Şimdi Ara

elektroniksigaralar.gen.tr Ferdi Çavdar Dolandırıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Neden hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunları çinlilerden alın, at hırsızı, andaval al satçılardan almayın. Aramızdakiler daha kansız, bozuk, eksik bir cihaz gönderse bile, bir yerde denk gelseniz size pişmiş kelle gibi sırıtırlar, olan sizin paranıza olur.
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    kargoya gitttim ödemeyi aktarmayın bu herif dolandırıcı araştırdım internette

arayın iade isteyin dedi biz parayı aktarıcaz

yahu adam dolandırıcı kafan mı güzel dedim

tic. kimliği olmadan bu herif ürün gönderemez kapıda ödeme ile bana onu ver dedim

araştırmışsın ya onu da bul internetten dedi .. ..

demekki uyuşturucu bile gönderebiliriz

delirdim artık fırlattım kargoyu firmanın önünde. ulan nasıl ülkede yaşıyoruz ya sorsan hepsi dini bütün namazında insanlar.

kargo firmaları da bu suça ortaktır, kapıda ödeme sistemine kurallar getirilmeli ürünü kontrol edemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelgünler -- 19 Ekim 2016; 10:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmancelik83

kargoya gitttim ödemeyi aktarmayın bu herif dolandırıcı araştırdım internette

arayın iade isteyin dedi biz parayı aktarıcaz

yahu adam dolandırıcı kafan mı güzel dedim

tic. kimliği olmadan bu herif ürün gönderemez kapıda ödeme ile bana onu ver dedim

araştırmışsın ya onu da bul internetten dedi .. ..

demekki uyuşturucu bile gönderebiliriz

delirdim artık fırlattım kargoyu firmanın önünde. ulan nasıl ülkede yaşıyoruz ya sorsan hepsi dini bütün namazında insanlar.

kargo firmaları da bu suça ortaktır, kapıda ödeme sistemine kurallar getirilmeli ürünü kontrol edemiyoruz.

Bu sistemle daha çok insan tokatlarlar, kargocu parayı ver öyle aç diyor. İş işten geçmiş oluyor çoktan, bu meretin yasaklanması ayrı bir ironi zaten. Gidip dükkandan almak isteyenden kıçı kırık ce6 modeline 80 tl veriyor. 30 dolarlık ürün 350 liradan aşağı satmıyorlar. Ama bizimkiler uyanık değil ki cep telefonu ayağına bir dünya para kaptırdılar şu zamana kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HakimBeey

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Floda

kardeşim türk sitelerden alıyorsanız zaten kazığı yemek için can atıyorsunuz. adam 5 dolarlık ürünü 100 liraya satıyor siz hala onlardan almaya ısrar ediyorsunuz. ya şu kalem modeller 5 dolar la5 5 biliyon mu 5 i ? bide ballandıra ballandıra anlatıyorlar. türk sitelerinin hepsi dolandırıcıdır %6 komisyon koy %50 komisyon koy tamamda. 15 liralık şeyi 100 liraya satıyorsan dolandırıcısındır zaten .
    giydirmişken başkalarınada giydiriyim

ulan sigara yasak değil anasını satıyım bu elektronik sigara yasak diye gümrükten geçmemeye başlamış. bi darbe girişimi oldu diye yasaklamadığınız şey kalmayacak . sigara çok yararlıda bu alet zararlı zaten . gümrüğünü kontrol edemiyorsun ülkeyi kontrol etmesi kaldı zaten . adamın keyfine bakıyoruz kargodan geçsin diye. bide paypalı yasakladılar. ulan ulan şu ülkeye ettiğim beddua kadar neye ettim bilmiyorum. herşey yasak. kendini öldürecek olsan ona bile müdahale ediyorlar ha.

Ülkeyi niye terk etmiyorsun ?

Neden edemiyoruz biliyon mu? Dolar 3.05 lira. Euro 3.5 lira.

Hee yoksa edersin dolar 3.05 olmasa

Dolar TL ile eşit olsa neden gitmeyim? Giderim, ülkeme ihanet etmem tabi ama kendimi geliştirmek için giderim.

• quote:

quote:

quote:

kardeşim türk sitelerden alıyorsanız zaten kazığı yemek için can atıyorsunuz. adam 5 dolarlık ürünü 100 liraya satıyor siz hala onlardan almaya ısrar ediyorsunuz. ya şu kalem modeller 5 dolar la5 5 biliyon mu 5 i ? bide ballandıra ballandıra anlatıyorlar. türk sitelerinin hepsi dolandırıcıdır %6 komisyon koy %50 komisyon koy tamamda. 15 liralık şeyi 100 liraya satıyorsan dolandırıcısındır zaten .

ulan sigara yasak değil anasını satıyım bu elektronik sigara yasak diye gümrükten geçmemeye başlamış. bi darbe girişimi oldu diye yasaklamadığınız şey kalmayacak . sigara çok yararlıda bu alet zararlı zaten . gümrüğünü kontrol edemiyorsun ülkeyi kontrol etmesi kaldı zaten . adamın keyfine bakıyoruz kargodan geçsin diye. bide paypalı yasakladılar. ulan ulan şu ülkeye ettiğim beddua kadar neye ettim bilmiyorum. herşey yasak. kendini öldürecek olsan ona bile müdahale ediyorlar ha.

http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/200701/04012007.xml

Neden etmedin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tahago

quote:

quote:

quote:

http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/200701/04012007.xml

Neden etmedin ?

O zaman şuanki gibi düşünmüyordum ve küçüktüm. Şuan 22 yaşındayım. Başka?

• Çağdaş kullanıcısına yanıt
    kargocu aynen bu cümleleleri söyledi nerde eğitimsiz tip varsa kargocularda ve müdür yapıyorlar adamları

bana mı sordun alırken

ben sadece ürünü gönderirim

ben adres doğru mu bakmam

içinde ne var ilgilenmem (uyuşturucuda olsa götürürüm)

git araştır onuda diğerlerini araştırmışsın ya sana ticari kimliğini vermem adamın

tabiki vericem adamın parasını

ürünü parasını almadan açtırmam

kargoyu dükkana fırlatıncada bıyfındııı bıyfındııı

Allahından bul dicemde hep Allahçı geçinenler üçkağıt peşinde ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelgünler -- 19 Ekim 2016; 21:34:09 >
  • İnsanlar sizden yardım ve yönlendirme beklerken herkes aynı muhabbeti yapıyor neden türkiyeden aldın vs. sonuçta bunu satın aldık ve mağduriyet var. Bu tarz dolandırıcıların daha fazla insanları kandırmaması için neler yapabiliriz varsa fikri olan paylaşsın.
  • Ayrıca kaymakamlıklardaki tuketici heyetine de basvur. Ferdi denilen adamın ismini ve sirketinin ismni yaz dilekçe ile bana urun vermediler diye

3ay içinde tüketici hakem heyetinden karar çıkar
    Çıkan karar ise ilamlı icra takibi yap o kişi hakkında.

Bu sırada da kişi hakkında suç duyurusunda bulunmayı da ihmal etme

Dilekçe konusunda yardımcı olurum

• Olacak şey değil ya, oldu işte.http://www.elektroniksigaraelite.com/ adresi ile dolandırıcılığa devam ediyor bu ferdi cavdar.

Site ismini değiştirmiş, minimum 50 TL'lik sipariş alıyor,www.elektroniksigaraelite.com adresinden, sürat kargo kapıda kredi kartı ödeme ile yolluyor.

Zaten süper dandik olan sürat kargo, bizde kredi kartı anlaşması yok diyerek nakit istedi benden. Nakit ödemeyi berbat sürat kargo'ya yaptıktan sonra fark ettim ki, istediğim likitler yerine 3 tane dandik ötesi likit koymuş. Geri vermek isteyince de kargo görevlisi almadı. SÜrat kargo merkezindeki şikayet formu bile doldurulamıyor, siz düşünün artık.

Hepsi Allah'ından bulsunlar...

Araştıran olursa diye kargoda gelen bilgileri not etmek isterim, siz dikkatli olun.

Gönderen E-Ticaret Sağlık Hizmetleri
    Fındıklı mahallesi sarmaşık sk no 80/6
    Maltepe İstanbul
    0551 385 2756

Internet pazarlama ve satış ferdi cavdar ko
    Mimarsinan mh. Tabağınbahçesi sk no6
    üsküdar istanbul
    müşteri irsaliye no 231321

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.