Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.926
Cevap
638
Favori
1.539.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

https://www.denizbank.com/bankacilik/emekli-bankaciligi/size-ozel-kampanyalarimiz/emekli-buyuklerimize-tl-nakit-hediye.aspx

Denizbank devam ediyor,isterseniz orayı deneyin...
    Bu bankaya bulaşmakla başınızı ağrıtırsınız. İş bankası garanti yapı kredi gibi bankalarla çalışmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Sizin ne için böyle dediğinizi,başınıza ne geldiğini bilemem ama ben bundan evvelki üç yılda maaşımı oradan aldım ve en kötü bir olumsuzluk dahi yaşamadım...
    Şimdi neden devam etmedim,Finansbank 1250 lira verdi onun için değiştirdim,bunlar baştan devletin verdiğini teklif ettiler,baktılar millet kaçıyor 1000 liraya çıkarttılar ama ben taşımayı yapmıştım,eğer baştan 1000 lira deselerdi devam ederdim...
  • Merhabalar 500 liralik maas icin güncel promosyon varmi bankalarin bir kısmı bitirdi sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İntetnette kredi borcu kapatilip maas tasinir mi acaba? Kredi devam ettigi icin maas bloke. Hepsini odesem direk bloke kalkar mi ?? Malum bankaya gitme zamani degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Sizin ne için böyle dediğinizi,başınıza ne geldiğini bilemem ama ben bundan evvelki üç yılda maaşımı oradan aldım ve en kötü bir olumsuzluk dahi yaşamadım...
    Şimdi neden devam etmedim,Finansbank 1250 lira verdi onun için değiştirdim,bunlar baştan devletin verdiğini teklif ettiler,baktılar millet kaçıyor 1000 liraya çıkarttılar ama ben taşımayı yapmıştım,eğer baştan 1000 lira deselerdi devam ederdim...
    İlgili kurumun sistemleride personel kaliteside çok kötü.diğer söz ettiğim bankaların yanından geçemezler.başınıza bir iş geldiğinde demek istediğimi tecrübe edeceksiniz.biz hizmet alanlar açısından naçiz düşüncem bu şekildedir.kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• kukaraça kullanıcısına yanıt
    Kalkar,istediğiniz yere gidersiniz...
  • İng ye geçtik.
    750 tl promosyon
    450 tl 2 fatura bağlamaya
    1800 tl turuncu 750tl harcama sözüne
    toplam 3000 tl.
    bugün sonmuş.
  • Bununla bu zamanda uğraşmamak gerek bence. Banka banka dolaşmaktansa kendi bankanla devam edersin zaten hepsi belli bir miktar veriyor. Herşey düzelince aldığın promosyonun kalan süresini iade eder geçmek istediğin bankaya geçersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

İng ye geçtik.
    750 tl promosyon
    450 tl 2 fatura bağlamaya
    1800 tl turuncu 750tl harcama sözüne
    toplam 3000 tl.
    bugün sonmuş.
    uff çok iyiymiş. sevindim adınıza :)
  • teb promosyonu yatmayan var mı martta taşımıştık bayram ikramiyesi tebe yattı maaş da bu ay tebe yattı promosyon yatmadı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel1

teb promosyonu yatmayan var mı martta taşımıştık bayram ikramiyesi tebe yattı maaş da bu ay tebe yattı promosyon yatmadı hala
    Aynı durumdayım bizde martta taşıdık ilk maaş bugün yattı promosyon ortada yok. Ayrıca getiren teb müşteriye 150 tl de ortada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

Aynı durumdayım bizde martta taşıdık ilk maaş bugün yattı promosyon ortada yok. Ayrıca getiren teb müşteriye 150 tl de ortada yok

Alıntıları Göster
    teb unuttu galiba promosyonları ve getiren müşteriye 150 lirayı
  • Finansta aynı haltı yiyor,maaş promosyon yatalı 1 ay oldu önerme parası yatmadı hala

• Hala geçişlere dair bir gelişme yok değil mi arkadaşlar? Annemin hesap İş Bankası'nda kaldı değiştiremiyoruz bu kampanyaları geri çekmeleri yüzünden.
  • kel1 K kullanıcısına yanıt
    Biz de aynı durumdayız

• Garanti bankası otomatik yenileme yapıyor mu 3 yıl dolduğunda ?

• ing 50 tl iadesi ayın 2. günü yatıyor diyor bugün mü yatar acaba ? yatan olursa haber verebilir mi
  • Ben de maaşımı Aralık ayında TEB'e taşımıştım ve ilk maaşım Şubat ayında TEB'e yatmıştı.

Otomatik ödemedeki iki faturamda maaş gününe kadar ödendiği için Şubat maaşımın yatması ile birlikte aynı gün hem ana promosyon , hemde ek promosyon yatırılmıştı hesabıma.

Yani sizin otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaların kesinlikle ödenmiş olması gerekiyor.Faturalardan biri dahi ödenmemiş olursa , ödenene kadar ek promosyon yatırılmaz.

Dolayısıyla faturalarınızı takip edin ve her ikisi de ödendiğinde promosyonunuz yatmazsa banka ile iletişime geçin.

Ama getiren TEB müşterisine olan promosyonu yatırma süresi biraz gecikebiliyor.Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Ben de maaşımı Aralık ayında TEB'e taşımıştım ve ilk maaşım Şubat ayında TEB'e yatmıştı.

Otomatik ödemedeki iki faturamda maaş gününe kadar ödendiği için Şubat maaşımın yatması ile birlikte aynı gün hem ana promosyon , hemde ek promosyon yatırılmıştı hesabıma.

Yani sizin otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaların kesinlikle ödenmiş olması gerekiyor.Faturalardan biri dahi ödenmemiş olursa , ödenene kadar ek promosyon yatırılmaz.

Dolayısıyla faturalarınızı takip edin ve her ikisi de ödendiğinde promosyonunuz yatmazsa banka ile iletişime geçin.

Ama getiren TEB müşterisine olan promosyonu yatırma süresi biraz gecikebiliyor.Bilginiz olsun.
    2 otomatik ödeme de yatmış hocam maaş yatmadan önce

• Garanti bankası 200 tl bonus yatan oldu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.