Şimdi Ara

Elinizde olsa Türkiye için hangi projeleri uygulamak isterdiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan062
    Kesinlikle vergilerde belli bir miktarda iyileştirme yapardım ve zenginin fakirin verdiği verginnin arasındaki uçurumun kalkmasını ve zenginin daha fazla vermesini
    bu ülkede son zamanlarda her evde en az 2 araba olmaya basladı işte bunun önünü kesmek için bir kaç çözüm bulurum..
    Kredi Kartını ve kredi çekimine bellib ri sınır koyardım veya hepten kaldırırım..
    Devlet borçlarındaki faizi kaldırırm nede olsa faiz caizdir..caiz olanında günahı vardır vede devlette otomatikmen günahı bol olan bir kuruluş oluyor:D ilk onu engellerim...

sen devlete bisey yapaman suanki dusuncelerin hepsi uygulaniyor
    Ben turkiyede zengin sinifindayim yuzde 40vergi oduyorum adalet bumu lan, verginin vergisi alindigindan yuzde 45-50lileri buluyor, ben calisicam devlete gelirimin yarisini vericem ha, sirf bu yuzden ailem butun sirketleri yurtdisina tasidi.

• Dünyadaki bütün ülkelerdeki türkleri ülkeme çagırırdım özellikle özerklikleri türkistanda eziyet çeken halkı Doguya yerleştiririm
    askerligi 15 aydan 2 yıla çıkartırdım
    petrolü ucuza getirmenin çaresini bulmaya çalişirdim
    ülkemde en pahalı ulaşım olan kara yolu ulaşımını en ucuz olan deniz yoluna ve demir yoluna çekmeye çalişirdim
    ehliyet yaşını 1 yaş geri çekerdim
    devletin himayesinde vatandaşın kazı yapabilmesini ve bulunan degerli eşyaları devlete belli bi uceet ödemesi için satmasını
    ülkemde mühendis okulları açarak mühendislere saglam iş imkanları saglardım aynı şekildde proflarada
    genç nüfusu egitime ve sosyal aktivitelere yönlendirirdim
    turizme daha cok önem vererek ülkeyi tam bi trizm cennetine dönüştürürdüm
    vatandas 5 gün ekmek 1 gün devlet 1 günde dinlenmesi bazı yasalar getirirdim
    her vatandaşın her yıl bi tane fidan dikmesi için yasalar getirirdirdim
    interneti herkez için sınırsız ve en yüksek seviyede makul bir ücretle dagıtırdım
    yurtdısından kendi ülkeme fabrika kuracak iş adamlarına ülkemde gelşmeyen yerleri tavsiye ederek 40-50 sene o kurulan şirketin ne kadar cok vatandaşımı çaliştirirsa o kadar az vergi alırdım
    çiftçilere özel haklara tanıyarak köyden büyük şehirlere giden halkı tekrarından geri çekerdim
    orduya özel timler olusturarak dünyanın 4 bir tarafına gönderirdim

• İstanbuldan başlayarak her mahallenin bir yerine en az 3.000 araçlık sadece yılda 1 kere cok cüzi miktarda para verilen otoparklar yapmak isterdim.

malum heryer araç dolu
  • Türkiyeyi bombalardım.
  • Devleti fesh ederdim. Herkes işine baksın sonra.
  • TKS'ne Kangal Kuvvetleri eklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Max_ -- 25 Mayıs 2011; 19:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning
    şakirtlerin tasfiyesi projesi

super bak valla

Komik mi ? Çakma Kemalist
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Orijinalden alıntı: ozan062
    Kesinlikle vergilerde belli bir miktarda iyileştirme yapardım ve zenginin fakirin verdiği verginnin arasındaki uçurumun kalkmasını ve zenginin daha fazla vermesini
    bu ülkede son zamanlarda her evde en az 2 araba olmaya basladı işte bunun önünü kesmek için bir kaç çözüm bulurum..
    Kredi Kartını ve kredi çekimine bellib ri sınır koyardım veya hepten kaldırırım..
    Devlet borçlarındaki faizi kaldırırm nede olsa faiz caizdir..caiz olanında günahı vardır vede devlette otomatikmen günahı bol olan bir kuruluş oluyor:D ilk onu engellerim...

sen devlete bisey yapaman suanki dusuncelerin hepsi uygulaniyor
    Ben turkiyede zengin sinifindayim yuzde 40vergi oduyorum adalet bumu lan, verginin vergisi alindigindan yuzde 45-50lileri buluyor, ben calisicam devlete gelirimin yarisini vericem ha, sirf bu yuzden ailem butun sirketleri yurtdisina tasidi.

walla hocam sana katılmıyorum neden dersen,,

bunlar uygulanıyor diyorsun:) ama benim akrabam yakın tanıdıkalrım arkadaslarıma bu söylediklerimin hiçbiri uygulanmıyor adaletsizlik ortaya çıkıyor..
    birde ben zenginin daha çok vermesini diye bir sey yazmısım ben onu değiştirip sunu diyorum.. Zenginin malvarlığının belli bir miktarının yüzdesi oranında vergiye bağlanması olarka değiştirebilirim..

yurt dısına diyorsun ama yurt dısında suanki verilen verginin daha kat kat üstünde veriildiğinide biliyorsundur inş..bunun örnekleri var..

• quote:

Orijinalden alıntı: egyptologyst

quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

her otu boku bursaya yapıyorlar bu fabrikaları felan doğuya yaparım tabi güvenlik önleim alrak ne göç ne işsizlik ne gecekondu sorunu böyle cennet ülkeyi batırıyorlar ya...... diyeceksinizki orda kürt halk çoğunlukta arkadaşım bu ülkede hiç bir millet diğerine durduk yere saldırmaz siz gidip gördünüz mü oraların fakirliğini kim azıcık bir ihtiyacını akrşılarsa onu ypaıyorlar emin olun o halk aç olmasa öyle kimseyide kandırıp dağa çıkaramazlar ama tabi siz açlık flean nedir bilmessiniz hepinizde iphone son model pc hele 2-3 gün aç kalın görelim sizi klavye delikanlıları

doğuyu gelip görmeden oturdukları yerden sanalda atıp tutmaktan yazmaktan başka birşey bilmezler ki

Doğudaki halktan en çok duyduğum laf devlet yapsın.Bu nedir ya biraz kendin çalış ,uğraş hazıra konmaya alışmışsınız işte

• Devrim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.