Şimdi Ara

Emülatör üzerinden pubg mobile oynamak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir isteğim var fakat masaüstü bilgisayarımın özellikleri biraz eski ve düşük. Düşük ayarlarda oynamaya razıyım kasmasın yeter.
    Intel pentium R dual core e6300 2.8 GHz
    Asus 420 gt 2 GB 128 bit ekran. Kartı
    800 MHz DDR2 2+2 ram
    Foxconn g31mxp anakart.
    Win10 64 bit directx12
    Zulayı low ayarlarda ets2 yi de mediumda gayet iyi oynayabiliyorum pes 13 Max ayarlarda .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Emülatörden açılan pubg Mobile düşük ayarlarda kasmadan oynayabilir miyim

• PUBG Mobile'ı 2 farklı emülatör üzerinden oynayabilirsin, Bu emülatörler: Bluestacks PUBG ve Tencent Gaming Buddy. Bir de PUBG Mobile Lite sürümü çıktı ama şu an Türkiye'den girilmiyor maalesef.

Bilgisayarından Zula'yı oynayabiliyorsan emülatör ile PUBG Mobile'ı da rahatlıkla oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZLine12 -- 17 Mart 2019; 18:49:23 >

• Şuan tencent gaming buddy den oynuyorum fakat takılmalar oluyor, maç başında aşırı kasıyor, tüm ayarlar düşükte fps sınırlayıcı maxta bir tek. Gfx toolda bile denedim çözünürlüğü her şeyi düşürdüm akmıyor tam anlamıyla. Open GL-directx hangisini seçeyim bir de acaba sıkıntı emulatorde mi yani acaba bluestackde daha rahat oynayabilir miyim acaba bunu merak ettim :)

• Ram-oyun hızlandırıcı vs. kullanmalımıyım yoksa aman boşver buna da şükür mü diyeyim (hep yaptığım şeydir) .D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.