Şimdi Ara

En İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coinmarketcap güncel verilerine göre, işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan binance ilk 10 sıralamasında yer bulamadı!

En İyi Bitcoin Borsası ve En İyi Kripto Para Borsası Listesi
    En İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi!

Binance’ye buradan kayıt olarak Bitcoin al-sat yapabilirsiniz. Binance, Yüzlerce altcoin al-sat yapmaya da olanak sağlar.

2019 Haziran ayında bu sıralamalar ilk kez açıkladığında Binance 8. sıradaydı ve şimdi ise 11.’liğe geriledi. Binance, yakın zaman önce saldırıya uğradığından güvenlik kategorisinde uzman şirketler tarafınca kötü puan almıştı ve bu durum güvenilirliğini etkiledi. Bu durum Binance borsasının en iyi Bitcoin Borsası sıralamasında 11. sırada yer almasına etki gösterdi.

2019 Mayıs ayında Binance, tarihteki en büyük altıncı hack olarak kayıtlara geçen olayda 7070 BTC çaldırmıştı. Saldırıdan Binance kullanıcıları etkilenmedi. Platform, kaybedilen paraları karşılamak için halihazırdaki acil durum fonu SAFU’yu kullandı.

En Güvenilir Kripto Para Borsası Sıralaması

Piyasanın öncü Kripto para veri sağlayıcı firması olan CryptoCompare‘de son sıralamada 164 borsayı mercek altına aldıklarını bildirdi.

Sıralamada AA ve B notları alan en iyi borsalar küresel hacmin yüzde 33’ünü oluşturdu. Bununla birlikte C’den E’ye daha düşük not alanlar ise küresel hacmin yüzde 67’sinden sorumlu.

CEO Hayter, borsalardan sıralamalar için herhangi bir ücret almadıklarını ve dilerlerse borsalar, saklama hizmeti sağlayıcıları, fonlar ve regülatörlerin temel veriler ile özel araştırmaları satın alabileceklerini ifade etti.

Türkiye’nin En Güvenilir Kripto Para Borsası

2019 Sıralamasında yer alan Türk kripto para borsaları arasında en iyi dereceyi BtcTurk elde etti. BtcTurk, 164 borsa arasında 52 puanla 25. olurken onu 20 puanla 140. sırada yer alan Bitci takip etti. Paribu ise sıralamada yer almamıştı. 2020 CryptoCompare verileri ise daha yayın bülteninde paylaşılmadı.

Kaynak ve Detaylı Okuma:https://coinotag.com/bitcoin-borsa-siralamasi-en-iyi-kripto-para-borsasi-1/

• bitmexdeki bitcoin hacimi hiç bir yerde yoktur.Bu sıralama bir şey ifade etmiyor.İsteyen bitmex bitcoin sekemsini açsın.1000 er 100 er satışlar geliyor.24 saat hacmine baksın hangi borsada o hacim var.Benim en güvendim borsa binancedir.
    https://www.bitmex.com/app/trade/XBTUSD

Bitcoin alım satımda bitmexin yarısı kadar hacime sahip borsa yoktur.Büyük balinalar bitmextedir hepsi.Piyasaya burası yön veriypo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 16 Mart 2020; 17:45:13 >
  • o kadar yatırım yapıyorum ve Binance'den daha iyi ola borsalar var mesela Thodex, Binance'De olmayan çok avantaj sunuyorlar ve mobil uygulaması da sorunsuz. Borsalarda hep bir sorun olur, sorun yaşayan çok kişi var.
  • Açıkçası amacınız günlük al sat yapmaksa şuan için en iyi borsa Binance . Ellerinde çok fazla altcoin var ve hacim olarak şuan en iyisi. Diğer sitelerin komisyon oranlarını bilmiyorum ancak Binance kendi coini kullanıldığında %25 komisyon indirimi sağlıyor.

Ekstra %10 komisyon indirimi kazanmak isterseniz de ref link imden kayıt olabilirsiniz.
  • Coinance kullanıcısına yanıt
    Selcoin senin alacağın fiyatın önüne bot koyup aldırmıyorlar diyor binance için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyi borsa için thodex borsası diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamilonan

en iyi borsa için thodex borsası diyebilirim
    Öyle ama sıralamalarda yer almamış umarım biraz daha gelişip ilk sıralarda yer alırlar.
  • Bitcoin cash, dogecoin gibi coinleri arayüzü güzel olan bitexeni kullanıyorum.

• Benim içim binance kullanırken rahat o yüzden böyle devm

• quote:

Orijinalden alıntı: seth47carr

o kadar yatırım yapıyorum ve Binance'den daha iyi ola borsalar var mesela Thodex, Binance'De olmayan çok avantaj sunuyorlar ve mobil uygulaması da sorunsuz. Borsalarda hep bir sorun olur, sorun yaşayan çok kişi var.

Hocam ben de binance kullanıyorum ve 0.075% komisyonla işlem yapıyorum ayrıca sorunsuz.

Komisyon indirimli linkten üye oldum ve bu komisyon göze batmayacak derecede az çünkü ben coin alıp 6-12 ay beklemiyorum.

İşlemlerim anlık olduğu için komisyon ne kadar azsa orayı tercih ediyorum mecburen

Bu arada geçen 5 coinden hangisi artar hangisi azalır gibi bir kampanya yaptı binance ordan da bir şeyler kazandım tabi:))

Sözün özü; günlük 8-10 işlem yapanlar için BINANCE ı öneriyorum ben

Bu arada %10 komisyonda indirim ve aktif ettiğiniz zaman %25 BNB indirimi linkini de yararlanmak isteyen anlık işlemci arkadaşlar için bırakıyorum;

https://www.binance.com/tr/register?ref=XKCF2565

Herkese bol kazançlı günler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: lectaaa

Hocam ben de binance kullanıyorum ve 0.075% komisyonla işlem yapıyorum ayrıca sorunsuz.

Komisyon indirimli linkten üye oldum ve bu komisyon göze batmayacak derecede az çünkü ben coin alıp 6-12 ay beklemiyorum.

İşlemlerim anlık olduğu için komisyon ne kadar azsa orayı tercih ediyorum mecburen

Bu arada geçen 5 coinden hangisi artar hangisi azalır gibi bir kampanya yaptı binance ordan da bir şeyler kazandım tabi:))

Sözün özü; günlük 8-10 işlem yapanlar için BINANCE ı öneriyorum ben

Bu arada %10 komisyonda indirim ve aktif ettiğiniz zaman %25 BNB indirimi linkini de yararlanmak isteyen anlık işlemci arkadaşlar için bırakıyorum;

https://www.binance.com/tr/register?ref=XKCF2565

Herkese bol kazançlı günler dilerim

Alıntıları Göster

Tek kelime ile binance olduğunu düşünüyorum. Btctürk kullandım 3 ay boyunca ani yükseliş ani düşüşlerde web site kitleniyor sunucuları düşüyordu.

Kesinlikle binancede böyle bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: çağatay_b

Tek kelime ile binance olduğunu düşünüyorum. Btctürk kullandım 3 ay boyunca ani yükseliş ani düşüşlerde web site kitleniyor sunucuları düşüyordu.

Alıntıları Göster

Aynen hocam btctürk pişmanlığını ben de yaşadım

Binance da kafam rahat şu an :))

• quote:

Aynen hocam btctürk pişmanlığını ben de yaşadım

Binance da kafam rahat şu an :))

Alıntıları Göster

paribu da aynı şekilde olduğunu x2 katı düşünebiliriz :) yani bu işin abisi babası En İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi! binance En İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi! 

• quote:

paribu da aynı şekilde olduğunu x2 katı düşünebiliriz :) yani bu işin abisi babası  binance  

Alıntıları Göster

HahaEn İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi! siz de anlık işlemcilerdensiniz anlaşılan hocam :))

• quote:

Haha siz de anlık işlemcilerdensiniz anlaşılan hocam :))

Alıntıları Göster

Yani uzun vade pek sağlıklı olmuyor :) Anlık düşüşlerde saçlar beyazlar En İyi Bitcoin Borsa Platformu Hangisi? En İyi Kripto Para Borsası Listesi! 

• quote:

Yani uzun vade pek sağlıklı olmuyor :) Anlık düşüşlerde saçlar beyazlar  

Alıntıları Göster

Kesinlikle hocam, uzun vade girmeyi düşünsem zaten bankalardan hisse v.s alırdım

Onlar da güzel para bırakıyor :)

• quote:

Kesinlikle hocam, uzun vade girmeyi düşünsem zaten bankalardan hisse v.s alırdım

Onlar da güzel para bırakıyor :)

Alıntıları Göster

Tabi ki Türk borsasında da bir kaç işlemim olmuştu. %10 kazandırması dışında güzel :) yani kriptoda böyle bir limit olmadığı için daha çok çekiyor insanı.

• çağatay_b Ç kullanıcısına yanıt

Aynen hocam, fakat kripto işlemlerine de vergi gelecek v.s gibi bilgiler var tabi ne kadar doğru bilmiyorum

• quote:

Aynen hocam, fakat kripto işlemlerine de vergi gelecek v.s gibi bilgiler var tabi ne kadar doğru bilmiyorum

Yani şahsen vergi gelse bile gider farklı ülkelerden banka hesabı açtırırım. Ayrıca binance global üzerinden vergi getirmelerinin mümkün olmadığını düşünüyorum.

• quote:

Alıntıları Göster

Binance komisyon oranları dediğiniz kadar düşükmüş🤭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.