neredeyse hiç etkilememesi...

hele 100+ beygir olursa...

arabanın yüzde 50 si motordur abi...
  • ha tabi arkadaşın biri söylemiş... o kadar verebiliyorsan focus da iyi öneri...

ama diğerlerine bakma...

yani inan katşılaştırılacak araba değiller!

100+ beygirlikler bir yana diğerleri bir yana...

100+ dan aşağı ineceksen fiyat nedeniyle admiraya bak...
  • quote:

Siz olsaniz aile arabasi olarak hangisini alirdiniz...

Seat Cordoba 1,4 TDI 8 Sübap
    Skoda Fabia Combi 1,4 TDI 8 Sübap
    Megane 1,5 Motor 8 Sübap
    Accent Admire 1,5 Motor 12 Sübap
    Fiat Albea 1,3 Motor 16 Sübap
    Citroen Xsara 1,4 HDI 8 Sübap
    Clio 1,5 Dizel 8 sübap(80 hp - veya 85 hp olamli tam olarak bilmiyorum. İki tip motoru var. 65 ve 80 ustunde guc ureten motorları)

Bu arabalarin arasindan hangisi aile otomobili olarak fiyat/ekonomi yonunden iyidir?

toyota corolla 1.4 dizel olabilir.fiyat olarak pahalı olsa da bu araçlara göre,aile otomobili olarak iyi bir alternatif
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.