Şimdi Ara

ELEKTRO GİTARCILAR BURAYA.! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
1
Favori
103.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fallen gayet güzel ama kaç paraya alacağını söyle bana bakiim. bi de sen neredesin eğer ankaradaysan ucuza alırız.
  • :)) edirnede yim ama almak için istanbula gidecem. 200 dolar civarı. biraz kısıtlıyım para konusunda zaten yeni başlıyacağım için fazla iyi bir gitarada ihtiyacım yok. (diye düşünüyorum)
  • [Deleted by Admins]
  • peki ikinci el sağlam gitarlar bulabileceğim yerler varmıdır?
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: fallenboy

:)) edirnede yim ama almak için istanbula gidecem. 200 dolar civarı. biraz kısıtlıyım para konusunda zaten yeni başlıyacağım için fazla iyi bir gitarada ihtiyacım yok. (diye düşünüyorum)

bu konuda yanlış düşündüğünü söylebilrim. gitarın ne kadar güzel daha doğrusu amfinde gitardan daha önemli.. gitarın ne kadar güzel olursa o kadar zrvkle ve daha cabuk ve daha güzel öğrenirsin. gitarın ve amfin kötü olursa çalamıyomuş hislerine kapılırsın kapılma sakın diye sana söylesemde vızz gelir tiksinirsin söyleyim..!! yaşadım bunları.. karar senin bu iş pahalı bir bunu bil yeter. gitar almakla sadece olay bitmiycek yarın zırt tel koptu yok amfi alacan yok prosessor du yok stüdyoydu belini büker söyliim :) ona göre davran

• fallen ankarada var. :(
  • j&d markalı bi gitar buldum nedir ne değildir bir fikriniz varmı??
  • duymadım fallen ama bana fiyatını ve nere yapımı olduğunu söylersen söyleyebilirim sana iyi yada kötü olduğunu :)
  • fiyatı 190 dolar ama neresi olduğunu kesin bilmiyom. kore olabilir belki.
  • ses kartına nasıl bağlıyoruz?
    live 5.1 e bağlanabilir mi
  • [Deleted by Admins]
  • eğer bir processor bulursanız diğer gitarı araya proc. bağlayarak amfiye bağlarsınız,böylece ondan da distorsion alabilirsiniz.ama burda iki sorun var.
    1.processor bulmak
    2.o amfiden iki distorsionla düzgün ses elde etmek.

aşılması zor olan birincisi.bağladınmı ses dandik de olsa çalarsın bişiyler.

fallen bahsettiğin gitar pek tanınan birşey değil.ismini biliyorum ama daha hiç elime almadım o yüzden yorum yapamayacağım.ama alacaksan elektrodan anlayan birini yanına alıp orda bir test sürüşü yaptırmayı ihmal etme derim.

ayrıca gitar alırken gezebildiğin kadar çok dükkan gez,SAKIN OLA SATICILARA ALDANMA
  • +1 anaconda fallenboy anaconda kardeşin fikirlerine katılıyorum. bende hiç duymadım ama o fiyata uzakdoğulardan birisiyse açıkcası pek iyi bi gitar değildir. en azından washburn daha iyi yani onu söyleyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReaL

ses kartına nasıl bağlıyoruz?
    live 5.1 e bağlanabilir mi

digital 5+1 bütün ses kartlarına bağlanıyo sanırım bizde creative vardı denedik ama net bi sonuç alamadık ama... iyi ses alabiliyorum diyenlerde var ben dnlemedim onlar öyle söylüyo.. :D
  • [Deleted by Admins]
  • ne demek,biraz yardımcı olabildiysek ne mutlu

ya ben ölsem satamam gitarlarımı öyle bi huyum var
  • [Deleted by Admins]
  • caesar kardeş gitarı mı satıyon??? satıyosan belki alırım daha bulamadımda kendime göre :)) sk8erclow@yahoo.com adresine resimleri yollasana
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.