Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.926
Cevap
638
Favori
1.539.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekli-ve-emekli-getiren-kazaniyor/

TEB müşterileri, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan emeklileri TEB’e yönlendirdiklerinde ve yönlendirilen emeklinin maaş taahhüdü vererek nakit promosyon aldıklarında 100 TL nakit kazanıyor.

Püf noktaları:

* Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
    * Emekliler, maaş taahhüdü verdikleri zaman kendilerini yönlendiren TEB müşterisinin ad-soyad/cep telefonu bilgisini söylemesi gerekmektedir. Başvurudan farklı tarihlerde yapılan yönlendirme bildirimi geçerli olmayacaktır.
    * Bir müşteri bu kampanya kapsamında toplamda en fazla 1.000 TL kazanabilir.
    * Ödüller vadesiz hesaba yatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Hesabı kapatmaya gerek yok. E devlet üzerinden banka değişikliği yapın. İlk maaş Teb e yatar. Sonra diğer bankadaki tüm parayı çekin ve hesabı kapayın.
    E devletten değiştirelim dedik ziraatı sonuç bu.
    .....Tahsis No için kayıtlı banka ve adres bilgileri:
    Aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir.
    Babam kredi çekmez başka birşey yapmaz bu ne saçmalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

E devletten değiştirelim dedik ziraatı sonuç bu.
    .....Tahsis No için kayıtlı banka ve adres bilgileri:
    Aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir.
    Babam kredi çekmez başka birşey yapmaz bu ne saçmalık

Alıntıları Göster
    Promosyon taahhütü vardır.şubeden kaldırıp taşıyabilir

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Kmh yani ek hesap tanımlıysa da taşımaya iZin vermiyor,şubeye gidip bloke kaldırmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • % 5 lik "süpper, acayip, muhteşem, inanılmaz, olağanüstü " zammın hayırlı olsun emekli. artık bozdur bozdur harca, başka ne yapacaksın? kafayı da yemen olası tabi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bankaya taahhüt verilmişse o kaldırılmadan e-devletten değişiklik yapamazsınız
    Bankalar verdikleri promosyon için kıstelyevm sistemi uygular yani kalan ay üzerinden kesinti hesaplar
    3 yıl=36 ay taahhüt verilmişse ve 450 alınmışsa 450/36=12,5 TL aylık olarak kesinti hesaplanır
    Taahhüt verilen bankaya iptal-değişiklik için gittiğinizde hemen işlem yapmaz , kayıt alır, emekli müşteriyi pek kaybetmek istemiyorlar
    Sonra sizi mh arar, iptal etmeyin şu kadar ek puan-bonus vb verelim diyerek

• TEB şartları cazip görünüyor
    Benim şu an Denizbank’ta
    2000 TL ve üstü için standart 450 TL var zaten
    550 ek promosyonun şartlarını ve kapsamını öğrenebilen buraya yazsın lütfen
    Teb mh aradım ayrıntılar için
    Bilgiyi şubeden alabilirsiniz dediler

• kampanyacı kullanıcısına yanıt
    https://www.teb.com.tr/emekli-promosyon-odemeleri/
  • dedemın e devlette promosyon blokesı gorunuyor kredlı mevduat hesabıda acmıslar adama zıraat bankasından. Subeden bu blokeyı kaldırırlarmı ? 2017 de sanıyorum promosyonn almıstı sımdı taahtu fes etsek TEB'e geçsek 450 tlyı gerı mı kesecekler ? Bilgi verecek arkadas varsa sevınırım su arlar durumu cok ıyı degıl ıyı olur 1000 tl alırsa
  • Bunu gördüm ama ek promosyon 550 nin şartları ve ayrıntısı belli değil , şubeden öğrenilebiliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kampanyacı -- 3 Temmuz 2019; 20:31:35 >
  • Destny kullanıcısına yanıt
    Yukarıda cevabını yazdım
    Taahhütten erken çıkma durumunda oranlama yapılıyor
    Kıstelyevm diyor bankacılar
    3 yıl için 450 aldıysa ve bitmesine 1 yıl kaldıysa 150 keserler

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Bunu gördüm ama ek promosyon 550 nin şartları ve ayrıntısı belli değil , şubeden öğrenilebiliyormuş
    Ek ödemenin şartı 1 adet otomatik ödeme talimatı vermek.

• Mart 2019 ayında 450+iki talimat ile 150 =650 tl ye şeker ile 36 ay devam taahhütü vermiştim ,şuanda zamanım yok ancak bu kampanya eylül ayına devam ederse aldığımın hak etmediğim kısmını bankaya hesaplatıp iade ederek teb e geçmek bile çok avantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 4 Temmuz 2019; 18:10:50 >
  • Babamın ŞekerBank'daki tahattütü bitti.
    Ancak e-devlette bloke gözüküyor (Kredili Mevduat Hesabı açmışlar)

Ben bu hesabı internet şubesinden kapattım başka birşey yapmam gerekli mi ?
  • Babamın 1900 tl emekli maaşı var hangi bankaya geçelim promosyon için arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

• annem 1yılı kalmasına rağmen bugün geçiyor. 1000tl veriyorlar. eski marifetliye dahi 45gün %23 demişler. 90 olaydı.
    çok iyi bence

• ciceros kullanıcısına yanıt
    teb hocam en iyisi

• Babamın emekli maaşını TEB'e taşımayı düşünüyorum. TEB emekli maaşını taşıdığımızda Havale/EFT ücreti alınıyor mu? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
  • teb bankası için havale/eft ücreti ödenecek mi ? en önemli şey benim için bu.
  • Arkadaşlar bundan nasıl kurtulurum.Ayrıca ne zaman tahhütümüzün biteceğini nasıl öğrenebiliriz.?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.