Şimdi Ara

ELOA_us

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ELOA oynayan arkadaşlar birlik olup daha hızlı level kasabiliriz bu konu altında toplanalım lütfen

• UP!!!!!!!!
  • UP!!!
  • ELOA kadar kaliteli bir oyun için talep olmaması çok şaşırtıcı cidden =/
  • Günaydın kardeşim. Şimdi ELOA oynayan belli başlı insanlar var çok fazla oyuncusu zaten yok hade olanlarda zaten muhtemelen benim gibi EU da başlamışlardır latency sorunu yüzünden EU da başladım ben yeni aldım promo kodumla vip ve kanatlarımı kasıyorum.
  • anladım . o halde bende yanınıza geleyım beraber oynıyalım. oyundakı nıckın nedır hocam?
  • promo kodu bulamadım ben nereden bulabılırım?
  • up!
  • Oyuncusu yok ki oynayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben dün başladım oyuncusu evet çok fazla yok ama çok eğlenceli oyun. pvpsi pve si güzel deniyor ben şimdilik pve kısmında eğleniyorum. Assasian açtım lvl 16 kasıyorum eğlenceli dediğim gibi. İtem geliştirme craft olayı filan eğlenceli ayrıca pet olayıda güzel zevkli olmuş.
  • ben US serverdayım. 38 level oldum. 50 levelda bıtıyo zaten oyun. 50 level olup dungeonlarda ve raidlerde item kasma zevkını tatmak ısıtoyrum.
  • Peki neden US serverı. Latency ne durumda ? Gerekirse ben daha yeniyim US de kasayım birde kalabalık varmı serverda ?
  • Bir baktım US serverınada oynanmaz çok fazla lag var.
  • Arkadaşlar EU sunucusunda 30lv magem var. Hala oynayanlar ve türk loncası var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.