Şimdi Ara

ElyM2 Editli-Editsiz 6 Yıllık Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ely Metin2, 2009'da Kurulan M2-TR ve 2010'da kurulan MMOMT2 sunucularının gücünü, tecrübesini birleştirmesiyle ortaya çıkmıştır. Sunucularımızda şu an yaklaşık 3.000.000 (3 Milyon) kayıtlı hesap bulunmaktadır. 2009'dan bu yana M2-TR ve MMOMT2 olarak serverlarımız planlanmış bakımlar dışında asla uzun süreli kapalı kalmadı. Her zaman sizlere daha iyi hizmet vermek için çalıştık, çalışıyoruz. 2009 Yılında ilk sunucumuz olan Keith sunucusunu açtık. Sonrasında Pidge-Hunk ve Zarkon sunucuları ile kitlemizi ve sunucularımızı büyüttük. Her kişinin metin2 konusundaki beklentilerini tek bir başlıkta üç farklı sunucu olarak birleştirdik. Açtığımız günden bu güne kadar kesintisiz hizmet veren sunucularımız, saldırılar karşısında 24 saatlik kapanma hiç bir zaman söz konusu olmamıştır. Sizlere diğer sunucuların veremediği Metin2 deneyimini verebilmek için çabalıyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

HER SUNUCU İÇİN HER AY DÜZENLİ OLARAK 1500 TL, TOPLAMDA 4500 TL DEĞERİNDE LONCA TURNUVALARI BAŞLAMIŞTIR...

Forumdaki mesaj karakter limiti ve 3 farklı özelliklerde sunucularımız olduğu için tanıtım konuları ayrı bir sayfaya alınmıştır aşağıdaki linklerden tarzınıza göre oynayacağınız sunucuyu seçip linke tıklayarak geniş kapsamlı tanıtım linkine girebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elym2com -- 10 Kasım 2017; 18:25:49 >

• Zamaninda m2 tr doneminde oynadım ortami gayet guzeldir ancak birlesimden sonra ısınamadım yinede dusunen arkadaslar bir denemeli ben hesabimi bosalttigimdan belki oyle geldi bana. Bu arada kayip 1 2 hesabim var bazi bilgileri elimde yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AztecHB

Zamaninda m2 tr doneminde oynadım ortami gayet guzeldir ancak birlesimden sonra ısınamadım yinede dusunen arkadaslar bir denemeli ben hesabimi bosalttigimdan belki oyle geldi bana. Bu arada kayip 1 2 hesabim var bazi bilgileri elimde yardimci olabilirmisiniz

Merhaba,

Sayın @AztecHB; değerli yorumunuz'dan dolayı teşekkür ederiz.

Merhaba, ElyM2'nin gelecek oyuncuları.

Konumuz günceldir.
  • Merhaba, ElyM2'nin gelecek oyuncuları.

Konumuz günceldir.
  • Merhaba, ElyM2'nin gelecek oyuncuları.

Konumuz günceldir...
  • M2Tr donemi çok güzeldi admin Türkay vardı hayatta ilkleri tattırdı bana bu oyun 15 saat oynardım maks günde.Ely olduktan sonra da oynadım da o kadar değildi yani ismi daha güzeldi önceden.Ortam bulursam başlarım tekrar kostum çalmıştım ip adresimi bulurlar diye pc nin fişi çekip modeme reset atmıştım hey

• Editli.serverlerde oynmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtım konumuz güncellendi arkadaşlar hepinizi sunucularımıza bekliyoruz.
  • Oyunumuz açıktır arkadaşlar
  • Bu piyasaya oyuncu çekmek biraz zor gibi. Sizi anca yeni zor bir server açmak paklar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.