Şimdi Ara

Elon Musk’ın Bitcoin kararının arkasındaki gerçek ne? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doge ile tesla almak onaylanacak ve 1$ olucak
  • bir süre cüzdan kısmına bakmaya korktum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yesinler yalanlarını şimdi yine ucuzdan topluycak sonra yine win win

• Hikaye, yüklü bir alım yapacaktır, düşmesini sağlamak için atmıştır o twiti. Koca Btc sektörü adamın iki dudağı arasında gidip geliyor. Süper ya, bozduracakken öv yükselsin, alacakken göm düşsün.

• Elon Musk çok kurnaz bir adam. (Kötü anlamda kullanmadım.)

• 2 trilyon dolarla marsa kaçabilirmi

• rüyalarıma giriyo adamım söylesene acaba nedir nedir?

• Herkesin gözü Doge'ye yatan parada. Doge tepetakla olsa oradaki para diğer coinlere kayacak ve yatırımcılar ihya olacak. Bu yüzden adama komplo kurdular, o da cevabını verdi. Umarım Doge düşmanları dersini alır da Doge'ye saldırmaktan vazgeçer. Projesi yokmuş, sana ne ulan. Milleti o kadar çok düşünüyorsan bak hayır kurumları var, gitte yardım et.

• Daha iyi fiyattan daha çok bitcoin almak için piyasayı küresel olarak manipule ediyor.

• Elon kimsenin babasının oğlu değil adamın sayesinde dogecoin'den çok büyük paralar kazanan insanlar oldu adamı desteklemelerinin sebebi kara kaşı kara gözü değil herhalde kafası çalışan herkesin bunu anlaması lazım

• Öncelikle karşındakinin kim olduğunu bilmeden böyle onurunuz yoktur gibi kelimeler kullanma sonra oturur ben ne yaptım pişmanım der durursun, ikincisi adam hırsız değil serbest coin borsasın'da işlem gören kendi coinini yükseltiyor ister sen alırsın isterse almazsın bir insanın işlemine yatırım yapmak seni onursuz yada halsiyetsiz yapmaz öncelikle terbiyeli konuşmasını öğren bir daha uyarmam pazartesi günüde hakkın'da işlem başlatırım pişman olursun

• smail571 S kullanıcısına yanıt

Aynen oyle alttan toplayip vuracaklar seytanin gozune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denn.zent D kullanıcısına yanıt

sen niye elin adamını zengin etme çabasındasın. bi adam zengin olsun diye diğer coinlerden trade yapılamıyor. tabi ki söveriz doge saçmalığına. kimse buna yatırım yapmasa da sürünse keşke. musk 1 milyar dolar yatırmış olsa bi haftada 2 milyara çıkardı parasını. siktirsin gitsin köpeklerini alıp da . böyle spekleri zengin etmeyin amk

• kraymon K kullanıcısına yanıt

Hayırdır, senin aldığın coin anonim mi? Yada geliri hayır kurumlarına mı gidiyor? Geçen sene mart ayında 2000 TL'ye aldığın ETH olmuş 90000, 2-3 ay önce 180 TL'ye aldığım ETC 170 doları görmüş, 5 ay önce 40 kuruşa aldığım Ada'yı 8'den sattım... Gözünüz doysun. İlla rüzgara karşı tüküreceğim diyorsan buyur tükür. Doge'nin brojesi yohdur, sit boindir, millet niye giriyor...

• Alttan topladı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.