Şimdi Ara

Elektronik Malzeme Satan E-Ticaret Sitesi Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
51
Cevap
7
Favori
13.934
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> Elektronik Malzeme Satan E-Ticaret Sitesi Önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1085 Mesaj

Kusura bakmayın sizi de rahatsız ettim 7 sene önce yazdığınız mesaj için.

Hiçbir Türk komponent satıcısı direnç markası ile ilgili de bilgi vermiyor. Yani hepsi aynı, en garantisi farnell, digikey, mouser gibi firmalar ile çalışmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    QaraxanUluturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    bluemavi eskiden çok sağlam firmaydı ama sonradan sapıttılar ne telefonlar nede emillere cevap veren kimse yokmuş .
    dorukan store
    |
    |

Orijinalden alıntı: elektürükçü

Ülkemiz kalitesiz yedek parça cenneti , neden kaliteli ürünler satmıyorsunuz dediğimde ,almıyorlar yanıtını alıyorum .
    patates baskı yarıiletkenler , sonu yang yong ceng cong ile biten kondansatörler . Audio sistemlerde kötü ötesi sonuç veren bu tip malzemeleri almıyorum ,tamir ettiğim cihazlara kullanmıyorum , müşteri 3 ay sonra yine aynı arızayı yaptı ,sen yapamadın dedirtmemek için yurtdışından ,Farnell ,Mouser ,RC ,Dıgıkey gibi tedarikçilerden alışveriş yapıyorum . Sıkıntısız ,sorunsuz ve güvenilir .
    elemanın tüm özellikleri dataları markası internette yazıldığı gibi özellikle orijinal olması . Bizdeki gibi ürün kodu yazıp ne gönderirlerse bahtına değil ..

kesinlikle katılıyorum...
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    ROBOSHOP.COM.TR
    İnternette çok araştırdım, tüm toptancılar içinde en uygun teklifi verdiler ve sipariş ettiğim gün kargolandı. İthalatçı bir firma sanırım çünkü tahminimden çok daha ucuza geldi malzemeler. Güvenilir firma .)
    |
    |

İzmir'de HATFON isimli bir firmanın web sitesinden aldım.

Ürünleri liste yapıp aylarca alabilecek tek bir yer aradım. Piyasadaki en ucuz fiyatı kendileri verdi. Yönlendirme olsun diye, tavsiye edemem. Ama memnuniyetimi paylaşmak istedim.

İstanbul'a ertesi gün teslim ettiler. Alışveriş tutarım 3bin TL'nin üzerindeydi ve teslimat'ın hızına inanamadım. 200 çeşit üzerinde çok adetli (direnç, diyot, ic, mcu, plaket, flux vb.) malzemeler vardı. sıcak hava istasyonu, ayarlı güç kaynağı da dahil eksiksiz teslim ettirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkozdogan -- 25 Şubat 2018; 11:46:20 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan elektronik -- 26 Şubat 2018; 0:16:41 >
    |
    |
    |

Aynı siteden 4-5 kere sipariş verdim hepside nerdeyse ufak ufak komponentlerdi hiçbir alisverisimde sorun yasamazken son siparişimi 1 ürün eksik göndermişler mesaj attım 1 aydır dönen yok. Bir siparisimde daha entegreyi gondermemisler sonradan ayrı kargoyla geldi ve sürekli şehir değiştiriyorlar 2yil önce Kastamonu'da idiler ordan İstanbul bagcilara taşındılar şuanda Eskişehir deler. Eskişehir e yeni geçmişler sanırım o yüzden siparişler aksamis olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    longboy75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.