Şimdi Ara

Empata VoIP Gateway Kullanan Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bugun siparişini verdim bu cihazın .... Kullanan arkadaşlar varmı acaba Evde DECT telefon var onu

bağlayıp kullananbilirmiyim sorun çıkartırmı acaba biraz cihaz hakkında bilgilendirirseniz sevinirim...

• Beyler cihaz bugun elime geçti Şuanda Kullanıyorum ....

Şuan için hiç bi problem göremedim ev kullanıcısıyım Bana yetiyor ses kalitesi flnda çok iyi....

Telekom hattınıda kullanabiliyorum ev telefonumuda voip telefon olarak kullanıyorum...
    Ev telefonum dışardan gelen aramalara açık içerden dışarı kapalı dışardan arayanlara yanıt verebiliyorum içerden dışarıda şehirler arası ve şehir içini voip olarak yapıyorum....

Alıcak olan arkadaşlar fln varsa Tavsiye ederim ufakta bi cihaz el kadar bişey zaten gayet kullanışlı ve basit bi bişey aleti kullanıpta Beğenmeğen yoktur öyle düşünüyorum....

4 ayda bir 20 TL voipe veriyorum Her ay 10 TL telekom a .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz6578 -- 12 Şubat 2009; 15:50:16 >
  • gayet başarılı bir cihazdır, ben de tavsiye ederim
  • Bende kullandım. Gerçek tam ev kullanıcılarına ve küçük ofislere hitap eden bir cihaz. Telekomdan gelen çağrıları alması çok önemli bir özellik. Tek bir telefon ile sorunu çözüyorsunuz. Diğer cihazlar gibi telekom hattını ayrı telefonda kullanmanıza gerek yok. En çok sevdiğim özelliğide bir hesapta problem olduğunda devreye diğer hat giriyor. Böylece kesintisiz konuşuyorsunuz. Ayrıca elektrik kesilmesi gibi durumlarda veya krediniz kalmadığında, telekom hattındanda arama yapabiliyorsunuz. Buda güzel bir özellik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.