Şimdi Ara

Emsisoft, Panda cloud ve comodo cloud anti virüsleri hakkında deneyimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok bilinmeyen ve belki kullanmadan için bilgi arayanlar için bu 3 anti virüs hakkında bilgilerimi paylaşacam

1.olarak emsisoft ücretli bir anti virüs ram kullanımı ve cpu kullanımı ortalamanın baya üstünde(100mb) buluyor sık sık güncelleştirme alıyor gün içerisinde bu iyi ama her güncelleştirme aldığında disk kullanımını %100 yaptığından 1-2 dk lık pc baya bir yavaşlıyor. Kara listeli siteler mevcut bu sitelere karşı girmenizi engelliyor Koruma olarakta içinizi rahatlatacağı şekilde koruma sağlıyor.

2.olarak panda cloud, cloud tabanlı olduğu için ram ve cpu kullanımı az, koruma düzeyi iyi dosya hareket izleme gibi özelliklerde mevcut. Tek kötü yanı arayüzü kötü ve hantal

3.Comodo cloud av, Bu anti virüs yeni çıktı cloud tabanlı olduğu için deneyeyim dedim ama çok sorunları var tarama sırasında sunucuya bağlanmama güncel sürümünü forumda indirmeniz lazım sitesinden indirirseniz eski sürüm indiriyorsunuz. Kurduktan sonra windows ses aygıtı disk kullanımını %100 yaptığı için 4-5 dk videolarda ses gelmiyor ve bu hep belli aralıklarla tekrarlanıyor. Arayüzde hafif yazı kaymaları mevcut genel olarak arayüzü hızlı ve güzel, ram ve cpu kullanımı panda cloud'a göre daha fazla yani şuan için kullanılmaz daha çok eksiklikleri var

Windows 8.1 işletim sisteminde kullandığımda bu sorunlarla karşılaştığımı da belirteyim ama bu sorunların işletim sistemiyle alakalı olacağını da sanmam

3 ü arasında en sorunsuzu panda cloud gibi koruma düzeyi de hemen hemen emsisoft ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByPapiX -- 20 Ağustos 2016; 4:19:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.