Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.272
Cevap
178
Favori
877.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir elektrik süpürgesi alacağım ancak hiç bilgim yok bu konuda.
    öncelikle suya çeken elektrik süpürgelerinden istemiyoruz. toz torbalı veya toz hazneli bir süpürge. miele çok telaffuz edilmiş.ürünleri hep sağlamdır bu konuda bir tereddütüm yok ancak baktığımızda bir turbo fırcasının 400 TL ye yakın olması bütçemizi ciddi derecede aşmakta.

fiyat / performans ürünleri hakkında önerileriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet3435

900 W üzeri üretimler AB içerisinde yasak. miele sitesi ve kendi orjinal bayiileri dışındaki yerlerde satılan modeller, özellikle de 900 w üstü modeller genelde Çin üretimi. En azından orjinal Almanya üretimi değiller. Uzak durun.

Miele 1200 w motor yerine yakın performanstaki 890 w motoru üretti. Yakın bir tarihte 600 W üstü de yasaklanacakmış. O zaman Almanya üretini sadece 550 w kalacak.

Şu an satıştaki Almanya üretimi en güçlü motor 890 w olanlardır ve mielenin kendisi internet sitesinden satıyor. Direkt mieleden alın.

Alıntıları Göster
    Miele n11 üzerinden satışta.
    https://www.n11.com/magaza/miele

çek vs ile de alınabilir

• Süpürgem geldi. Malesef hanımı zorla ikna edip aldığım süpürgeyi başlık yüzünden beğenmedi. Çekiş falan güzel. Turbo başlık 379tl biraz pahalı geldi nedense. Alternatif birşey bulamazmıyız. Bi başlık yahu. Makinenin yarı fiyatından daha fazla. Üzerinde gelen başlığın halıda yürüme şansı hiç yok. Erkek halimle bile zorlandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Turbo başlık dışında hiç bir yol yok. Miele, kur artışı sonrası bir tek indirimideki en ucuz C3 süpürgeye zam yapmadı ama turbo başlığına 100 lira zam yaptı maalesef. Ben eski fiyattan alabilen şanslılardan oldum. Bu süpürgeyi turbo başlık olmadan almamak lazımmış. Ama turbo başlığını da alınca dysondan bile iyi temizliyor halıyı bence. Ve toplam maaaliyeti dysonun 3 te 1i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet3435 -- 26 Nisan 2018; 0:5:33 >
  • Mehmet3435 M kullanıcısına yanıt
    ben de üzerinde düşünenlerdeniz. halıda ilerlemesini geçtim turbo başlık başlı başına bir temizlik kaynağı. ama 350 lira nedir arkadaş. o paraya makina var :)
  • motor gücüne çok takılmayın önemli olan emiş gücü, halı performansı nasıl, başlığı halıyı iyi süpürüyor mu falan bunlara bakın altı üstü bir süpürge için bu kadar derde girmeye gerek yok
  • En peformanslı, en iyi ve en üstün miele toz torbalı süpürge listesi:

1. Complete C3 Limited Edition Powerline Elektrik Süpürgesi 890W - SGSF3 : 699 TL

https://shop.miele.com.tr/miele-complete-c3-limited-edition-powerline-890w-elektrik-supurgesi

2. STB 205-3 Turbo Yer Fırçası : 379 TL

https://shop.miele.com.tr/miele-stb-205-3-turbo-elektrikli-supurge-fircasi

Toplam: 1.078 TL. Süperdir, turbo ile halıda kayar. Uzun ömürlüdür. Aldım, kullanıyorum ve çok çok iyi. Ama turbo başlıkla almak kaydıyla.

• Merhaba,
    Dyson V8 Absolute
    Kısa süreliğine En iyi fiyat. Sınırlı adetlerde
    https://www.gelbura.com/urun/dyson-v8-absolute-sarjli-kablosuz-supurge-hakman-garantili
  • Arkadaşlar üst limit 500 TL olucak şekilde süpürge arıyorum. Biraz araştırma yaptım ve bir kaç örnek eklicem. Önerilerinizi ve örnek verdiğim ürünler hakkındaki tecrübelerinizi eksik etmeyin.
    Aradığım genel özellikler; H13, H14 Filtre , verimlik olarak A sınıfı (Halı C), toz torbasız

Arzum AR4007 (https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/arzum-ar4007-grande-energy-elektrikli-supurge-2-farkli-renk-P243991922?Renk=M%C3%BCrd%C3%BCm&gclid=CjwKCAjwt5DXBRAtEiwAa3vyEomJybvjd1TJtMf7QO44oRpxisduT9r4OfGJWVS6LAJNDU7VjWk9rxoCYgwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds )

Hotpoint Ariston SL M07 A3E O (https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/hotpoint-ariston-sl-m07-a3e-0-toz-torbasiz-supurge-P171906812 )

Edit : Markaların kalite farkları hakkında pek bilgim yok. Fakirin motorlarında çok şikayet okumuştum. Phillips den ömrüm boyu nefret ettim, beni yanıltacağını sanmıyorum.

Phillips Not : Phillips ev aletleri, monitör ve tv ürünlerini kullandım ve sürekli sorunlar yaşadım, hiçbirinde olumlu dönüş alamadım.

Edit 2: Evcil hayvanım yok, uzun ömürlü olabilecek bir cihaz arıyorum. Meile' yi burada ilk defa duydum fakat bütçemi aşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenvirüs -- 28 Nisan 2018; 19:15:20 >

• Herkese merhaba,

oğlumda ev tozu ve mite alerjisi çıktığı için yeni süpürge arayışındayım. Mevcutta HEPA 12 filtreli bir Phillips kullanıyoruz.

Maksimum 2.500 bin TL'e kadar bütçem var. Torbalı cihaz istemiyoruz.

Sizce Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog mu almalı? (Miele'de kampanya ile 1.950 TL)

Yoksa Dyson DC52 Allergy Matress mi almalı?

Bir de Dyson'ı Miele ile karşılaştırdığımda hem hazne kapasitesi, hem gürültü, hem de emiş gücü olarak geride.
    Bunlara bakınca hala Dyson seçmek için bir sebep var mı? Karşısına Miele'yi koyunca ben bir sebep göremiyorum ama çok övülüyor, anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discotronic

Herkese merhaba,

oğlumda ev tozu ve mite alerjisi çıktığı için yeni süpürge arayışındayım. Mevcutta HEPA 12 filtreli bir Phillips kullanıyoruz.

Maksimum 2.500 bin TL'e kadar bütçem var. Torbalı cihaz istemiyoruz.

Sizce Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog mu almalı? (Miele'de kampanya ile 1.950 TL)

Yoksa Dyson DC52 Allergy Matress mi almalı?

Bir de Dyson'ı Miele ile karşılaştırdığımda hem hazne kapasitesi, hem gürültü, hem de emiş gücü olarak geride.
    Bunlara bakınca hala Dyson seçmek için bir sebep var mı? Karşısına Miele'yi koyunca ben bir sebep göremiyorum ama çok övülüyor, anlamadım.
    Ben de hijyen gerekçesi ile süpürge değiştirmem gerektiğinde buraya baktım. Miele test konusunda çokça bilgi vardı hepsini okudum. Miele hem daha güçlü hem açık ara daha hijyenik hem de turbo başlık dahil alınca bile dysonın fiyatının 3 te 1i. Bence haklısınız.

okuduklarıma göre bence siz
    699 liralık kampanyalı 890 watt C3 süpürge + miele turbo başlık + meiele hepa filtre alın.

• Discotronic D kullanıcısına yanıt
    Eğer çocukta toz alerjisi çıktıysa; Dysonla veya herhangi bir torbasız süpürgeyle süpürdüğünüz toz ister istemez boşaltım esnasında etrafı yeniden çok az da olsa tozutacaktır. Kesinlikle torbalı alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Turkoglu

Eğer çocukta toz alerjisi çıktıysa; Dysonla veya herhangi bir torbasız süpürgeyle süpürdüğünüz toz ister istemez boşaltım esnasında etrafı yeniden çok az da olsa tozutacaktır. Kesinlikle torbalı alın.
    Öneriniz için sağ olun. Boşaltımı dışarıda yapacağımız için, torba çok kritik değil.

Dyson ile Miele arasında seçim yapamadım. Dyson'u seçmeme sebep olacak bir şey var mı hala emin değilim.
  • Discotronic D kullanıcısına yanıt
    Dyson daha seçkindir; süpüreceğiniz şeyi seçer. Vida, çivi girdi mi zarar görebilir.

Dyson daha havalıdır; Her şey dahil turbo başlıklı mielenin 3 katını verdiğinizi, Dyson'ı gören herkes anlar

Dyson ödüllüdür;İsviçrede bir posta binasındaki sadece bir pota kutusunu adres olarak gösteren ve ofisi olmayan (büyük olasılıkla parayı verene belge veren) ve uluslararası alanda bilinmeyen bir alerjen derneğinden ödüllüdür :)

Dyson F16 ile tamamen aynı malzemelerden üretilir. Uçak teknolojisi şeysi vardır.

Dyson'ın tek numarası havayı arkadan değil de alttan alıp üfleyen vantilatör ve saç kurutma makinaları da vardır ve binlerce liraya zeki müşterilerine satılır.

4/4 lük bir süpürge 1000 TL civarıdır. Üstü kazığa girer. Dyson, Rainbow, İhlas ...v.s Hepsi hikaye. O fiyatı hak etmiyorlar.

Dyson ın tek ama tek beğendiğim ürünü şarjı süpürgesidir. O da aynı fiyat politikası ile satılmaktadır ve ederinin çok üzerinde bir fiyata pazarlanmaktadır. Yine de mutfakta/salonda el altında olmasını isteyebileceğiniz 2. bir süpürge ve paranız çoksa bile bence alınabilecek tek dyson'dır. Tabi o fiyatın 5 te birine de gayet kaliteli şarjlı el süpürgeleri alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 2 Mayıs 2018; 16:36:31 >

• miele türkiye kendi shop.miele.com.tr sitesi dışında n11'de de mağaza açıp satış yapmaya başlamış.
    Kupon kullanmak için iyi fırsat.
    https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/miele-complete-c3-limited-edition-powerline-elektrik-supurgesi-8-P245248053

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 3 Mayıs 2018; 0:10:16 >
  • Seneye evlenicem süpürge bakıyoruz çeyizlik ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Seneye evlenicem süpürge bakıyoruz çeyizlik ne önerirsiniz ?
    Hala zam yememiş eski fiyattaki kampanyalı indirim fiyatından; 699 liradan miele C3 890 watt süpürge;

https://shop.miele.com.tr/miele-complete-c3-limited-edition-powerline-890w-elektrik-supurgesi

Kesinlikle 379 liraya miele 205 turbo başlık;

https://shop.miele.com.tr/miele-stb-205-3-turbo-elektrikli-supurge-fircasi

Toplam: 1,078 Tl tutar. Bir aksilik olmazsa en az 10 yıl yüksek performansla çok rahat kullanırsınız. Miele kendi sitesinde biz testlerimizi 20 yıl dayanıma göre yapıyoruz diyor.

• xmenvirüs kullanıcısına yanıt
    Öncelikli tavsiyem, eğer 200 TL daha limitinizi arttırabikirseniz 699 TL'lik C3 Miele. Yok, illa 500 TL civarı olacak diyorsanız gittigidiyor'da Fakir Veyron XL 510 TL'ye satılmıştı. Özellikle anneler günü indirimlerini takip etmenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 3 Mayıs 2018; 14:25:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    miele c3 süpürge ve turbo başlık çok iyi ikilidir. Herkesin önerdiği indirimdeki körü sarısı süpürgenin yanında 2 adet turbo başlık alternatifi var. Zaten ikisi de pahalı. Çok etkelemeyecekse biraz daha pahalı olan 305 turbo başlığı alın süpürge yanında. Fazla gelirse 205 de olur. ama aralarındaki fark az sayılır.
    https://shop.miele.com.tr/miele-kullanisli-turbo-yer-fircasi-stb-305-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 3 Mayıs 2018; 14:27:55 >

• şöyle bi sepet yaptım uygun mudur ?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.