Şimdi Ara

EN İYİ BENZİN istasyonu Hangisi? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
72.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aydın merkez -söke -Kuşadası en iyi istasyonlar ve en kötü istasyonlar hangisi bilen/tecrübe eden var mı?
  • Aydın merkez opet(parmaksızlar petrol),kuşadası sanayi içindeki opet iyidir istihbaratı aldım.Türk Pertol aydın merkez şirket ile sorunlu benzin mazot yok , gaz satışına takılıyorlar.Söke de bağarası caddesindeki shell iyidir deniyor.
  • Arkadaslar merhaba, eskisehirde tecrubelerinize dayanarak istasyonlar hakkinda bilgilerinizi almak istiyorum ozellikle BP hakkinda. Ben normalde totalciyim ve kutahya caddesi Ahmet Kanatli Lisesi karsisi totalden gayet memnundum simdi ise BP ye gececegim ozellikle onerebileceginiz bir istasyon var midir.Bu arada aracim dizel oldugu icin mazot hakkinda yorum bekliyorum :) Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranoncul -- 27 Mart 2017; 15:6:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaradayım.eskişehir yolunda alpet var 30. km civarında. 20bin km dir ordan alıyorum. diğer istasyonlara göre 40-50 kuruş ucuz oluyor. hiç sıkıntı çekmedim. araç 2013 mondeo 1.6 tdci
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.