Şimdi Ara

Elektro gitarı bilgisayara bağlamak için (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
8.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamlar, ben jak kablosuna küçültücü taktım ve laptop a bağladım gitarı. asio4all ve guitar rig i de yükledim ancak, kabloyu kulaklık çıkışından bağladığım için hoparlör devre dışı kalıyor ses vermiyor laptop. Bu işi nasıl çözerim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Selamlar, ben jak kablosuna küçültücü taktım ve laptop a bağladım gitarı. asio4all ve guitar rig i de yükledim ancak, kabloyu kulaklık çıkışından bağladığım için hoparlör devre dışı kalıyor ses vermiyor laptop. Bu işi nasıl çözerim ?

Gitarı kulaklık çıkışına mı bağladınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet54.

quote:

Selamlar, ben jak kablosuna küçültücü taktım ve laptop a bağladım gitarı. asio4all ve guitar rig i de yükledim ancak, kabloyu kulaklık çıkışından bağladığım için hoparlör devre dışı kalıyor ses vermiyor laptop. Bu işi nasıl çözerim ?

kulaklık çıkışı aynı zamanda mikrofon girişi, ancak jak küçültücü taktığımda da kulaklıkmış gibi hoparlörü kapatıyor.

guitar link aldım onla sorunsuz guitar rig programını kullanabiliorum ancak rocksmith oyununda gömüyor onu da
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet54.

quote:

kulaklık çıkışı aynı zamanda mikrofon girişi, ancak jak küçültücü taktığımda da kulaklıkmış gibi hoparlörü kapatıyor.

guitar link aldım onla sorunsuz guitar rig programını kullanabiliorum ancak rocksmith oyununda gömüyor onu da

Rocksmithden anlamıyorum ...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.