Şimdi Ara

En iyi çay markası hangisi? (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
67
Favori
557.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremespecific -- 15 Şubat 2021; 0:2:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki reklam işiyle uğraşıyor 5 Mesajlı hesapla gelmiş burda toz övüyor ne bekliyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

Tireboli 42yi hicbiyerde bulamiyorum butun mirgos karfurtlari devirdim yok nerde satiliyor?
    Ben burdan aldım geçen gün 17,90 tl. Altınbaş ekledim 75 yaptım. Buara hbde çaykurlarda indirimler oluyor. Takip etmek lazım. 400gr teneke hemşinide bu fiyata aldım. Geçen hafta.

Çaykur 42 No'lu Tirebolu Çayı 500 gr
    https://www.hepsiburada.com/caykur-42-no-lu-tirebolu-cayi-500-gr-p-ZYETMAR06HB0311?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 27 Nisan 2020; 12:43:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaliteli Seylan çayı arayanlara Ahmad Tea öneririm.
    Kokulu olanı Extra Special
    Kokusuz olanı Ceylon Plus
    Ben kokulu olanı uzun süredir kullanıyorum. Yanına Lipton demlik poşet ekliyorum.
    2 kişi için 1 tatlı kaşığı Ahmad Tea + 2 demlik poşet.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim gross ankara da degilmi. Suan istanbuldayimda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beta tea taç yaprak hakkındaki son düşüncem:ilk başlarda nedense tadı acı, aroması yok gibiydi fakat sonralarda aromasını almaya başladım ve acılığı da yok gibi, kısacası beta tea taç yaprak fena değil, içilebilir, belki ileride bir paket daha alabilirim, malum türk çaylarında rotasyon yapmayı düşünüyorum, champion çay ise normal seylon çaylardan el-ruha gibi sürekli beni iç derdirtmiyor nedense üstelik fiyatı da pahalı
    zevkler ve renkler kişiden kişiye değişebilir bu sebeple çaylara puanlama yapmayacam zaten ben yoluma hangi çaylarla devam edeceğimi yazmıştım ben çaylarımı buldum; seylon olarak sadece el-ruha,
    türk çayı olarak da altınbaş, çaykur tirebolu 42, lipton karadem-siyah inci, beta tea taç yaprak a101 deki karadem çayı vs. aromasını aldığım her türk çayını rotasyonlu olarak içecem
  • Bu ofçay hayrane seylan ve Türk çayı karışımını sipariş ettim. Bakalım ne zaman gelecek... Gelince bi deneme yaparım seylan çok bildiğim bi dünya değil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berk cayla idare ediyorum offf cay da tat vermiyor birakacam artik

• Ofçay Hayrane de hoşuma gitmedi. Bu sri lanka seylan çayları pek bana hitap etmiyor galiba

• Ben de ofçay hayrane ye alacaktım sizi tavsiye etmiyorsanız almayayım

•  En iyi çay markası hangisi?  En iyi çay markası hangisi?

• Nurçay grubundan denediğim bu çaylardan export ve gold'u tavsiye ederim

• BTS grubu çaylarında denedim burada tavsiye edeceğim kırmızı bayce çayı Karadeniz ve Seylan çayının harmanlaması ile early grey ilel bir tadı var.
    Selected quality biraz acı. Champion long leaf damakta kalıcı bir tat bırakmıyor.
     En iyi çay markası hangisi?

•  En iyi çay markası hangisi?  En iyi çay markası hangisi?  En iyi çay markası hangisi?  En iyi çay markası hangisi?

İngiliz grubu çaylardan PG tips hoşuma gitti. Twinings English breakfast dökme ve sallamalarini hiç beğenmedim..
    Tetley de çok hafif bir cay.

•  En iyi çay markası hangisi?

metro toptan market'in de gördüm Zaza çayını seylan çaylarının en üstündeki tek filizlerin toplanması ile elde ediliyor FBOP diye de geçiyor ismi genelde ağır çay diye biliyordum fakat bana çok hafif geldi bunu da pek beğenmedim. Bir o kadar da pahalı neredeyse 100 TL

• çok garip ama de ne diyeyim o kadar pahalı çayların içinde en çok hoşuma giden damak da güzel bir tat ve aroma bırakan bir türlü bırakamadım tiryakisi olduğum tek çay bu.
     En iyi çay markası hangisi?

• Bugün Mahmood super pekoe siparişi verdim l bir de El ruha çayını deneyeceğim. ondan sonra tek bir marka çayla devam edeceğim. Yabancı çay denemelerim sonucunda şunun farkına vardım ki hiç kimse kusura bakmasın Bizim Türk çayları çok kalitesiz, sadece içlerinde Rize hediyelik çay ile Nur çayın Gold ve exportu içilebilir diğer bütün Türk çaylarının hepsini defalarca denedim hiçbirinin tadı yok. bugüne kadar Sadece Tirebolu 42 mavi paket linkini içiyordum oda en son 2 sene önce ye kadar. Tirebolu 42 mavi paket güzeldi onu da Rizedeki Çay fabrikası tireboludaki çayları alıp Rize çayları ile karıştırarak piyasaya sürdu yani onu da bozdular.Tirebolu çay fabrikasının yanındaki bir arkadaşım her sana Bana bir koli gönderiyordu, kendisi söyledi artık buradaki caylarda rize'den geliyor dedi göndermek istemedi beğenmem diye.

• Karali ve Obaçay nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 7 Mayıs 2020; 22:22:18 >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Karali çayın hediyelik olanı içilir sadece. Obacay hiç içmedim o yüzden yorum yapamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: vasya

Karali çayın hediyelik olanı içilir sadece. Obacay hiç içmedim o yüzden yorum yapamam.
    Çaykur tiryaki tüketiyorum genelde karali sert mı gelir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 8 Mayıs 2020; 11:17:48 >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.