Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.924
Cevap
639
Favori
1.539.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir itirazım yok ve zaten bana uymuyor ,yani süre çok fazla ve işin gerçeği bu bankacılara hiç güvenmiyorum

geçenlerde akbank dan mail geldi ,hesaplarınızı şu tarihe kadar kapatmazsanız ücret alacağız diye

hadaa gittik bankaya bir sürü sıra bekledik ,bankacı vatandaş bir tanesini kapattı diğer hesabın çok eski ,zaten hesap numaran bile gözükmüyor onun için hiç uğraşmayalım dedi ve bizde inandık

2 gün sonra bu defa sms geldi ,hesabınız bilme ne olarak değiştirilmiştir diye

haydaa tekrar bankaya gittik ,yine sıra bekledik ama bu defa hiçte kolay olmadı,efendim sizin hesap çok eski olduğu için kapatılması biraz zor oluyor dedi

bir sürü evrak imzaladık vs. ,tamam mı dedim ,biz işlemi başlattık ama siz yine de pazartesi bir uğrayın bakalım hesabınız kapandı mı deyince artık kendimi zor tuttum

yahu kredi istemiyoruz,kredi kartı istemiyoruz ,hesap açtırmıyoruz

sadece mecbur edildiğimizden eski bir hesabımızı kapatmak istiyoruz ,işte bu durumda sen olsan bu bankacılara inanır mısın :)

tabi daha bankaya uğramadım ,bakalım yine bir şeyler yumurtlamazlar inşallah

ha bu arada ben hesabımı kapatmak için boğuşuyorum ama bankacı arkadaş benim emekli maaşımı akbank a taşıma peşinde :))

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

benim bir itirazım yok ve zaten bana uymuyor ,yani süre çok fazla ve işin gerçeği bu bankacılara hiç güvenmiyorum

geçenlerde akbank dan mail geldi ,hesaplarınızı şu tarihe kadar kapatmazsanız ücret alacağız diye

hadaa gittik bankaya bir sürü sıra bekledik ,bankacı vatandaş bir tanesini kapattı diğer hesabın çok eski ,zaten hesap numaran bile gözükmüyor onun için hiç uğraşmayalım dedi ve bizde inandık

haydaa tekrar bankaya gittik ,yine sıra bekledik ama bu defa hiçte kolay olmadı,efendim sizin hesap çok eski olduğu için kapatılması biraz zor oluyor dedi

bir sürü evrak imzaladık vs. ,tamam mı dedim ,biz işlemi başlattık ama siz yine de pazartesi bir uğrayın bakalım hesabınız kapandı mı deyince artık kendimi zor tuttum

sadece mecbur edildiğimizden eski bir hesabımızı kapatmak istiyoruz ,işte bu durumda sen olsan bu bankacılara inanır mısın :)

ha bu arada ben hesabımı kapatmak için boğuşuyorum ama bankacı arkadaş benim emekli maaşımı akbank a taşıma peşinde :))
    Akbankın kredi kartını kullandığım sıralar bir meseleden dolayı bankaya bi hayli tav olmuştum, akabinde kredi kartı borçlarının hepsini bir kalemde ödeyip kartı iptal ettirdim. Borcum var mı diye sorduğumda yok dediler.
    2 ay sonra eve bir zarf yollamışlar, zarfta 0,90 kr. Borcum olduğunu ve bunu mutlaka ödemem gerektiğini söylediler. Ben oralı olmadım salladım. Arkasından üşenmeden defalarca telefon ettiler ve gidip sonunda o 0,90 kr.luk devasa borcumu ödedim. Böylelikle banka da zengin olmuş oldu. Ama bir müşterisini sonsuza kadar kaybetti o ayrı…

• hocam bankamatik vs. tüm hesaplarınızı kapatın yoksa bunların ne yapacağı belli olmaz

10 yıl işlem görmeyen hesaptaki paralara devlet el koymasını biliyor ama o hesap açık bırakılıyor ve bankalara her türlü kolaylık sağlandığı için bir yolunu bulup hesabınıza bir şey tanımlayıp para almanın yollarına dahi gidiyorlar

sözde faiz lobisi diyorlar ama en büyük desteği de kendileri veriyorlar

eskiden bu tür kesintilerin hiç biri yoktu ,her gün yeni bir kalem icat edip milleti yolmanın peşindeler
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yapıyorum zaten.
    garantide 2 senedir kullanmadığım bir hesabım vardı, bu hesaba işletim masrafı kesileceğine dair bankadan bana bir yazı geldi ve ertesi günü aksatmadan bankaya gidip hesabımı kapattırdım.

Şimdi sırada YKB var, onu da kasımda halledicem inşaAllah. Eskiden YKB böyle değildi, Koç'a geçtikten sonra çok değişti.
  • quote:

benim bir itirazım yok ve zaten bana uymuyor ,yani süre çok fazla ve işin gerçeği bu bankacılara hiç güvenmiyorum

akbanktaki hesabımı bir telefonla kapattım çok şükür. 4442525 i aradım. sesli yanıt sistemine hesap kapatmayı koymuşlar. şubeye gitmeme gerek kalmadı.

• haklısınız hocam. en yenilikçi banka ykb, koç grubuna geçince devlet dairesi gibi hantal bir kuruma döndü.

babamın emekli maaşının yattığı hesaptan 6 ayda bir 50 lira kesmeye başlamışlardı. üstelik 2 fatura da otomatik ödemedeydi.

geçen seneki teb emekli maaşı kampanyasıyla maaşı taşıdık. üstüne de 400 tl bonus kazandı. hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı vb. kesmiyor teb.
  • yalnız bu hesabımın bir tanesi 17 yıl önce açılmış bir hesap ve bulunduğum yerden değil başka bir şehirden maaş hesabı olarak açılmıştı ve işin ilginci ben o hesap üzerinden burada devam ettiğimi zannediyordum ama bir şekilde beni kandırmışlar ve ayrıca buradan da bir hesap açmışlar
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    17 yıl önce açılan hesapta eğer son 10 yılda herhangi bir hesap hareketi olmadıysa, varsa içindeki bakiye tmsf ye devrolup kapanıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

17 yıl önce açılan hesapta eğer son 10 yılda herhangi bir hesap hareketi olmadıysa, varsa içindeki bakiye tmsf ye devrolup kapanıyor diye biliyorum.

bende öyle zannediyordum ama hesabı kapatmazsanız ücret alacağız yazısı gelince şok oldum
  • quote:

quote:

bende öyle zannediyordum ama hesabı kapatmazsanız ücret alacağız yazısı gelince şok oldum

akbankta birden fazla hesabınız varsa gelmiş olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

quote:

yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.

Bu konu ile bilgisi olan var mı?

web sitesinde kampanyalar kısmına baktım.

bahsettiğin gibi emekli maaşı taşıma kampanyası bilgisi yer almıyor...

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/kategori/bireysel/default.aspx

Belki o şubeye özgü olabilir.Gidip soracağım aldığım bilgiyi paylaşırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.

Bu konu ile bilgisi olan var mı?

web sitesinde kampanyalar kısmına baktım.

bahsettiğin gibi emekli maaşı taşıma kampanyası bilgisi yer almıyor...

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/kategori/bireysel/default.aspx

Belki o şubeye özgü olabilir.Gidip soracağım aldığım bilgiyi paylaşırım.

bu tarz kampanyalar banka genelinde olur.

şubeye özgü olmaz.

boşuna gitmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4638581F3

bank asya kampanyayı haziran sonuna kadar uzatmış..

http://www.bankasya.com.tr/kampanya-detay.aspx#kampanyalar/emekli-maasiniz-altin-degerinde.aspx

Alıntıları Göster
    Başlığı güncelledim arkadaşlar. Yine avantaj oranına göre sıralı. Şu anda Bank Asya en avantajlısı gibi görünüyor. Önceden avantaj sırasında 3.cü iken şu anda 1.sıraya yükselmiş. Promosyonlar ya azalıyor ya da süreleri / şartları artıyor gibi görünüyor son 6 aylık sürece bakarsak..

bu arada @fusem 'e katkıları için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Başlığı güncelledim arkadaşlar. Yine avantaj oranına göre sıralı. Şu anda Bank Asya en avantajlısı gibi görünüyor. Önceden avantaj sırasında 3.cü iken şu anda 1.sıraya yükselmiş. Promosyonlar ya azalıyor ya da süreleri / şartları artıyor gibi görünüyor son 6 aylık sürece bakarsak..

Rica ederim hocam.

Konuyu güncel tuttuğun için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4638581F3

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Rica ederim hocam.

Konuyu güncel tuttuğun için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Finansbankın Faizsiz 1200 TL Kredisi kampanyası sona mı erdi bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakoral

devm ediyor.
  • EXUBERT kullanıcısına yanıt
    peki alan var mı? hayat sigortası dosya masrafı vs.. geri ödemesi 1 yıllık süreçte ? totalde kaç tl geri ödeniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 26 Mayıs 2014; 23:05:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

peki alan var mı? hayat sigortası dosya masrafı vs.. geri ödemesi 1 yıllık süreçte ? totalde kaç tl geri ödeniyor

dosya masrafı yok.16-17 tl gibi de bir hayat sigortası çıkar.maximum vade 6 aydır.örneğin 6 ayda 6x200 tl.1200den de hayat sigortası düşer.veya 1200 üzerine eklenir.202 küsür taksit ödenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 27 Mayıs 2014; 0:32:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

dosya masrafı yok.16-17 tl gibi de bir hayat sigortası çıkar.maximum vade 6 aydır.örneğin 6 ayda 6x200 tl.1200den de hayat sigortası düşer.veya 1200 üzerine eklenir.202 küsür taksit ödenir.

Alıntıları Göster
    iyimiş ama geç haberim oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

quote:

Orijinalden alıntı: burakoral

devm ediyor.

az önce aradım o kampanyanın sona erdiğini söylediler. onun yerine 1000 TL verip 78 TL vergi ödeniyormuş 5 aylık taksitlerle temmuzda ödenmeye başlıyormuş taksitler.az önce aradım o kampanyanın sona erdiğini söylediler. onun yerine 1000 TL verip 78 TL vergi ödeniyormuş 5 aylık taksitlerle temmuzda ödenmeye başlıyormuş taksitler.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.